Bílé Karpaty 4.-6.10.

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod LordJames » 29 zář 2013, 10:48

tak to vypada jako prvotridni clen klubu :-D takz sis v tech 25ti autech urcite vsiml,ze je to sice pekny,ale tak jednou,max dvakrat za rok, protoze si poradne neuzijes jedinou zatacku, furt se na neco ceka,...
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Mike » 29 zář 2013, 16:41

Wikki: To je otázka co od toho čekáš. Já třeba na tyhle akce vůbec nejezdim, protože přesně jak píše Jámes, tak to se člověk nesveze. To je spíš taková vyhlídka a chlastačka...teda nic proti tomu, ale já se radši pořádně svezu a pak si dám do řepy:)
Třeba když jsme jeli z Tak trochu jinýho srazu, tak jsme jeli v pěti autech a 120km pořád v tempu, jediný zastavení pro benál, občas nějakej bok, prostě kvalitní silniční násilí:)
Jasně, velká poklona Švankovic, který to organizujou (jestli to organizuje ještě někdo jinej nevim) ale tohle prostě není pro mě. Dřív jsem jezdil na srazy s Porsche, desítky aut, lidi aplaudovali na náměstí, ale to mi neba. Já si miatu nejvíc užiju v neděli ráno, kdy jsou totálně prázdný silnice nebo s dalším jednim, dvěma lidma, stejně naladěnejma. Po dvaceti kilometrech se zastaví, zhodnotí se kočka co v tamhletý vsi šla z konzumu a zanadává na štěrk v zatáčkách a zase jedeme...tak to jenom tak pro ilustraci, proč se tady lidi možní potkávají v menším počtu, ale zase přes léto třeba každej třetí víkend. Vona kvantita není všechno. Ale každopádně vám přeju ať si Karpaty užijete!
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod LordJames » 29 zář 2013, 16:59

Porada to tam vic lidi, vzdycky konkretni sraz ma na starost urcite skupinka lidi. A nebo primo pri TTJS ty serpentynky ve trech...to by se asi v poctu 25ti aut nestalo :-)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod kousmen » 29 zář 2013, 17:43

Přesně tak. Každej to má rád jinak. Já třeba nejradši jezdím sám a bez cíle. A když už se mám s někým potkat, tak čím míň, tím líp. Takže bych nezaměňoval kvalitu za kvantitu a vlastně proč tohle vůbec řešit a poměřovat se? To jediný je na tom k nepochopení. Vždyť ať si každej dělá co chce. Není třeba podle toho lidi soudit...
Příklad pro pochopení: Vůbec mazdu nemám na nějaký srazování s dalšíma mazdařema, ale pro požitek z jízdy. Takže jestli je nás takových víc, tak je nás asi dost, co na srazy jezdíme jenom málokdy a hádej jakej sraz si vyberu jako první? Třeba s henrym ve dvou, protože si užijeme kopec srandy, pořešíme co je třeba a zařádíme v točkách. Ale beru to jako každý jiný setkání s kámošem a ne jako sraz. Věřím, že to tak nemám sám. Navíc ten počet registrovaných tady rozhodně neodpovídá počtu aktivních uživatelů... :lol:
Navíc tady se vlastně srazy ani moc neplánují. Jsou to jenom setkání kdykoliv má čas víc jak jeden člověk zároveň. ;) Prostě žádný stresování s tím, že by nízký počty něco znamenaly ale jenom příležitost zrovna se s někým zastavit na stejným místě a mít pohodu...
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Otatoy » 30 dub 2015, 01:33

Trochu starý, ale nestíhám se smát. :D Ten kdo říká, že si na srazech nezajezdí na žádnym zcela jistě nikdy nebyl. Zpravidla 200-300km denně, velmi rychlým tempem, trasy perfektně najeté, samé hezké cesty, všude se blokuje. Sám si nikdy netroufnu tak prasit jako na srazu. O tom, jestli si stihnu povídat se všema se ani nebudu bavit, jestli někdo nevydejchá víc než 5 lidí pohromadě, tak by měl navštívit lékaře.. :D :D
NB 1,8i 1999 10th Anniversary (2587/7500) -Mystique-
NA 1,6i 1991 US verze, automat -Mia-
NA 1,6i 1995

http://www.icabrio.cz
Uživatelský avatar
Otatoy
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 5
Registrován: 30 lis 2013, 23:05
Bydliště: Praha 9

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Mike » 30 dub 2015, 07:19

Já sem od přírody introvert s tím mi žádnej doktor nepomůže... Nehledě na to že o tu pomoc nestojím, mě to docela vyhovuje :)
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod cavan » 30 dub 2015, 08:41

ze ja som vobec otvaral toto vlakno.. :D a ja ze sa riesi nejaky vylet do karpat.. :D
EX - (NBFL 1.8 VVT PHOENIX, HT, S2K seats, GV lip, Vmaxx, cooling plate, frame rails)
IN SERVICES - NBFL 1.6 NEVADA powered by LPG

vyroba frame rails, cooling plate (info po SZ)

www.aliiscolores.com
Uživatelský avatar
cavan
 
Příspěvky: 1252
Registrován: 30 lis 2012, 08:58
Bydliště: Čachtice / Bratislava

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Andre_fux » 30 dub 2015, 08:50

cavan: Neboj, za rok bude zase nějaký větší výlet po Bílých Karpatech :))
NB 1.6 (81kW) 11.09.1999 Titanium Gray II
NA 1.6 (66kW) 28.10.1996 Montego Blue Mica
„Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ - Baťa
Organizace hromadných nákupů na IL se slevou Aktuální kolo
Uživatelský avatar
Andre_fux
 
Příspěvky: 2118
Obrázky: 1
Registrován: 28 čer 2011, 19:10
Bydliště: 1% Jihomoravský kraj, 99% Středočeský kraj :(

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Pavel260 » 01 kvě 2015, 08:01

Otahračka vytahuje dva roky starý vlánko aby pronesl pár lidem co se radši sjedou v malém množství že jsou divný.
Někdo má rád holky jiný zase vdolky ;)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Bílé Karpaty 4.-6.10.

Příspěvekod Otatoy » 02 kvě 2015, 00:48

Je jedno, jak je to starý když tu říkáte blbosti. Divné je tu akorád to, že tu někdo popisuje sraz, na kterém evidentně nikdy nebyl..
NB 1,8i 1999 10th Anniversary (2587/7500) -Mystique-
NA 1,6i 1991 US verze, automat -Mia-
NA 1,6i 1995

http://www.icabrio.cz
Uživatelský avatar
Otatoy
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 5
Registrován: 30 lis 2013, 23:05
Bydliště: Praha 9

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 návštevníků