Úklid garáže - kola, podvozek, rozpěra

Úklid garáže - kola, podvozek, rozpěra

Příspěvekod Tomáš Šmít » 08 dub 2021, 21:03

Ahoj, nabízím následující komponenty.
Kontakt prosím přes SZ.
Mohu zaslat v rámci ČR a SK, případně osobní předání v oblasti Těšín, Karviná, Třinec, F-M a okolí.

1. Kola O.Z. 7x15, 4x100, ET 37, středící kroužky na MX-5 NA (NB?). Lakováno sprejem v garáži. Není to nejhorší, přestříkáno čirým lakem. Barva Motip antracit, lze snadno opravit v případě poškození. Kola jsou docela rovná, jeden kus na vyvažovačce trochu hází, ale dá se v klidu vyvážit, prej to na opravu zatím není.
Mám k nim malé středové pokličky + originální poškozené pokličky (2 ks). Šlo by podle nich vyrobit kopie.
Cena 3000,- kč za komplet.
Doprava 200,- za komplet.

2. Použitý sportovní podvozek na MX-5 NA, koupil jsem s autem dovezeným z D, měnil jsem za sérii. Nevím co je to zač, nepodařilo se mi najít štítek, pružiny pod špínou jsou růžové. Snížení 2-3 cm, tuhost je subjektivně tak o 20% vyšší než série, stále snesitelné, náklony v zatáčkách minimální. Stav tlumičů je dobrý, byl jsem je testovat než se sundávaly a nikde netečou. Prachovky jsou na kaši.
Cenu nabídněte.

3. Přední horní rozpěra na MX-5 NA. Nepasuje mi na NA FL se sériovým airboxem. Měla by to být tato: https://jedetoshop.cz/produkt/horni-rozpera-mazda-mx5-na
Cena 1600,-
Doprava 100,-

Případné dotazy rád zodpovím.
Přílohy
IMG_3346.JPG
IMG_3347.JPG
IMG_3342.JPG
IMG_1039.JPG
IMG_3330.JPG
IMG_3329.JPG
IMG_3328.JPG
IMG_3327.JPG
Tomáš Šmít
 
Příspěvky: 7
Registrován: 17 lis 2018, 21:29

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 83 návštevníků

cron