Maxton - NC 2.0 Copper red mica

Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!
Pravidla fóra
Co člen fora a jeho vůz, to jedno téma. Pochlubte se svými "kráskami"!

Re: Maxton - NC 2.0 Copper red mica

Příspěvekod Cromoly » 12 říj 2017, 05:58

Ono to taky nevydrzi vecne, pro jistotu bych to byt tebou zopakoval. A vzhledem k tomu ze se to ma delat pri teplym pocasi, tak mas tenhle vikend asi posledni sanci...
Cromoly
 
Příspěvky: 480
Registrován: 01 zář 2011, 18:45

Re: Maxton - NC 2.0 Copper red mica

Příspěvekod Maxton » 12 říj 2017, 06:50

Vim, ze to nevydrzi vecne, delal jsem i na NB, a tady je to samozrejme v planu. Ale ted na podzim to jeste necham a udelam to na jare az bude opravdu teplo a necham pak to auto chvili stat aby to vyvzlinalo, ted porad prsi a ja chci obcas jeste nekam vyjet uzit zbytek tepla. Ale samozrejme o vsech zasazich na aute tady budu informovat, beru to z casti jako svoji "servisni" knizku :-)
Maxton
 
Příspěvky: 129
Registrován: 22 kvě 2016, 10:25

Re: Maxton - NC 2.0 Copper red mica

Příspěvekod Maxton » 13 pro 2017, 02:27

Tak ke konci listopadu bylo auto zazimovano. Navoskovano a osetrena strecha. Pred ulozenim do zimniho spanku jsme stihli jeste vymenu klinoveho remenu a vsech kladek na nem, po osmi letech si o to v servisnim planu rikal, i kdyz pohledove bylo vse ok, takze spis prevence, vse krasne pristupne, staci jen vyndat baterku a jeji kaslik a je tam zepredu krasny pristup. Na jare nas ceka jeste vymena baterie, ktera uz je taky slabsi, tak aby jsme někde nezustali vyset. Podzimní ježdění tedy ukonceno tesne pred metou 40000 najetych km a tohle "jubileum" nas bude cekat na zacatku sezony :-)
Maxton
 
Příspěvky: 129
Registrován: 22 kvě 2016, 10:25

Re: Maxton - NC 2.0 Copper red mica

Příspěvekod Maxton » 25 led 2018, 01:54

Auto je na prodej, pro cleny fora samozrejme nejaka sleva /dohoda pri vymene. Duvod prodeje je i v inzeratu, dostal jsem sluzebaka a z daily NC na jaro-pozdim se stala vikendovka a jako vikendovka me vic bavila NB :-) a trapit nc na okruzich je mi líto....
http://forum.mx-5.biz/viewtopic.php?f=6&t=5938
Maxton
 
Příspěvky: 129
Registrován: 22 kvě 2016, 10:25

Re: Maxton - NC 2.0 Copper red mica

Příspěvekod Maxton » 06 pro 2018, 10:22

Po prodeji NC jsem defakto ihned poridil zase NB 1.8 v "zakladu" ovšem v super stavu po druhém majiteli v ČR, nikdy nejeta v zime s najezdem 73tkm. Takze stavem defakto me byvale NC akorat v NB kasli :-)
Přílohy
received_2156633391019870.jpeg
Maxton
 
Příspěvky: 129
Registrován: 22 kvě 2016, 10:25

Předchozí

Zpět na Krásky členů fora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků