PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod PavelS » 03 črc 2017, 10:53

:D Libore ještě jsem ani pořádně nesvezl sebe... mám teď pět dní na zařízení strašně věci a jedna z toho je dát dohromady aspoň interiér aby na svatbě nedělala ostudu :D Snad tam dojede po svých :D

Co jsem v sobotu přiletěl tak jsme ji vytáhli jen kolem baráku, možná s ní dnes pojedu do Vysočan, ale jinak toho moc nenajede - v pondělí hned odlétám zase... :?
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod PavelS » 04 říj 2017, 02:00

Když už nám v Texasu otevřeli novej store Summitu....
Summit store.jpg

...tak jsem musel nakoupit - moc toho už nepotřebuju - tak jsou to jen detaily :) Mám rád tuhle značku, už protože je maj rádi FM samozřejmě, mám od nich už boost controller a potřeboval jsem spolehlivý BOV...
BOV.jpg
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod PavelS » 04 říj 2017, 03:08

Teď jsem si uvědomil, že jsem sem nedal ani to jak dopadl můj letošní hřeb letní sezony! :D Tak díky vypětí sil jak mých, tak kluků Zeda a Lukáše, a v neposlední řadě i Matúše samozřejmě, zcela zásadně pomohl i Adam a Pavel Cais - díky moc vám všem :) (jak na oskarech)

Z USA jsem se vrátil po měsíci na jeden týden během kterého jsme stihli jak svatbu, tak rozlučku, tak dodělání Blackie :) rozlučka byla vtipná, ve tři ráno mě kluci vzbudili a vyrazili jsme jejich autama (Blackie nebyla ready) do Mazda muzea Freye v Augsburgu, aby jsme si nemysleli, že se nemůže nic stát když máme auta jakože v cajku, tak aspoň jednomu z nás proletělo NOVÝM chladičem cosi co způsobilo díru přesně v žebru - úniku si Pavel všiml až když Miata začala hřát - Lukáš jednoucí za ním se pár km podivoval proč má tak zasviněný auto :lol: No, zastavili jsme na prvním odpočívadle a po zjištění všech možných řešení jsme vyslali Lukáše k nejbližšímu prodejci dílů (sehnal starší chladič asi dvě hodiny cesty od nás), my jsme díru zacelili takovou tou sračkou do chladiče + šroubem :lol:
1.jpg

2.jpg


Pak jsme už vyrazili dál do muzea, chladič držel, tak jsme dojeli s tím, že budeme max měnit cestou z Augsburgu - stihnout muzeum byla priorita!
3.jpg

4.jpg


To jsme stihli a dál mě čekalo překvapení - po 17ti letech návrat na místo činu - Hotel Zadov - místo kde byl první sraz MX-5tkařů v ČR... My jsme měli jen malinký sraz, účel byl opít ženicha a to se jim celkem povedlo :shock: :lol:
5.jpg


Další volný den jsme už byli v Praze a dali do kupy moje auto na ženění...vlastně všechny :)
7.jpg

6.jpg

8.jpg


Jedna závěrečná na pobavení.. musim podotknout, že Adélka je strašně poctivá ženská - i když si šaty zamilovala, tak čistila kolo tak vehementně, že si je umazala :D
9.jpg
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod Winie » 04 říj 2017, 07:51

Gratulace Pavle!
Tenhle rok se evidentně žení všichni dlouhodobí miata maniaci. Kousmene, nejdeš do toho taky? :-D
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod kousmen » 04 říj 2017, 10:07

Andrejka mi letos taky řekla své ano, ale zatím "jen" na žádost o ruku, takže vás nejspíš doženeme napřesrok. :D
Taky se přidávám s velkou gratulací k tomu, že jste se našli a dali to dohromady už napořád a přeju hlavně to štěstíčko. :D
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod buteo » 04 říj 2017, 11:44

PavelS píše:Jedna závěrečná na pobavení.. musim podotknout, že Adélka je strašně poctivá ženská - i když si šaty zamilovala, tak čistila kolo tak vehementně, že si je umazala :D
9.jpg

Tak taky dodatečně gratulace! Když už jsi o tu svobodu přišel ....
To je ženská, té se drž! Čistit auto cípem svatebních šatů ve statební den, to se jen tak nevidí!
No ale hlavně aby jí to vydrželo .....
Některým se totiž po svatbě přihodí něco, co dosud vědci nedokázali vysvětlit: zcela proti evoluční teorii dojde k proměně kočky ve slepici! :D :D :D
Tak bacha na to. ;)
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod kousmen » 04 říj 2017, 12:45

Tak srabskej předsudek k téhle příležitosti moc nepatří a k téhle ženské už vůbec ne. Jedna skřín by o jejím pochopení mohla vyprávět, ale naštěstí mlčí. :lol:
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod Pavel260 » 04 říj 2017, 18:09

Pájo, o nic nejde, ale přezdívky tady máme z nějakého důvodu :D Jinak nevím čím jsem si poděkování zasloužil :D
K čistění kol... nesmíme zapomínat na fakt že šaty byly z půjčovny :lol:
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod Dejvid » 04 říj 2017, 20:53

Gratuluju ;) Parádní příběh ;)
Dejvid
 
Příspěvky: 288
Registrován: 09 lis 2014, 15:29
Bydliště: Jičín

Re: PavelS do třetice - NA´95 1.8 VVT turbo :)

Příspěvekod Marfil » 04 říj 2017, 20:55

Pavle velká gratulace, a pokud můžu něco poradit, tak bez obav, to bude dobrý ! :-)
Aktuálně B.E.Z mx5
Uživatelský avatar
Marfil
 
Příspěvky: 497
Registrován: 27 led 2010, 11:09
Bydliště: Kolínsko

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Seznam a 80 návštevníků