Rudy - NB green & NA white

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Rudy - NB green & NA white

Příspěvekod PavelS » 02 srp 2016, 09:34

Paráda - čekačka je trápení ale my jsme trpělivý :D
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Rudy - NB green & NA white

Příspěvekod Domczek » 02 srp 2016, 13:28

Souhlasim s Pavlem!!!

Na ty vyztuhy jsem hodne zvedavy!!!
RX7 SA ex babička
MX5 se šnekem...
Domczek
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 čer 2015, 21:00
Bydliště: Zlín

Re: Rudy - NB green & NA white

Příspěvekod Rudy » 09 zář 2016, 00:01

Dnes to bude krátke, pár rokov dozadu som vzhliadal len ku kúsku silikénovej hadice, netuším prečo (mechanical nerd?). No to ma prešlo a teraz je to vec ktorých mám plné krabice. A tak to je s veľa dalšími vecami až na jednu -- rotrex.

Roky dozadu som myslel som, že na slovenku alebo v čechách to hádam ani neuvidím, ale nejakou zhodou kolností sa mi teraz jeden doma váľa a znovu ma to nakoplo... ...ale NB ostáva iba s klapkami, tam sa preplňovať nebude. Takže plán ešte nie je jasný :P
_MG_7745_s.jpg

_MG_7752_s.jpg


Ktorý fén je pre majteľa MX-5 lepší?
_MG_7664_s.jpg

_MG_7681_s.jpg
Uživatelský avatar
Rudy
 
Příspěvky: 438
Obrázky: 2
Registrován: 16 led 2011, 12:02
Bydliště: Praha/Martin

Re: Rudy - NB green & NA white

Příspěvekod Jr. » 09 zář 2016, 03:40

No, už jsem se bál, že bys toho mohl mít málo :D .

Zrovna včera jsem zas obdivoval tvé produkty na eshopu. Fakt radost pohledět. Také mě moc zajímá, jestli se blíží sériová výroba čtyřklapky, nebo to je teď odsunuto na vedlejší kolej :)?
Uživatelský avatar
Jr.
 
Příspěvky: 664
Obrázky: 2
Registrován: 04 kvě 2013, 23:26

Re: Rudy - NB green & NA white

Příspěvekod kousmen » 09 zář 2016, 08:54

Věděl bych kam s rotrexem, ale tuším že mi nechceš píchnout s projektem... V palici mám taky nekopírující nápady, ale že bych měl čas a odhodlání se do toho opřít jako ty, to teda ne. Pěkně se to tady sleduje. Jestli ty rotrexy umíš sehnat nějak za dobro, tak do sz s tím. :)
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Rudy - REVENT NA,NB

Příspěvekod Rudy » 22 zář 2016, 01:49

Jr. píše:...Také mě moc zajímá, jestli se blíží sériová výroba čtyřklapky, nebo to je teď odsunuto na vedlejší kolej :)?


Bohužiľ je ot ta poslená vec na zozname, ale produkčná verzia určite bude, respektíve bude to súbor dielov an to aby si každy prestaval motorkove karburatory/klapky, tak aby mali príruby adali sa našrobovať na sanie.

Vyššiu prioritu má, ale teraz cele sacie plénum ktoré bude vo výsledku len trošku zaostávať za 4klakou a pri náporovom saní bude možno podávať aj lepšie výsledky, a to aj pre tých ktorý prepĺňaju, lebo OEM sanie je známne nerovnomerným rozložením tlaku.



kousmen píše:Věděl bych kam s rotrexem, ale tuším že mi nechceš píchnout s projektem... ...Jestli ty rotrexy umíš sehnat nějak za dobro, tak do sz s tím. :)


Kousi, ja dúfam, že o pár meciacov, ak sa budeš na to cítiť, tak ti budem môcť zaslať kompletné riešenie vrátane rotrexu (až na vsreky a ECU :))
Přílohy
_MG_1498forum.jpg
jedna z FB
_MG_7573forum.JPG
Uživatelský avatar
Rudy
 
Příspěvky: 438
Obrázky: 2
Registrován: 16 led 2011, 12:02
Bydliště: Praha/Martin

Předchozí

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků