Východní Čechy - jaro 2015

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod buteo » 03 kvě 2015, 09:18

Ahoj všem,
taky hlásíme, že jsme v pořádku večer dorazili domů z velmi příjemného srazíku. Zlatým hřebem byla určitě polská asfaltová erzeta ( to by se ti líbilo,Radime!), taky muzeum parních válců nemělo chybu, ........
Ještě jednou velký dík Ivanovi a Drákulce za organizaci, výběr skvělých silnic a počasí, a všem za příjemnou společnost.
Tak zase někdy někde!
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 03 kvě 2015, 15:20

Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří přijeli, nakonec není 8 Mazdiček na vyjížďce tak málo. Pokud byly nějaké problémy nebo máte jakékoliv připomínky, sem s nimi, ať se mohu příště polepšit, pokud bude zájem. Já se snažím organizaci nekomplikovat, nemít problémy když někdo nepřijede a moci si poradit, když přijede někdo navíc, neřeším jednotné menu apod., ale z toho může naopak vzejít nějaký nedostatek. Když tak se omlouvám.
Večer jsme popili, pokecali a dnes ráno se mi s vámi nechtělo vůbec loučit, sešla se bezva parta. Mrkli jsme na magnetický kopec, kde ani Mazda z kopce necouvá, někdo mne upozornil, ať si rozsvítím světla. No jasně, tak čau a za chvíli mne zastavila hlídka PČR. "Snad jsem nejel rychle", hned se ujišťuji. "To ne, ale nesvítíte"... Kontrola dokladů, dokonce ano zbytkáč nenaměřili, zeptali se jestli chci pokutu za světla, řekl jsem že ne, tak mi pochválili Majdu a jel jsem dál.
Postupně sem dám nějaké foto a až se prokoušu 10 GB videa a políbí mne můza, něco zkusím udělat.
Přílohy
DJI00085n.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod noose » 03 kvě 2015, 17:53

Ahoj Vsem,

take hlasime navrat, jeste jsme se dnes trochu povozili po horach. Ivane, diky za pozvani, srazik se velmi vydaril, sesli jsme se vynikajici parta, kdy jsme se pobavili nejen za volantem :) Organizace perfektni, silnice a trasa nemela chybu, no a tresinka na dortu byla urcite vynikajici RZeta v uzasnym temtu, Petre jako predjezdec si byl vynikajici, svezl sem se ti v zavesu a pozitek byl skutecne maximalni, zvedam velky palec nahoru :))

Jeste jednou diky za paradni vikend :)
NA BRG
Uživatelský avatar
noose
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2014, 00:49
Bydliště: Praha

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 03 kvě 2015, 17:54

Pár fotek:
Přílohy
OH5.jpg
OH3.jpg
OH2.JPG
OH1.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 03 kvě 2015, 17:58

A ještě:
Přílohy
OH9.jpg
OH7.JPG
OH8.JPG
OH6.JPG
OH4.JPG
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod Jirka » 03 kvě 2015, 18:16

Přátelé! To ale nemělo vůbec chybu! Ivane, díky za skvělou organizaci, jak jsme se přesvědčili, ne všechny cesty v OH jsou skvělé, ale ty jsi vybral ty nejlepší. To se pozná místní mazák! Hodně mne to posunulo, radost po všech směrech, takže ještě jednou díky i celé bezva partě! ;)

A mimochodem: ráno Greenmana napadla mírná, opravdu zanedbatelná zajížďka na Červenohorské sedlo, a byl to nápad za všechny peníze. Nevěděli jsme, že cesta z Červenohorského směrem na Šumperk je uzavřená, tak jsme to vzali aspoň tam a zpět od Jeseníku. Odměna v podobě širokých serpentin bez jakéhokoliv provozu, fajná procházka nahoře a vlastně i zábavná objížďka přes Rýmařov, byla sladká.

Tak zas při další příležitosti!
Přílohy
IMG_3286.jpg
Červenohorské sedlo. Cesta od Šumperka až do listopadu uzavřená, takže liduprázdno.
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod greenman » 03 kvě 2015, 19:51

Tak jsme taky dorazili :shock: ,vyfoukani,oslehani horskym vetrem a s krasnou barvickou v obliceji-deti jen koukaly :D . To,ze najedem celkem 720 km jsem vubec necekal :o Take bych rad vsem zucastnenym podekoval za skvelou spolecnost ;) Ivanovi a Dase za skvele trasy a organizaci ;)

Jirka: Nejak jsme se ocitli v Olomouci :shock: a tak jsme si dali kavicku a dortik v cukrarne Sladky Meda(mohu vrele doporucit,byli jsme tam vicekrat).....a po stare vedle dalnice do Brna. Prijezd 19h.
greenman
 
Příspěvky: 165
Registrován: 29 zář 2014, 05:58
Bydliště: 100% Štatl;-)

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod greenman » 03 kvě 2015, 20:15

..... s Jirkou jsme taky meli pokec s hlidkou PČR,ale my zastavili omylem u ni 8-) jen jsem se zeptal na nejblizsi benzinku(maji prece pomahat :shock: ) bylo to v Hanusovicich. Ptali se jestli v tom neni zima a jestli jedem ze srazu,loucili jsme se s usmevem :D
greenman
 
Příspěvky: 165
Registrován: 29 zář 2014, 05:58
Bydliště: 100% Štatl;-)

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 03 kvě 2015, 20:16

A ještě vám něco posílá Drákula:
Přílohy
OH17.jpg
OH16.jpg
OH15.jpg
OH14.JPG
OH11.JPG
H20.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

Re: Východní Čechy - jaro 2015

Příspěvekod IvanGS » 03 kvě 2015, 20:20

A ještě fotografka Drákula...
Přílohy
OH24.JPG
OH23.jpg
OH22.jpg
OH21.jpg
OH19.jpg
OH18.jpg
Nejkrásnější NBFL na světě!
Uživatelský avatar
IvanGS
 
Příspěvky: 876
Registrován: 12 čer 2012, 16:20
Bydliště: Bolehošť, Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 113 návštevníků

cron