Léto 2013

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Léto 2013

Příspěvekod LordJames » 17 úno 2013, 20:38

Padnul mi výlet Belgie-Anglie, tak premyslim nad nejakou nahradou. Zatim se mi jako nejzajimavejsi jevi tohle. Chtel bych vyuzit zdejsi pocetny komunity k tomu, aby nekdo poradil, pripadne odradil od nejakych mist, silnic a tak...Jednalo by se o priblizne 16ti denni vylet bez nejakyho dlouhyho vyspavani. Kdyz by nejaka dalsi posadka mela zajem se pridat, urcite bych to uvital, preci jen ve vic lidech (samozrejme rozumnej pocet) je to zajimavejsi a bezpecnejsi. Trasa jen hrubej nastrel, kterej se prizpusobi zajimavostem/nedostatkum a pripadne o neco zkrati.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Léto 2013

Příspěvekod Richi » 17 úno 2013, 21:55

Ciao 8-)
Tak tomu říkám výlet :!:
Bohužel nejen neporadím ("projetou" mám jen část Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko a kus Madarska, zbytek je pro mě autem naprostá exotika :oops: ), ale ani se nezúčastním (letos na to nedosáhnu ani dovolenou, ani finančně - už má naplánováné dva týdení výlety a musím dokončite rekonstrukci dvou místností v suterénu :( )

mx5_miata_richi.jpg
mx5_miata_richi.jpg (6.81 KiB) Zobrazeno 12081 krát
stribrna MX-5 1.9i 2004, Hardtop
Uživatelský avatar
Richi
 
Příspěvky: 236
Obrázky: 64
Registrován: 03 črc 2012, 10:01
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708

Re: Léto 2013

Příspěvekod Mike » 18 úno 2013, 00:10

https://maps.google.com/maps?saddr=bech ... mra=ps&z=6
Poupravil jsem ti cestu přes Slovinsko a Maďarsko - byla by škoda nezajet k Balatonu a cesta po dálnici do pešti je dost nezajímavá. A samotný město stojí za to navštívit na pár dní, jenom průjezd je o ničem. Ve Slovensku doporčuju pizzerii v Boveci a ta silnice z krajnanský gory do Boveče je naprosto lahůdková. A ještě cestu přes Rakosuko. Máš tam docela dost dálnic a o hltání kilometrů ti asi nejde...
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Léto 2013

Příspěvekod LordJames » 18 úno 2013, 00:25

Jak sem psal, je to jen superhrubej nastrel bez sebemensi upravy. S Balatonem se pocita, stejne jako s jezerama v Chorvatsku nebo Slovinsku atd...Zastavky vidim maximalne tak na pul dne, ale to bude vsechno zalezet na tom, kolik zastavek naplanujeme a jestli budeme chtet mit na kazdej den neco, nebo jestli se nejakej den kousneme a prejedeme treba 12 hodin v kuse. Cestu chci razit pod heslem "ani kilometr dalnice" a kilometru bude tolik, kolik najedeme, resit je nebudu. Jen se chci vejit do planu 16ti dnu a maximalne 6 hodin denne na ceste. Uprava se ti nepovedla, haze mi to puvodni nastrel :(
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Léto 2013

Příspěvekod hroche » 18 úno 2013, 08:24

když už budeš v rumunsku tak se to chce svézt po transfagaraš jinak se jí říká čaučeskova silnice (je to ta silnice jak tam natáčel topgear)
http://maps.google.cz/maps?hl=cs&tab=wl
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Léto 2013

Příspěvekod LordJames » 18 úno 2013, 10:07

Tu taky beru jako samozrejmost pri prejezdu k mori :) DeTomas mi slibil, ze neco napise o jeho lonsky ceste pres Rumunsko, tak sem zvedavej :) jinak kdyz chcete sdilet to, co mate zrovna na google mapach vybrany, musite pouzit tlacitko pro sdileni - je to to napravo od tlacitka s tiskarnou, vyhodi vam to dlouhej link pro vase aktualni zobrazeni.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Léto 2013

Příspěvekod Mike » 18 úno 2013, 11:42

http://goo.gl/maps/X1nev
Sem byl včera už dost mrtvej, tak tomu odpovídala i kvalita toho příspěvku:)
A ty jezera nejsou zase taková hitparáda. Je tam sice pěkně, ale mě to naprosto zhnusilo to jak je to zkomercializovaný. Takže Bled je obehnanej hotelama a placenejma parkovištěma. Ale ty hory jsou nádherný. Ty jsme absolvovali z druhý strany od západu. Zážitek byly taky Skočjanskje jame - je to v podstatě při cestě.
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Léto 2013

Příspěvekod LordJames » 18 úno 2013, 12:01

Já byl jako špunt v národním parku KRKA...sice lidí jako *****, ale za podívání to stojí, když už tam člověk je. Díky za tipy, ta cesta z Chorvatska domů vypadá parádně.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Léto 2013

Příspěvekod Henges » 18 úno 2013, 12:09

Krky jsou hezke, ale hezci jsou Plitvicke jezera ;-)
Uživatelský avatar
Henges
 
Příspěvky: 1807
Obrázky: 5
Registrován: 16 srp 2010, 17:18
Bydliště: Hned tam mezi Prahou a Ostravou

Re: Léto 2013

Příspěvekod riderhenry » 18 úno 2013, 13:27

Henges píše:Krky jsou hezke, ale hezci jsou Plitvicke jezera ;-)


To muzu potvrdit. Urcite jedno z nejhezcich mist, kde jsem kdy byl, ne-li vubec nejhezci... ;)
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 112 návštevníků