Východní Čechy - jaro 2015

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod buteo » 25 kvě 2015, 19:12

Kterej ze zadečků máš na mysli? Jestli dobře počítám, byly před tebou nejmíň tři. :D
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 26 kvě 2015, 09:44

buteo píše:Kterej ze zadečků máš na mysli? Jestli dobře počítám, byly před tebou nejmíň tři. :D


Vidět byl ale jen ten nejhezčí... :D .
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 27 kvě 2015, 20:47

Přátelé, dokončuji video a jsem u titulků. Stále nemám všechna jména, omlouvám se za mou paměť, prosím o doplnění jmen spolujezdců, popř. jestli jsem na někoho nezapomněl. Díky. Zatím mám:
- Ivan a Dáša
- Petr "Kim"
- Michal "Mike", Anča a Fidorka
- Jindra "Buteo" a .....
- David "Noose", Verča a Daisy
- Jirka a .......
- Radim "Widar" a ..........
- Miloš "Greenman" a Soňa
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod widar » 27 kvě 2015, 22:02

Jindra a Zdena
Radim a Markéta
'98 MX-5 NB, 1.6, 81 kW, Lava orange mica (Mazdaspeed color), Nardi wheel, Bilstein
Obrázek
Uživatelský avatar
widar
 
Příspěvky: 1002
Obrázky: 8
Registrován: 29 čer 2011, 23:03
Bydliště: okres Karviná, Moravskoslezský kraj

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod noose » 27 kvě 2015, 23:14

IvanGS píše:Přátelé, dokončuji video a jsem u titulků. Stále nemám všechna jména, omlouvám se za mou paměť, prosím o doplnění jmen spolujezdců, popř. jestli jsem na někoho nezapomněl. Díky. Zatím mám:
- Ivan a Dáša
- Petr "Kim"
- Michal "Mike", Anča a Fidorka
- Jindra "Buteo" a .....
- David "Noose", Verča a Daisy
- Jirka a .......
- Radim "Widar" a ..........
- Miloš "Greenman" a Soňa



Jirka byl s Barou ;)
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 28 kvě 2015, 12:40

Děkuji, snad to dnes dodělám, kromě titulků už jen lehký kosmetický tuning, ale i ten má, aspoň pro mé oko, význam pro pohodové plynutí filmu. Uvidím, jak to procpu na Youtube, má to skoro giga (10 minut). Už jsem nervózní a popudlivej, týden to dělám každý večer 3 hodiny zatímco Drákula vystřihla za 2 večery video ze srazu Monkey a z naší motocesty na Rujánu. Ale když jsme včera koukali na předprodukční verzi, pochválila mne a že prý tam mám méně chyb než ona ;) . Ale nějaké stejně našla, musel jsem je uznat, naštěstí jen ta kosmetika. I když to je individuální, z natočeného materiál by šel udělat film 10x jinak.
Kvalita na youtube není valná, kdyby se to líbilo a někdo to chtěl ve FullHD jak to vypadlo z PC, rád pošlu v obálce na nějakém levném nosiči (flesh, SD..).

Bezva bylo víc kamer, škoda jen že Radim musel odjet a nemáme záznam z eRZety... :D
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod Jirka » 28 kvě 2015, 20:04

No už se těšíme! ;) ty stříhací epizody znám. Osobně mi nejvíc času vybere vybrat vhodnou hudbu...
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 29 kvě 2015, 11:16

Jirka - to mi povídej, jsem nevyspalý, bolí mne hlava. V autě poslouchám MP3 a vybírám co by se hodilo. Když mne něco zaujme, zastavím, načmárám poznámku zezadu na vizitku, doma se pak těma blechama probírám, zkouším, pak zahodím a tak pořád dokola.

No, tak je to konečně tady. Vloudil se malý kaz ale ten už neřeším, z uměleckého hlediska to má mouchy, ale učím se a budu rád za připomínky. Protože tohle vlákno každého nezajímá, s dovolením to hodím i do filmařského a Cool videa, třeba se rádi podívají i ostatní.

Na YT jsem to stahoval přes noc přes, teď na to koukám v práci a kvalita je proti reálu strašná, pokud by chtěl někdo originál, dejte vědět. Tak se pohodlně usaďte, nalejte si skleničku a snad vám to aspoň trochu připomene ten - pro mne - krásný víkend:

https://www.youtube.com/watch?v=0smvekXqJ84
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod Mike » 29 kvě 2015, 13:25

Ivane, moc pěkný. Večer si to pustíme s Ančou a Fidorkou a já na to kouknu více kritickým okem, abych ti mohl dát nějakou zpětnou vazbu:)
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 29 kvě 2015, 13:50

Mike - z viditelných chybek je tam kraťoučký kaz na jednom záběru, nevím jak vznikl, u první verze nebyl, až když jsem dolaďoval přechody atd. Některé záběry/fotky/titulky mohly být kratší, jiné delší, ale už jsem to dělal asi 15 hodin a třeštila mi hlava. Samotný záběr upravit by mi nevadilo, ale pak to zase sladit s muzikou, to byla trochu pakárna. Ale zpětnou vazbu potřebuji kvůli dalším projektům, předem děkuji. Zdravím Anču i Fidorku.
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 118 návštevníků

cron