První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod PeterS » 18 kvě 2014, 20:29

Tiež by som sa chcel všetkým vám veľmi pekne poďakovať za super akciu (obzvlášť organizátorom) a som rád že som spoznal nových ľudí rovnako "postižených" :lol: ... veľmi rád aj nabudúce prídem
RX7 SA22C 1979
Miata USA 1989
MX-5 Impuls 2005
Uživatelský avatar
PeterS
 
Příspěvky: 388
Obrázky: 14
Registrován: 10 zář 2013, 19:51
Bydliště: západné Slovensko 20% + Južní Morava 80%

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod jardaj. » 18 kvě 2014, 20:55

Chtěli bychom s mojí 1/2 především srdečně poděkovat všem zůčastněným, a zejména těm vzdálenějším, z KV a SK, protože bez účastníků by tato akce nebyla možná v takovém rozsahu, a pro ně byla cesta jistě obtížnější než pro nás místní. Ivanovi bych chtěl poděkovat za super špekáčky, protože takové dobré jsem nikdy nejedl. Velice nás potěšilo že jsme nejenom stejná "krevní skupina", ale že jste všichni i prima kluci, se kterýma je zábava a radost pobýt. Škoda jen že počasí se pokazilo a místo avizovaného odpoledního zlepšení byl opak. Přesto jsme moc rádi že jsme se zůčastnili, protože jsme poznali doposud anonymní členy MX5 fora i navzdory tomu, že si naše hračka namočila bačkůrky. Kluci tak ještě jednou dííííky a těšíme se až se zase setkáme!!!
jardaj.
 
Příspěvky: 552
Registrován: 21 pro 2011, 18:38
Bydliště: Tišnov

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod uib » 18 kvě 2014, 21:22

Bylo to super. Perfektni organizace, žádná křeč, pohodoví lidi, zkrátka tak, jak to k tomuhle autu prostě pasuje. Moc díky všem. Mrzí mě, že jsem musel jet tak brzo, určitě byl u táboráku a slivičky bezva pokec, tak snad příště. A na další sraz už si namontuju tlumič, slibuju. ;)
uib
 
Příspěvky: 65
Registrován: 26 kvě 2010, 17:49

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod buteo » 18 kvě 2014, 21:32

Jménem pořadatelů děkuju všem účastníkům srazu za to, že dorazili, jak se vyrovnali s neřízní počasí a jak byli výborní.
Ja jsem ze staré školy, takže internetový fóra dobrý, ale stejně dám vždycky přednost tomu, když můžu někomu podat ruku a podívat se mu do očí. a přesně tohle jsem z většinou z vás poprvé zažil teď.
Chtěl jsem Vám poslat docela vydařené skupinové foto účastníků, ale protože jsem starej a na tuto techniku blbej a neumím zmenšovat fotky a tady mně to furt ku..a hlásí, že "Soubor je příliš velký. Maximální velikost je 2 MiB", tak fotku asi nějak předám parťákovi Widarovi s prosbou o zveřejnění. On to zvládne levou zadní.
Přeju všem krásné dny!
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod LordJames » 18 kvě 2014, 22:03

S Barcou taky moc dekujeme a jsme radi,ze jsme poznali ty,ktere jsme jeste neznali. Pri odjezdu z takhle vydarenych akci vzdycky premyslim,kdy bude dalsi takova :)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod buteo » 18 kvě 2014, 22:20

Až ji někdo zorganizuje :D
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod LordJames » 18 kvě 2014, 22:24

Popremyslime o moznostech :) jak hodne dopredu potrebujete pripadne vedet termin? Btw jardo,ja byl taky z daleka :-D
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod MXfanda » 18 kvě 2014, 22:52

Jj bylo to super, díky všem a hlavně organizátorům za velmi vydařenou akci a rád sem poznal ty, které znám jen podle nicku tady na fóru ;) Díky!

p.s. video bude :lol:
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod jardaj. » 19 kvě 2014, 00:07

Omluva Lordovi !!! Cením si toho, že přijeli vzdálení a mimo Igora a našeho "železného jádra" z "místních" myslím nikdo. My jsme s mojí 1/2 ještě v pátek nevěděli jestli pojedeme, protože byla nemocná. Já jsem toho měl za celý týden taky dost v práci, protože ještě stále úřaduji abych si mohl dovolit trochu zajezdit. Nepatřím k těm kteří by seděli na lavičce a krmili holuby. Mám těch aktivit až moc, kolem baráku + 2 zahrady se skleníkem a ještě jedno velký hoby mimo aut. V dešti sice jezdím nerad, ale myslím že jsem nezdržoval. Miloši, už se těším až sestříháš video !!! To by bylo na celovečerní film. Kluci ještě jednou díky všem !!!!!
jardaj.
 
Příspěvky: 552
Registrován: 21 pro 2011, 18:38
Bydliště: Tišnov

Re: První jarní sraz a oslava 25. narozenin MX-5

Příspěvekod Oliff » 19 kvě 2014, 00:15

Dámy i pánové, holky a kluci, DÍKY. Do Varů jsme dorazili v pořádku a potřebuji se na něco zeptat. Nevíte, jaké vlastně bylo počasí??? Já jsem to při tom krystalicky čistém pocitu radosti z řízení :D , výborném jídle :shock: , dobrém pití ;) a hlavně ve skupině tak báječných lidí :lol: nějak přestal sledovat. Organizace neměla jedinou chybičku (výběr trasy, restaurace, piva... dokonce snad i těch pauz na čůrání :D ) to vše zaslouží obrovskou pochvalu... Na žádném srazu jsem nikdy nebyl, ale tohle vysoce předčilo nejen má očekávání, ale myslím, že i očekávání mého bratra Jirky, který mi celou cestu zpátky domů vyprávěl o MX - 5kách všech variant, byl upřímně nadšený :lol: .... Jindro, nekecals, máte to tam úžasný.... Ivane, nekecals, lepší špekáčky jsem nejedl :D :D :D :D :D
MX-5 NC 2,0i Revolution 7/2008, dříve Mazda MX-5 NBFL Sportive 107kW/146k 10/2002
Uživatelský avatar
Oliff
 
Příspěvky: 168
Obrázky: 8
Registrován: 01 bře 2012, 04:19
Bydliště: Karlovy Vary

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 113 návštevníků

cron