Autodrom Most - 19.3.2011

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod Frankie Sporty » 18 bře 2011, 11:44

Já jsem o tom přemejšlel, ale když dneska napadli ty hovna na silnici a já už mám letnáky... tak dělat hodiny můžu i tady zadarmo a ne za 100,- na deset minut :D
No matter what you do in live... MAKE IT YOUR OWN!!
Uživatelský avatar
Frankie Sporty
 
Příspěvky: 199
Registrován: 02 úno 2011, 21:26

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod KaCzaba » 18 bře 2011, 20:48

tak jedu do prdele-do prace a ne na okruh a ani brezno nestihnu.

hezkou zabavu
Uživatelský avatar
KaCzaba
 
Příspěvky: 579
Registrován: 26 srp 2010, 10:14
Bydliště: Chomutov

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod alt » 20 bře 2011, 14:56

Kdopak tam jezdil s černou Mx-5 s hardtopem? 8-)
alt
 
Příspěvky: 78
Registrován: 06 pro 2010, 16:36

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod woody » 20 bře 2011, 16:07

Určitě Dee #4 ;).
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod Dee #4 » 21 bře 2011, 01:20

tak muzu rict ze kdo nedorazil o dost prisel ;) akcicka se libove vydarila, pocasi sice ze zacatku moc nevypadalo, ale sucho bylo uz od rana, takze okresky po sjezdu z teplicky dalnice byly proste bomba :) no a na okruhu se postupem casu cim dal tim vic vyjasnovalo az nakonec byla skoro modra obloha. Poradnej zatezovaci test "novejch" (pro tuhle sezonu) Toyo T1-R nedopadl spatne, ale ani nijak extra dobre. Stale si musim stat za ti ze Eagle F1 me prekvapily na cely care a du do nich znova s planovanou zmenou rozmeru na 16" (na okruhy nechavam 15" OEM Enkei s Toyo R888). Skoda jen ze cela tahle vydarena akcicka skoncila v poslednim kole pri posledni jizde pro kamarada s 206 RC ve svodidlech :( Nejel ani extra rychle ale trava byla mokra a klouzala jak led tak to oprel celkem dost...
Jinak altiku - jj byl sem to ja :) byls tam :?: mel si se zastavit a dali bysme rec ;)
videl sem tam jeste tmave modry NC PRHT (to co se prodava na sportovnich vozech za cca 480k) a pokecal s majitelem. Jen skoda ze nekteri ridici nemuzou ubliziti svemu egu a nepusti ani kdyz vidi ze druhej je rychlejsi... viz ridic Acura RSX-S
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod alt » 21 bře 2011, 11:57

Docela jsi jí tam dával 8-)
jj měl jsem hroznej strach z počasí atd a nakonec vše dopadlo na 100% a i to sluníčko svítilo..
Miluju tuhle atmosféru s plno krásnejma autama a hlavně všichni jsou do toho tak hezky zapálený + panuje taková pohodička 8-)
Škoda,že to je jen 2x za rok, most mam fakt rád,pro moje auto to je ideální okruh :P
No stavit jsem se chtěl,ale víš jak to tam bylo s frontou a neustálym popojížděním..
Dohromady jsem odkroužil hodinu a dneska bych jel nejradši zase :D jen mě mrzí,že jsem se neotočil na chalupu pro slicky a ničil tam svoje contíky.
Mam jednu tvojí fotku,ale stydím se za ní ;) Jinak já tam řádil s timhle červeňákem.




mam i jedno videjko a jak jsi psal o tom egu,tak přesně do toho zapadá ňouma s BMW co jede přede mnou. Kdybych mu neuhnul do trávy jsme v sobě,ale beru to sportovně stejně jako výlet mimo v poslednim kole.. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=ED0wPX8xPW0
Přílohy
mazel.jpg
mx-5.jpg
alt
 
Příspěvky: 78
Registrován: 06 pro 2010, 16:36

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod Dee #4 » 22 bře 2011, 02:15

nooo cooozeee tos byl ty s tim cervenym cliem??? no to me po... Nad tim sem tam silene slintal, miluju Clia Sport! a hlavne - tvle!!! nerikal ti nejakej nouma ze mas ufouklou pravou predni pneumatiku :?: :lol: :mrgreen:
tu fotku za kterou se stydis predpokladam ze je to ta dole vid.
jako Most je uplne uzasnej. s okruhovanim sem zacal minulej rok a byl sem odvarenej z kazdyho ale muzu rict ze moje oblibeny sou ted Myto a Most, sosna me uz uprimne trochu sere, ale tak da se tam taky hezky vyradit a hlavne zadriftovat tak proc ne zejo :lol:
zas tolik sem ji tam nedaval :D furt to zdaleka nebyl muj a hlavne ani jeji limit, protoze sem poprvy takhle radil na tech T1R (obcas hrozne vtipne hvizdali :lol: a to i v situacich ktery byly o dost lehci nez pri kterejch nepiskali :lol: )
hlavne si te pamatuju z podzima, to Clio v cerveny s cernejma doplnkama je proste nadhera. Nikdy na ne nedam dopustit, na '00 Cliu sem se ucil ridit. mamca mela MTV edici v 1.2 :D sice to vubec nejelo ale pokazdy kdyz sem to ridil sem mel usmev na rtech :)
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod Dee #4 » 22 bře 2011, 02:26

tak ted sem dokoukal videjko
prej "hooplaa" :lol: moc pekna jizda, mam taky jedno co tocila pritelkyne ze spolujezdce fotakem tak to nahodim a kdyztak hodim odkaz.
prosimte nejvetsi nahoda - to bmw 630i s manualem je kamos (no kamos, spis ho proste znam a kecame o autech) - Tomas Fiala, jeho tata je celkem znamej sberatel veteranu a zavodnik, jezdej spolu Caterham Academy (nebo jak se to menuje) je mu 18/19 a ridi opravdu hodne dobre, ale tady uznavam ze te mel pustit uz driv (prej cuuuraaak :lol: )
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod alt » 22 bře 2011, 14:25

jéé děkuju,to víš je to mazlík a vše ostastní musí jít zatim stranou.. :D
Sosnová je na clio už moc malá a hlavně je to neskutečnej žrout na gumy. Myslim,že tam právě bude vynikat mxka.Mýto zatim neznám letos se tam snad dostanu,ale co mě ještě docela bere je Brno.. Krapet rychlejší + x možností ideální stopy. Každopádně do mostu chci letos ještě aspon jednou před ukončenim sezóny,tak můžem klidně něco domluvit.

jj vzpomínám jak ke mi "někdo" ťukal na okno a řikal o tý gumě,potěšilo mě to a asi jsem možná ani nestačil poděkovat vid? ;)
No tu fotku jsem snad ani neměl dávat,ale takhle je lepší i když jsem jí nefotil já :)
Obrázek

a úžasný fotky jsou tady
http://rapid05.rajce.idnes.cz/Autodrom_Most_-_jaro_2011/

Jinak ty komentáře jsou kamaráda,já se spíš smál,ale klučina jel docela drzovku na to v čem seděl a asi né každej by byl ochotnej mu uhnout do tý trávy :lol:
Já ho ale soudit nebudu,mam to takhle radši než honbu za dobrym časem.. (loni jsem tam takhle uhybal G-TRu ale on pak zapoměl brzdit na cílovce :lol: )
alt
 
Příspěvky: 78
Registrován: 06 pro 2010, 16:36

Re: Autodrom Most - 19.3.2011

Příspěvekod Dee #4 » 23 bře 2011, 14:41

:lol: :lol: jasnacka, ja to beru uplne stejne, du se tam vyblbnout, s nekym pomerit sily, pokud jsme na tom co se tyce rychlosti stejne, ale jinak proc si delat naschvaly a hrat si na zavodniky.

Jo presne to sem byl ja, jak to bylo na tom slunicku tak mi prislo ze ji mas ufouklou :D

Kazdopadne v Brne sem se svezl na spolujezdci v '07 911 GT3 a to bylo neco uzasnyho, ten okruh je jeste dvojnasob peckovejsi nez most. taky mam do mostu v planu zavitat jeste jednou, urcite zas bude "ukonceni sezony" zase za kilicko na 10min takze se tam urco stretnem ;) kdybys chtel vyzkouset to Myto, tak mrkni na mx-5.cz a v sekci Miata Cup se podivej na info, budem moc radi kdyz se pridas, kazdej petrolhead je vitan ikdyz neprijede s miatou :) Jinak za fotku ti dekuju, je v pohode, jen skoda ze to byla zrovna jedina jizda, co sem to pucil kamosovi :lol:
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 111 návštevníků

cron