Group Buy - veterna clona NA/NB saubere rollbar

Group Buy - veterna clona NA/NB saubere rollbar

Příspěvekod AndrewG » 03 črc 2022, 18:39

Ahojte

pre majiteľov rollbaru od Lukáša (Sauberer) som vytvoril veternú clonu, keďže veľa ľudom nie je fúkanie na krk úplne podľa chuti

Preto by som rád rovno zorganizoval group buy.


popis produktu:
Clona je vyrobená CNC frézovaním z polykarbonátovej dosky, ktorá je obojstranne UV odolná, takže nebude žltnúť, praskať, atď . Používam podľa mojej skúsenosti najkvalitnejšiu značku na trhu - SABIC (trademark Lexan) Dodávaná Clona je dodávaná obojstranne v ochrannej fólii, ktorá chráni polykarbonát proti poškriabaniu, pred montážou túto fóliu samozrejme odstránite
Clona je montovaná priamo o konštrukciu rámu pomocou silných suchých zipsov šírky 20mm. Pre natiahnutie softtopu je samozrejme nutné z auta vystúpiť.
Na iné rámy to odskúšané nemám.

Cena za Clonu, vrátane spojovacieho materiálu a dopravy do ČR/SR je pre tento group buy 110€ v prípade že sa nazbiera aspoň 10 ľudí. V prípade, že sa 10 ľudí nenazbiera bude cena 125€.

Štandardná cena mimo Group buy je 125€ + doprava.

Platba vopred možná buď na účet (EUR) alebo Paypal (EUR).

Záujemcovia o clonu v tomto group buyi sa môžu hlásiť na zoznam do 10.7.2022 tj. do budúcej Nedele 22:00 kedy uzavriem Group buy. Platby budem očakávať nabehnuté na účet do utorka, maximálne stredy (12/13.7.). Paypal do Nedele 22:00. (samozrejme keď sa mi niekto ozve v pondelok ráno že sa spamätal práve tak ho nepošlem kade ľahšie , ale v utorok už asi áno
Platbu budem priebežne riešiť s každým záujemcom individuálne v správe.
Dodanie clony bude prebiehať podľa množstva, ale predpokladám že v priebehu mesiaca júl sa dodajú všetkým.

Kedže Lukáš vyrába rámy ručne a nejaká odchýlka vo výrobe je, je možné že vám clona bude sedieť zľahka inak ako je na fotkách ale funkčnosť nebude obmedzená - môže sa s rámom prekrývať trochu inak - na fotkách vedie presne pomedzi trubky, ale montáž pomocou suchých zipsov zabezpečuje možnosť nejakej tolerancie aj v prípade že by niekde nevychádzala presne.

V prípade ak vám nejde napísať mi správa kľudne mi napíšte mail:

andrejgabris@icloud.com

Budúci týždeň by som rád ešte pridal fotky na inom aute, nahrám ich do postu.
Vopred všetkým záujemcom ďakujem.

prikladam ešte link na FB kde tento GB beží a som na FB určite častejšie ako tu.

289800441_10215973963262012_5451415318672642656_n.jpg

289382182_10215973963302013_7491251265863092590_n.jpg
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 91 návštevníků