Nastavenie výšky a vôle spojkového pedála

Nastavenie výšky a vôle spojkového pedála

Příspěvekod kubec99 » 24 pro 2014, 13:55

Ahojte,
chystam sa pustit do nastvenia spojkoveho pedala a kedze som to este nikdy nerobil a nenasiel tu ani ziadne vlakno suvisiace s tymto ukonom, tak budem rad, ak sem pridate svoje skusenosti a rady ;-)

V Haynes manuali je popisany postup, ktory sa vsak trochu rozchadza s videom, ktore som nasiel na YT (prikladam link aj foto stranky z manualu). Aky je vas nazor k potrebe dodatocneho zasunutia piestika pomocneho spojkoveho valceka pri nastavovani pedala? O tomto ukone Haynes nic nepise a nie som uplne presvedceny o nutnosti tohto kroku, kedze podla mna pritlacny tanier cez paku vytlaci spojkovy valcek do potrebnej polohy sam (rad si necham poradit, ak ma niekto logicke vysvetlenie).
Dufam ze diskusia na tuto temu ako aj prilozene video a navod snad pomozu aj ostatnym :-)

Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=f22QuWOTXCQ&list=PLSBhNIcpO2bYHFcNd_DLk2nKD1MUYZBbV&index=11

ScreenShot115.jpg
Postup


ScreenShot116.jpg
Hodnoty
Obrázek
NBfl Sportive r.2001 1.8l, Torsen, 6st. prevodovka, BC Racing 6/5, Buddy Club P1 Racing SF...
Uživatelský avatar
kubec99
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 8
Registrován: 09 bře 2010, 01:54
Bydliště: Okres Ilava SLOVENSKO

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] a 121 návštevníků