PeterS - NBfl Impuls 2005

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: PeterS - NBfl Impuls 2005

Příspěvekod tomybandit » 09 pro 2019, 10:17

jaaaj vsetci moji blizki predavaju alebo predali MX5 :(
Punk´s Not Dead
Uživatelský avatar
tomybandit
 
Příspěvky: 373
Registrován: 01 čer 2014, 10:20

Re: PeterS - NBfl Impuls 2005

Příspěvekod Jirka » 28 led 2020, 00:45

Peter, čtu to se zármutkem, ale jak píší ostatní, zdraví je nejdůležitější. Teď budete mít asi jiné priority, ale věřím, takový mx-5 fanda jako ty se k cestování bez střechy vrátí tak rychle, jak to jen zdraví a okolnosti dovolí ;)
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: PeterS - NBfl Impuls 2005

Příspěvekod PeterS » 20 dub 2020, 20:12

Ahoj,

ani neviem kde začať, koncom leta 2019 sa mi stal docela závratný životný zvrat, docela sa mi otočil život hore nohami a musím si stále zvykať na novú situáciu. Práve naše očak'vania sú dôvodom, prečo sme sklamaní. Všetko malo neskutočne rýchli spád...
Nakoniec som sa teda rozhodol prenechať MX-ku niekomu komu snáď poslúži viac ako mne.

Ešte by som sa rád s vami podelil o posledný velký zážitok ktorý som s ňou zažil. Tých pár dní zhrnutých v pár minutovom videu:

https://youtu.be/cY6fnA9gZ0E

Išlo o návštevu pamiatok a relax, trochu vypadnúť zo streotypu,...
počet km bol cca 2500km a myslím 10dní, prevažne všetko Taliansko.

Nástrel trasy:
Mariazell -> Gesäuse -> Solkpass -> Nockalmstrasse -> noc v mojej milovanej Kranjskej Gore -> Vršič -> popri Soči -> Gorizia -> Bibione -> Benátky –> pár dní vo Verone -> východná strana Lago di Garda -> pár dní v Rive -> presun do Canazei na pár dni

Canazei - ideálne miesto pre Dolomity bývate v obklopení Pass ... je tam asi tých najbrutálnejších cca 60km vysokohorských serpertných.

Passe naokolo: Manghen, Pellegrino, Sella, Gardena, Pordoi, Fedaia, Giau, Falzarego, Tre Croci, Campolongo, Misurina, Valparola, Drei Zinnen,...atd

„Šťastie nie je dosiahnutie cieľa. Šťastie je samotná cesta k cieľu.“

Je to neuveritelné ale dá sa žiť aj bez MX-5ky jediné čo mi chýba tak sú akutálne tie Alpy, ale asi to neni len o aute sú aj iné zábavné autá.

Posledným novembrovým dňom som dal aj posledné ahoj MX-ke...

Keby niekto niečo chcel mám doma zbytky: http://www.mx-5.biz/viewtopic.php?f=6&t=6877&sid=a85d33ffb11b813cb050489a5ea507e1

Tak majte sa a opeť niekedy ;) spolu na cestách
RX7 SA22C 1979
Miata USA 1989
MX-5 Impuls 2005
Uživatelský avatar
PeterS
 
Příspěvky: 388
Obrázky: 14
Registrován: 10 zář 2013, 19:51
Bydliště: západné Slovensko 20% + Južní Morava 80%

Předchozí

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 87 návštevníků