Kafe a káry - 30.3. Pardubice

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Kafe a káry - 30.3. Pardubice

Příspěvekod IvanGS » 31 bře 2014, 08:58

Lord James - nikdo nevěděl jak to bude a když si každý řekne co Ty, nepřijede nikdo nikdy nikam. Kdyby si ale každý řekl - "třeba tam nikdo nebude ale co, je krásně tak jedu", tak by to byla povedená akce... :D
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Kafe a káry - 30.3. Pardubice

Příspěvekod LordJames » 31 bře 2014, 09:12

Myslím si, že zrovná já jsem ten, kdo nemá problém jet někam daleko....ale nediv se mi, že si dopředu radši zjišťuju, jestli tam bude třeba aspoň 5 mazdiček, když to mám 330km tam a zpátky (a to ještě po nudné hlavní). Ty bys jel na kafe takovou dálku, aby tam nakonec bylo třeba jen tvoje auto? ;-) Mít to kousek jako ty, tak tam samozřejmě jsem
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Kafe a káry - 30.3. Pardubice

Příspěvekod Vavris » 31 bře 2014, 10:17

Ahoj. Trochu tady osvětlím myšlenku akce "Kafe & káry".

Bobashův záměr bylo přenést Cars&coffe, které jsou populární v Americe, i do tuzemska. V originále to vypadá tak, že někde u nějakého stravovacího zařízení je pevně nastaven sraz. Třeba každou neděli ve 14.00. Nikdo to moc neorganizuje, prostě je tak nějak obecně známo, že když se tam v tu dobu zastavím, možná narazím na další nadšence do aut, pokecám atd.

Jenže..

1. Autíčkář má nějakých 8k individuálních IP měsíčne, z toho cca 1000 pravidelných čtenářů = malá základna, ví o tom málo lidí.
2. Akce je v plenkách. Byly to teprve třetí C&C. Na prvních i druhých se celkem "urodilo", nyní to asi bylo slabší... Nejsou pravidelné termíny. Jezdit 330km jen kvůli toho, abych byl na C&C rozhodně nemá smysl :) Také proto jsem tam nebyl, i když bych jako člen redakce být měl...
3. C&C nejsou zárukou, že tam budou zajímavá auta. Je to prostě jen sraz lidí, které auta zajímají.

Abych to tak nějak shrnul, prostě to má být neformální setkání. Nemělo by to fungovat stylem "pojeďme na C&C, bude to super akce a super auta", ale spíš to brát jakože cesta je cíl a pokud se mi při výlet postaví do cesty Pardubice, můžu se tam zastavit a pokecat se stejně postiženýma lidma.

8-)
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Kafe a káry - 30.3. Pardubice

Příspěvekod LordJames » 31 bře 2014, 10:19

Já to tak taky beru a mrzí mě, že to nění někde v okolí :) Ale když by se k tomu ještě domluvil sraz zdejších členů, tak už by mi i nějaká ta záruka byla a i by mi to za ty km stálo ;-)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: Kafe a káry - 30.3. Pardubice

Příspěvekod Sedrik » 31 bře 2014, 16:24

Kruci, vědět, že tam bude Morgan, tak bych jel i kdyby pršelo ....
Lost but not forgotten: MaX NBFL 1.8l LSD Silver Blues
BMW E90 325xi Japanrot
Sedrik
 
Příspěvky: 451
Registrován: 21 dub 2011, 19:21

Re: Kafe a káry - 30.3. Pardubice

Příspěvekod IvanGS » 31 bře 2014, 16:41

Tak se stav u nás v Bolehošti, Morganista je soused a kamarád, nechá Tě i svézt...
Přílohy
LetisteM+M.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Kafe a káry - 30.3. Pardubice

Příspěvekod IvanGS » 01 dub 2014, 09:35

A dvě z Pardubic...
Přílohy
DSCN4536.jpg
DSCN4535.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Předchozí

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 115 návštevníků