Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod Smolda » 02 kvě 2016, 16:17

vhml píše:A tys měl jinak zamčený auto a otevřenej kufr?

Bohužel...nějak jsem spěchal a promítal si v hlavě, co všechno doma musim udělat, takže jsem byzmyšlenkovitě otevřel kufr a začal se skládáním...
m8rinek píše:A přitom je to tak snadné, stačí kus drátu, na konci háček a prostrčit mezi oknem a střechou a odemknout si... Práce na 30minut i s hledáním drátu. Viď TeeJay :D

Když se auto zamkne do druhý polohy, tak bohužel nejde otevřít zatažením za zámek, pouze klíčem nebo DO. Drátem jsme zkoušeli otevřít přihrádku na středovým tunelu, ale po chvíli jsme to vzdali - ono navíc otevírání kufru jde moc z tuha na to, aby stačilo za páčku zatáhnout drátkem.
mojžo píše:Našťastie som bol 5 km od domu

To je ještě štěstí v neštěstí no :-D Já to měl domů jen 150 :-D
drzko píše:a este som dosiel na jednu fintu, central sice nosim so sebou, ale oddelene od klucov ;)

Dobrej nápad, asi to taky tak začnu praktikovat :) I když vyškolenej jsem teď až až...
MiSm53 píše:...Zvenku přístupný ůkryt....

Nad tim jsem taky hodně silně uvažoval, člověk nikdy neví :)
Fernie píše:Nebo je ještě dobrý, naučit se způsob, jak si vykrást auto. Vyzkoušeno za vás. :D

Chvíli jsme se o to pokoušeli, ale bez destrukce nějaký části je to asi nereálný....nebo aspoň jsme na nic nepřišli. Dojet si pro klíče mi přišlo jako nejlehčí a nejlevnější řešení...

TeeJay:

Od teď budu s nataženou střechou zamykat jen do první polohy, aby to v případě nouze nejvyšší šlo vyháčkovat no :-D Ono když to auto někdo bude chtít ukrást, tak si vždycky poradí, zámek na dveřích je to nejmenší.

Ale tahle příhoda měla ještě jednu dobrou stránku (kromě toho, že si dám teď na čas opravdu majzla s klíčema) - vim, že je tohle auto naprosto super...cestování s vypůjčenou corsou bylo utrpení :-D Hlavní je, že to docela dobře dopadlo a celý mě to stálo basu piv, kterou jsem dal za vypůjčení auta....a ještě teda mraky času, který jsem chtěl strávit trošku jinak.
Uživatelský avatar
Smolda
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 0
Registrován: 26 led 2016, 21:13
Bydliště: Praha

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod Smolda » 13 kvě 2016, 20:27

Dnes mě čekalo menší překvápko :) Ani jsem nevěděl, že ji tam mám :-D
Přílohy
20160513_135125.jpg
Svítí!!! :-D
Uživatelský avatar
Smolda
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 0
Registrován: 26 led 2016, 21:13
Bydliště: Praha

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod Robo96 » 13 kvě 2016, 20:35

to je fajn, na 2001 nesvieti :D
2001 NB2 Brilliant Black 1.6 → 1.8 swap - donor
1995 NA2 Brilliant Black 1.6 → full NB2 1.8 swap.. hotovo
Uživatelský avatar
Robo96
 
Příspěvky: 971
Obrázky: 17
Registrován: 26 led 2016, 18:08

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod Smolda » 13 kvě 2016, 21:12

Robo96 píše:to je fajn, na 2001 nesvieti :D


Оno po pravdě mi to ani nechybělo....nikdy jsem nádrž nenechal vycucat tak, abych jezdil na výpary :mrgreen: Většinou mi tam aspoň 10l zůstane. Ale na druhou stranu jsem za kontrolku docela rád, prostě takový příjemný překvápko takhle v pátek 13. :D
Uživatelský avatar
Smolda
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 0
Registrován: 26 led 2016, 21:13
Bydliště: Praha

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod mikee19 » 15 kvě 2016, 21:53

Na NBFL tam je "HOLD" - pre tempomat. Niekto sa na tom vysantil :)
NBFL 1.6 '01 | ME221 | Revent Turbo kit + TD04 | RX8 Yellows | Torsen T2 | AD08 | TR Lane RollBar
Uživatelský avatar
mikee19
 
Příspěvky: 264
Registrován: 17 úno 2013, 13:19
Bydliště: Kosice

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod gramo » 15 kvě 2016, 23:22

Hezký, na mojí na tom místě není nic :)
Uživatelský avatar
gramo
 
Příspěvky: 781
Registrován: 07 dub 2016, 16:54

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod m8rinek » 15 kvě 2016, 23:37

Taky mám dálkáč a normálně mechanicky otevřít jde, musí se přeprat motorek, ale odemknout lze...
m8rinek
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 21 srp 2012, 22:36

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod TeeJay » 16 kvě 2016, 00:21

A dálkáč zamyká do té "druhé polohy"? Co to je vůbec ta druhá poloha?
Jinak než dálkáčem auto nezamykám a ani jsem nevěděl, že jde zamknout na dva způsoby... každopádně, když jsem se do svýho auta vloupával, bylo zamčené dálkáčem.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod drzko » 16 kvě 2016, 11:03

ja ak zamknem dialkovym a potom odomknem otocenim kluca v zamke, tak sa auto otvori a zacne hukat alarm. to iste aj ked zamknem dialkovym a pri zlozenej streche odomknem dvere zvnutra. tam ale zacne hukat este skor lebo reaguje senzor pohybu :D
1.8 NBFL
drzko
 
Příspěvky: 353
Registrován: 20 říj 2013, 13:51
Bydliště: Bratislava - Záhorská Bystrica

Re: Smoldovo NBFL 1.8 Silver Blues

Příspěvekod Smolda » 16 kvě 2016, 12:52

Tyjo tak alarm jsem teda nezkoušel, ale myslim, že ho tam nemám. To zamykání do druhý polohy mi ukázal Šafa (díky :-D ). Auto normálně na jedno kliknutí na DO zamkneš. Když zmáčkneš zámek podruhý (hned po prvním zmáčknutí), tak se zamkne "do druhý polohy" a zámek nejde odblokovat ani zámečkem, co je vevnitř nad klikou.

S tim přepíráním motorku....věřim, že to jde, ale nechtěl jsem zkoušet nic násilím. Navíc jsme našli jen takovej nic moc drátek, kterým bych tomu asi ani nedomluvil, akorát bych to všude poškrábal. No co, teď už na to pamatuju :-D I když je sakra lehký ty klíče odložit do kufru, když má člověk plný ruce.
Uživatelský avatar
Smolda
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 0
Registrován: 26 led 2016, 21:13
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků