Zádržný cvoček na páse

Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod Koby » 20 úno 2010, 18:24

Ahoj, tak dneska se mi stala nemilá věc, ulomil se mi ten plastovej patent cvok co je nacvaknutej na pásu, aby ta zástrčka pásu držela nahoře a nesjížděla po pásu dolu... Detail, ale naštve...

Myslíte, že je šance to někde sehnat? Plastovej patent - cvok... nevim jak líp to popsat... Asi jedině někde na vrakárně kus pásu a sundat to z toho co...
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod George » 21 úno 2010, 11:32

myslíš takovej ten jakoby knoflík? ten by měl teoreticky sedět i ze starších mazd... jestli myslíš ten, tak napiš pavlovi(pavel260), ten má doma muj komplet vrak FLka a pásy tam snad ještě jsou, tak bys to mohl alespoň zkusit ;)
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod Koby » 21 úno 2010, 12:01

jj, to myslím. Ok, díky! Dám mu vědět.

těžko říct, jestli to bude uplně stejný, každopádně to bude podobný a pokud asi nedáš oba pásy k sobě, tak to nepoznáš..
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod George » 21 úno 2010, 13:36

taky myslim, každopádně jsou ty pásy z vraku stejně na vyhození, tak by se z nich alespoň něco využilo
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod PavelS » 21 úno 2010, 17:19

Koby tys tam ten cvoček měl? Já ne, ani na jednom pásu... :evil: Ani sem si nevšiml že by tam po něm byla díra nebo něco...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod Koby » 21 úno 2010, 19:00

Měl... :-( Mi upadnul v ruce... :-( A trochu tam ted je vidět, že tam něco mělo být... Jestli tam držel tak jak jsem viděl, tak se ani nedivim, že je tam nemáš... :lol: Tohle jak je vidět asi trochu nevychytali :-) A materiál, ze kterýho je vyrobená lišta piano black taky ne.. Do toho když zasvítí, tak mě oslní odlesk milionu mikro škrábanečků..... A to je taky proslulý, na miata.net jsou o tom desítky topiců...
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod PavelS » 21 úno 2010, 22:09

Jo, tu lištu časem asi vyměním za karbon - ten by tam byl super... Zatim jí mám pěknou, ale časem mě to asi nemine.

Ty jo, ten pás mě pěkně štve, musim si zítra prohlídnout ty svoje, pořád sem myslel že tam nic nebylo a štvalo mě jak ten pás u spolujezdce drnčí když zapadne...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod Koby » 21 úno 2010, 23:17

dej vědět hlavně jak to vyřešíš, já mám něco rozjedanný z tý NB FL, ale nevim jestli to nebude uplně jiný atd a v mazdě pochybuju, že by to měli...

Na ten carbon jsem koukal, ale nevim jestli se to uplně hodí, to spíš možná tu galaxy grey... BTW, nevíš, kde se dá ta origo piano black koupit? jsem ji nikde nenašel, všude samý galaxy grey, imitace dřeva což je hnus, stříbrná atd.. Ale ta origo nikde...:-( Na ebay.co.uk je jedna za 10liber uplně nová, ale na pravostranný řízení..:-(((( Já bych to možná jednou koupit zkusil, myslim si, že se svojim přístupem by mi mohla vydržet docela dlouho... :-)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod PavelS » 22 úno 2010, 06:53

Kde koupit nevim čéče, IL mají dost náhr. dílů - kdyžtak je pak zkusíme naťuknout ať to dovezou ;)

Mě by se tmavej karbon líbil víc než cokoliv jinýho - mít to v barvě se mi hodně nelíbí, dřevo a ostatní souhlas :mrgreen:
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Zádržný cvoček na páse

Příspěvekod Koby » 25 úno 2010, 20:12

Díky Pavlovi260 za věnování i dovoz až domu!! :oops:

Ted to jenom zkusit nějak rozdělat a přidělat do té mojí krasotinky :-)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Další

Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 103 návštevníků