P: takrka novy OEM Bilstein podvozek NC3/PRHT

P: takrka novy OEM Bilstein podvozek NC3/PRHT

Příspěvekod vorw » 16 zář 2019, 14:26

Ahoj,

Prodam defakto nejety originalni NC3 PRHT podvozek (Bilstein tlumice + pruziny) - na NC se tenhle podvozek daval v ramci 'Suspension package'.

Jak tlumice tak pruziny maji najeto ~10 tis. km - NC3 jsem kupoval nove na jare 2014 a jeste v lete ten samy rok jsem originalni podvozek nahradil jinym (Koni Yellow, nasledne Ohlins DFV).

Originalni bilsteiny s pruzinama jsem ted nasel pri uklidu garaze, tedy je zde nabizim.

Report od nekoho, kdo menil OEM standardni tlumice/pruziny (najeto ~70k km) za tyhle Bilsteiny -> http://myroadtrip.net/mazda-mx-5-oem-mi ... ifference/

Summary ->

Fast forward to a few days later and the shocks are installed. They made a world of difference with everyday driving.
I feel the dampening is much improved. Although they are still OEM setup so best way to describe them: the car has a newer vehicle feel to it.
And that’s true, my original 54,800 mile shocks were getting worn.


Tlumice jsou kompatibilni s jakymkoliv NC (2006-2014), pruziny (konkretne zadni) jsou pouze pro PRHT, soft top je ma o par procent mekci.

Za to ze maji najeto 00.nic dam ruku do ohne.

Cena: 8 000 CZK

Predani po dohode kdekoliv v Praze ci okoli.
2014 MX5 NC2.5 2.0 Sport-line PRHT, White Crystal Pearl, RECARO seats, Cosworth SC, GoodWin RoadsterSport full exhaust, ECU tune by TDR, Ohlins DFV, RX8 sways, IL full bracing, and more.
Uživatelský avatar
vorw
 
Příspěvky: 33
Registrován: 12 říj 2012, 14:07

Re: P: takrka novy OEM Bilstein podvozek NC3/PRHT

Příspěvekod vorw » 07 úno 2020, 11:05

Prodano.
2014 MX5 NC2.5 2.0 Sport-line PRHT, White Crystal Pearl, RECARO seats, Cosworth SC, GoodWin RoadsterSport full exhaust, ECU tune by TDR, Ohlins DFV, RX8 sways, IL full bracing, and more.
Uživatelský avatar
vorw
 
Příspěvky: 33
Registrován: 12 říj 2012, 14:07


Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 82 návštevníků