K: NC

Re: K: NC

Příspěvekod Tomin » 13 bře 2019, 20:18

Děkuju za doporučení si projet ND. Ale je mi asi tak "dostupné" jako zmíněné Porsche. Tak nemám zapotřebí si plevelit hlavu svezením v něčem, na co nemám a ani mít nepotřebuji. Jsem samozřejmě rád, že se Mazdě další generace MX-5 povedla, ale je to zároveň vše co o ní vím. Záměrně nečtu ani testy a recenze, bylo by to vlastně něco jako se v ní projet. :)
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: K: NC

Příspěvekod BorisB » 15 bře 2019, 21:51

Tomin píše:Děkuju za doporučení si projet ND. Ale je mi asi tak "dostupné" jako zmíněné Porsche. Tak nemám zapotřebí si plevelit hlavu svezením v něčem, na co nemám a ani mít nepotřebuji. Jsem samozřejmě rád, že se Mazdě další generace MX-5 povedla, ale je to zároveň vše co o ní vím. Záměrně nečtu ani testy a recenze, bylo by to vlastně něco jako se v ní projet. :)


Já si ND půjčil a chvilku jsem váhal. Je to opravdu dobrý Roadster. Až dojezdím NB čko, tak ho mám v plánu. Když vidím, že jezdíš NC 2.0 a jak jsem se tady v diskusi dozvěděl, stále si dobře drží cenu, tak stačí dobře prodat a k ND už ti bude chybět necelých 300k Kč a to se dá při dnešních cenách peněz ufinancovat. Navíc předpokládám, že většina majitelů má MX5 jako druhé nebo třetí auto :-D
NB 1,8 6q Miracle British (Racing?) Green r.v.2000
BorisB
 
Příspěvky: 67
Registrován: 08 úno 2015, 22:26

Re: K: NC

Příspěvekod Cores » 15 bře 2019, 22:53

Včera jsme dovezli z Brna NCFL 2,0 ve vínový metle najeto 29000 km.Auto po starším pánovi,takže pouze výletnický tempo.Je jako nový,motor nádherně tichej, nic nezničený,prostě paráda.
Důvod prodeje byl přechod na ND RF. Pán říkal,že je spokojenej,jen ho štve nedostatek odkládacího prostoru.

Cestu jsme si užily,jen mě štvala 6 ti kvaltová převodovka.Příjde mi docela zbytečná na můj způsob jízdy,někdy jsem si nebyl jist co tam zařadit...a taky to nechce couvat na šestku :D :D
CNC 2.0 PRHT Stormy blue
Cores
 
Příspěvky: 233
Registrován: 22 bře 2017, 21:15

Re: K: NC

Příspěvekod Tomin » 17 bře 2019, 15:10

Děkuju za radu, že mám svoji Mazděnku prodat, vzít si půjčku 300.000,- a jít si koupit ND. Asi jsem to posledně nenapsal dost důrazně, tak snad se to zlepší caps lockem, zatučněním a třemi rozkazníky. NASRAT!!! :D
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Předchozí

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot], Seznam a 100 návštevníků

cron