Lip na NAčko

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod Renee » 24 zář 2017, 21:06

Podle UPS trackování jsou lipy momentálně v Norimberku. UPSka měla nějakej problém, takže vzniklo nějaký zpoždění, nicméně věřím že už je to vyřešeno a lipy dorazí. Dám vědět až je budu mít.
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod buteo » 24 zář 2017, 21:12

OK, není žádný kvalt.
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod Renee » 25 zář 2017, 13:19

Lipy přišly.

Zatím jsem jen zběžně omrknul že je jich všech 7 a snad jsou v cajku. Až si odpíchnu konec šichty tak si půjdu jeden hodit na auto a dám echo jak pasují apod.

Co se týče dopravy a platby. Pochopil jsem správně že všichni co si objednali zde přes vlákno jsou z Moravy, resp. Brna a okolí, a využili by Buteovu nabídku dopravy? Pro mě by v takovém případě byl nejlepší postup kdybych Buteovi prostě prodal 4 lipy a on by vám je přeprodal dál. Takovým způsobem by totiž nikdo nikomu nic nedlužil. Samozřejmě toto řešení dost stojí na Buteově ochotě, jelikož bych po něm chtěl 6 480 Kč.

Prosím o reakci, hlavně tebe, Buteo, a taky o tvůj případný rozpis cest mezi Prahou a Brnem, máš-li nějaký plán.
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod buteo » 25 zář 2017, 16:09

No zrovna se to trefilo do pro mě rušnějšího období (do středy no chance, ve čtvrtek svátek, pátek dovča, pondělí a úterý služebka jinam), tak bych to viděl takto:
Příští úterý nebo středu by u tebe můj kolega Pražák vyzvedl lipy a dal ti za všechny peníze.
Když mi sem napíšeš nicky zájemců o přiblížení k Brnu (nebo se ozvou sami), pošlu každému z nich do SZ č.účtu na zaslání 1620 peněz.(Nechci mít nakonec v garáži víc než 1 lip.) Po zaplacení by pak byly lipy u mě k vyzvednuti/ev.předání někde v Brně od pátku 6.10. vč. víkendu.
Co tomu říkáte?
Když tak pošli do SZ tvoje tel.číslo pro pružnějši komunikaci.
B.
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod Renee » 25 zář 2017, 19:50

No chlapi, nebudu vám lhát... :D
Na igelitu ve kterém je lip zabalenej se skví nápis "MADE IN CHINA" a od toho se odvíjí celý zbytek příběhu.
Napasovat ten lip je fakt peklo.
Celkem v něm je snad 12 otvorů na šrouby, nicméně žádný spojovací materiál k tomu není, plus si musíte vrtat do nárazníku, jediný dva šrouby co se použijou ze stávající kastle jsou ty co na krajích drží ty tyčky co jim říkám "rozpěry".
Obrázek
Zepředu to ještě jakž takž sedí, ale stejně bude potřeba mezi lip a nárazník dát aspoň trochu nějakýho tmelu, aby nebylo vidět že to tak úplně dokonale nelícuje.

Strany jsou ovšem katastrofa.
Obrázek
Zmíním že můj nárazník na téhle straně nemá úplně tovární tvar potom co jsem ho trochu porovnal o svodidlo.

Obrázek
Na pravé straně to ale není o moc lepší. (a ano, stihl jsem svůj lip už omlátit o půl baráku)

Největší joke je ovšem zespodu kde nevím co číňani zamýšleli, ale těmito otvory se netrefili ani do blízkosti žádného existujícího šroubu a je potřeba navrtat kryt pod motorem, což se mně teda moc nechtělo, ale co už... :D
Obrázek

Teď jsem kolem toho běhal asi hodinku, vyzbrojil jsem se k tomu horkovzduškou. (fotky jsou předtím než jsem lip začal tvarovat) Bude potřeba s tou horkovzduškou ještě zabrat, plus na krajích ještě asi bude potřeba udělat navíc po dírce ať se ty hrozný díry nechají trochu stáhnout.

Nicméně věřím že až se s tím o víkendu ještě trochu pomr*ám tak to i bude sedět a vypadat fajn, pak poskytnu i víc fotek. Teď už se mně nechce na tom dělat :D

Suma sumárum, buďte připraveni na boj při nasazování, vybavte se vrtačkou, horkovzduškou, nějakým tmelem či lepidlem a hromadou šroubků, a ideálně ještě jedním člověkem.

Po této recenzi máte do pondělka čas zrušit svoje objednávky :D
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod hroche » 25 zář 2017, 21:37

a já "hroch" jsem ho už zaplatil
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod Renee » 25 zář 2017, 22:00

Hele prachy pošlu zpátky jestli ho nechceš, kdyžtak přebytečné kusy zkusim udat té bandě na facebooku :D

Ale jako bude se to dát dotvarovat, akorát to bude voser, no.
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod buteo » 25 zář 2017, 22:03

Já ho beru - holt jako obvykle za málo peněz málo muziky, no.
Je aspoň z "měkkého plastu ABS", jak slibovali?
Už jsem jednou připasovával podobně přesný laminátový lip původem z Polski, tam nepomohla ani horkovzduška, tak mám představu, co mě čeká ;)
Co vy ostatní zájemci o dopravu přes mě, neztratili jste kuráž?
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod Renee » 25 zář 2017, 22:17

JJ je to měkký plast, jestli je to fakt "ABS" nevím, protože se v plastech prd vyznám, ale prostě je to ohebné, pružné, neláme se to a nedovedu si moc představit co a jakou silou by tím člověk musel orvat aby ten lip ulomil.
Normálně se ty škvíry po stranách dají srovnat když to přitlačím rukou. Takže plánuju to o víkendu chytnout stahovákama a pustit na to horkovzdušku a pak nějaké lepidlo.
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Lip na NAčko

Příspěvekod hroche » 26 zář 2017, 05:47

Renee píše:Hele prachy pošlu zpátky jestli ho nechceš, kdyžtak přebytečné kusy zkusim udat té bandě na facebooku :D

Ale jako bude se to dát dotvarovat, akorát to bude voser, no.


To byl vtip, jasně že lip beru
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

PředchozíDalší

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 114 návštevníků

cron