Autoslaom Biskupice?

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod George » 23 srp 2011, 16:17

časomíru zkusim zjistit a pokud se k tomu opravdu odhodláte, dám vám reklamu na G5:)
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod Zaplik » 23 srp 2011, 16:39

ja dojedu taky ale pouze pokud bude časomíra na úrovni (za to nepovažuji stopky a podobně)
bez turba dneska jezdí už jen sekačky
Zaplik
 
Příspěvky: 502
Registrován: 02 led 2010, 20:16
Bydliště: olomoucko

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod Pavel260 » 23 srp 2011, 18:51

Zaplik píše:ja dojedu taky ale pouze pokud bude časomíra na úrovni (za to nepovažuji stopky a podobně)

to jsou podminky panecku :D jako kdyby o neco slo.... :lol:
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod widar » 24 srp 2011, 00:18

To si piš, pojede se o techničáky :D :D :D
'98 MX-5 NB, 1.6, 81 kW, Lava orange mica (Mazdaspeed color), Nardi wheel, Bilstein
Obrázek
Uživatelský avatar
widar
 
Příspěvky: 1002
Obrázky: 8
Registrován: 29 čer 2011, 23:03
Bydliště: okres Karviná, Moravskoslezský kraj

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod kubec99 » 12 led 2012, 23:10

Sice som sa na toto vlakno dostal torchu po funuse:-D ale ak by ste mali vazne zaujem o slalom na profi urovni, tak na Slovensku sa kazdorocne poriada seria pretekov na ktore moze ist kazdy. Podrobnosti najdete na tejto stranke
http://www.autoslalom.sk
Vela pretekov je v blizkosti Ceskych hranic (Trencin, Puchov, Piestany...), cize Moravaci to maju na skok:-)
Ja uz som sa jedneho preteku zucastnil a je to vazne bomba. Tento rok by sme s kamaratom chceli absovovat par pretekov, tak dufam ze auto, nohy a ruky budu posluchat:-)
Organizacia na urovni, kopec nadsencov, krasne trate... ved mrknite na stranku.
Obrázek
NBfl Sportive r.2001 1.8l, Torsen, 6st. prevodovka, BC Racing 6/5, Buddy Club P1 Racing SF...
Uživatelský avatar
kubec99
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 8
Registrován: 09 bře 2010, 01:54
Bydliště: Okres Ilava SLOVENSKO

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod Henges » 12 led 2012, 23:44

Taky klidně pomuzu. Dělal jsem ve Vyškově Honda srazy pro 100+ aut včetně slalomu, sprintu atd na letišti kde se pořádají tuning srazy. Mám ještě z pořádání vysílačky, megafon a jako casomiru na slalom jsem zakoupil IR stopky, jedna krabička se dá do auta a druhá na stativ, při startu jak se "minou" se spustí a zpět se musí zase projet kolem aby se zastavily. Není to nic extra, ale lepší jak nic :-) Dal jsem to k prodeji, ale nakonec mi to zustalo. Za 3 litry jsem tenkrát nic nesehnal lepšího :-)
Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod Vavris » 13 led 2012, 01:06

Kubec: zrovna dneska jsem koukal a asi se na nějaké akce vypravím. Jestli MX v něčem exceluje, tak jsou to právě slalomy (asopň mi to tak přijde)

Jak jsis vedl? A nevadilo organizátorům kabrio? Většinou všude nechcou o kabriích ani slyšet...
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod Pavel260 » 13 led 2012, 07:03

vavris: az tam pojedes tak dej vedet pridal bych se :)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod kubec99 » 13 led 2012, 13:54

To by bolo super keby sme sa tam stretli viaceri. Potom daj vediet a zorganizujeme hromadnu ucast:-)
Viem minimalne o 2-och MX-5 a 2-och S2000 ktore sa tam pravidelne zucastnuju, takze problem s kabriami nebol ziaden. Akurat pozadovali zavretu strechu (samozrejme aj prilbu) kedze zrovna ten prektek ktoreho som sa zucastnil, bol zaratavany do majstrovstiev slovenska v Automobilovom slalome.

Co sa umiestnenia tyka, tak som si neviedol moc dobre, kedze som zhodil par kuzeliek a raz aj zabludil :-D Hlavne som sa chcel zoznamovat s autom, kedze som ho mal vtedy este len kratko. Isiel som si hlavne bezpecne zajazdit a ucit sa...

Na stranke najdete aj videa trati a videa + fotky zo vsetkych pretekov.
Obrázek
NBfl Sportive r.2001 1.8l, Torsen, 6st. prevodovka, BC Racing 6/5, Buddy Club P1 Racing SF...
Uživatelský avatar
kubec99
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 8
Registrován: 09 bře 2010, 01:54
Bydliště: Okres Ilava SLOVENSKO

Re: Autoslaom Biskupice?

Příspěvekod Vavris » 13 led 2012, 14:35

Tak do Piešťan a Trenčína se mnou asi můžete počítat.... I když teda, bude to asi poprvé, co oželím karabáč a slivovicu :mrgreen:

Každopádně šupa :) začínám se těšit.

EDIT: Jak se tak dívám - Trebatice jsou taky docela blízko, takže pokud budu mít hotové auto a nebude třeskutá zima, tak 03.03. du do toho!
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 návštevníků

cron