Toskánsko 2013

Re: Toskánsko 2013

Příspěvekod Dad » 27 dub 2013, 02:43

Andre_fux:
myslel jsem, ze bych jel takhle:
http://goo.gl/maps/lndKD

Nevim tedy, jak zkontrolovat zda je silnice otevrena, tak se asi odevzdam osudu a kdyz to nepujde jednou cestou, pujde to jinudy. Potrebuju se dostat k Lago di Garda, tam mam schuzku, a tohle mi prislo jako kratka a zaroven asi hezka cesta :)
Uživatelský avatar
Dad
 
Příspěvky: 207
Obrázky: 2
Registrován: 21 úno 2012, 01:25
Bydliště: Praha

Re: Toskánsko 2013

Příspěvekod Bro78 » 03 kvě 2014, 20:25

Caute!

Ako dopadol tento roadtrip? Nemate nejake zapisky, fotky, atd.?

My sa chystame tento rok, prakticky v tom istom termine. Zatial nemam moc skusenosti z takychto ciest, tak by mi pomohli nejake tipy.
Jednak k tomu ake miesta si vybrat:
Budem startovat z BA, takze vacsina z toho co odporucate mam trochu mimo trasu :(
Rozmyslal som, ze smerom tam pojdem cez Slovinsko, potom dalej cez Benatky. Smerom spat by som pripadne mohol cez Rakusko. Tam uz by sa mozno dali pozriet aj tu odporucane miesta.
Tiez ci nie su nejake specialitky co sa tyka povinnej vybavy auta v krajinach cez ktore pojdem a tiez ako pripravit auto na takuto cestu. Co skontrolovat, co pripadne pre istotu zobrat zo sebou (naradie, ziarovky, ...).

Diky,

Bro.
Bro78
 
Příspěvky: 21
Registrován: 02 črc 2013, 16:59

Re: Toskánsko 2013

Příspěvekod Jirka » 15 čer 2015, 16:32

Andre_fux píše:Dad:
Tak prvně bych si bud tebou zkontorloval to zda jsou všechny cesty otevřené. Přece jen je na horách stále ještě dost sněhu. Pošli mi link na mapu ať se na to kouknu. ;) Počasí by ti mělo vyjít..


Kde se prosím "na to koukáš"? :-) je nějaký globální web s aktuálními informacemi o průjezdnosti všech pussy, eeee pardon - passo v Alpách??
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: Toskánsko 2013

Příspěvekod hroche » 15 čer 2015, 19:25

hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Předchozí

Zpět na MX-5kou po Evropě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků