Hodně vody v prahu

Re: Hodně vody v prahu

Příspěvekod MartyC » 03 lis 2021, 16:56

Ahoj, hlásím se s tím samým problémem. Dneska ráno jsem vyjel a v půli cesty šplouchání v pravém prahu. A pod sedačkou spolujezdce úplný bazén. Vyčistil jsem odtokové kanálky, ale moc špíny tam nebylo, trochu vody vykapalo ven, ale myslím, že hlavní problém je pravý práh - dá se s tím něco dělat (ptám se zkušenějších). Díky
MartyC
 
Příspěvky: 13
Registrován: 06 srp 2011, 08:42

Re: Hodně vody v prahu

Příspěvekod m8rinek » 03 lis 2021, 19:45

Z vnitřní strany prahu vedle zdvihaciho bodu jsou dva malé odtoky, nejspíš jsou zanešené a voda neodtýká. Každopádně to chce vyřešit i kudy se do auta voda dostává (nejspíš poškozený rain rail).
m8rinek
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 21 srp 2012, 22:36

Re: Hodně vody v prahu

Příspěvekod MartyC » 04 lis 2021, 09:50

Tedka jsem to kontrolova (po dešti - v dešti) a nová voda za sedačkou není a odtoky v prazích - našel jsem všechny pode dveřmi, žádná špína, ale zdají se mi vlastně, že jsem blokované továrně? Mám NCčko - a nevím jestli je v tomhle rozdíl proti NA/NB.
MartyC
 
Příspěvky: 13
Registrován: 06 srp 2011, 08:42

Re: Hodně vody v prahu

Příspěvekod Cores » 05 lis 2021, 20:24

Mě se dostávala voda úplně vpravo vedle kaslíku spolujezdce. Plast mezi čelním oknem a haubnou je přišroubovanej na každý straně jedním šroubem do plast kostky vloženou do karoserie. Má tam být těsnění, který se mi roztrhlo a teklo tam.
CNC 2.0 PRHT Stormy blue
Cores
 
Příspěvky: 233
Registrován: 22 bře 2017, 21:15

Předchozí

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] a 98 návštevníků