Nezapsané disky v TP

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod MXfanda » 14 říj 2014, 17:30

Spider píše:Ja som zapisoval u nas 16" disky takto:
Siel som s nameckym TUV na obvodny urad, odbor dopravy, tam som vypisal ziadost, pridal 6€ kolok a nasledne mi slecna overila udaje s TP. Pockal som cca tyzden, na novy TP, kde uz disky boli zapisane. Nasledne som siel na dopravny inspektorat, kde mi dopisali do noveho TP osobne udaje a vydali aj maly technicak (dalsich 6€). Dalo sa ist aj priamo cez DI, ale ten pozadoval vyjadrenie vyrobcu, ktore u nas poskytuje len jedna firma z Bratislavy, ktorej zamestnanec sa po kontaktovani tvaril ako keby som ho obtazoval.


Jenže NBFL se prodávalo s 16" tak je zápis možný i v ČR, ale já chtěl 16" zapsat na NA '95 a s tím mně vyhodili :D
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod AndrewG » 14 říj 2014, 18:02

a dobre urobili :D 16" nemaju co na NA robit :P
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod Spider » 14 říj 2014, 18:21

Tu je certifikat, s ktorym som zapisal tie kolesa. Je tam aj NA, cize ak by som mal NA tak by som ich zapisal tiez. Bez problemov
Spider
 
Příspěvky: 286
Obrázky: 40
Registrován: 01 srp 2014, 16:46
Bydliště: Nitra

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod MXfanda » 15 říj 2014, 11:18

Spider píše:Ja som zapisoval u nas 16" disky takto:
Siel som s nameckym TUV na obvodny urad, odbor dopravy, tam som vypisal ziadost,

Jakou žádost? U nás řeší změny v TP registr vozidel přes Žádost o zápis změn údajů z registru silničních vozidel - jiný vlastník, změna barvy, disky ... atd. atd. Ale pochybuju, že když půjdu na registr s vyplněnou žádostí o zápis disků s TUV papírem vystaveným pro nějakou Italskou firmu, vytištěným z webu a ještě k tomu v Němčině, a bez TL, že úřednice ty disky zapíše do nového TP ... to je vola ko čudné :shock:
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod Spider » 15 říj 2014, 12:03

MXfanda píše:
Spider píše:Ja som zapisoval u nas 16" disky takto:
Siel som s nameckym TUV na obvodny urad, odbor dopravy, tam som vypisal ziadost,

Jakou žádost? U nás řeší změny v TP registr vozidel přes Žádost o zápis změn údajů z registru silničních vozidel - jiný vlastník, změna barvy, disky ... atd. atd. Ale pochybuju, že když půjdu na registr s vyplněnou žádostí o zápis disků s TUV papírem vystaveným pro nějakou Italskou firmu, vytištěným z webu a ještě k tomu v Němčině, a bez TL, že úřednice ty disky zapíše do nového TP ... to je vola ko čudné :shock:

Ved prave preto som to riesil na obvodnom urade (to nieje policia) a nie na dopravnom inspektorate (policia). ;) Tam by pytali vyjadrenie vyrobcu, ktore bol problem ziskat, kedze zamestnanec firmy, ktora ho vystavuje, sa choval ako idiot.
Spider
 
Příspěvky: 286
Obrázky: 40
Registrován: 01 srp 2014, 16:46
Bydliště: Nitra

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod MXfanda » 15 říj 2014, 16:41

Vsak ja to chapu, jen v mém případě obvodny urad = Magistrát, a tam je registr vozidel :lol:
https://www.brno.cz/?id=2553

Abych to shrnul: to si může každý vytisknout z webu co chce, treba nejaky TUV dokument v Nemcine, kde jsou pro MX-5 NA uvedeny disky v "atypickem rozmeru" 7,5 x 16", tento papir prilozim k formulari nejake urednici na urade a ta mne za nejaky smesny poplatek za kolek zapise tyhle disky do noveho "čistého" TP :D To máte teda na Slovensku RÁJ! :lol:
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod deywis » 05 lis 2014, 12:07

i ja jsem chtel zapsat kola do tp, ne teda na mazdu, ale vzhledem k tomu ze jsem auto prodal uz k timu nedoslo, nicmene krom oficialni cesty ktera byla uz popsana v predeslych prispevcich je i jina cesta na vw clubu nebo tuningforu, nevim uz presne, jsem nasel par lidi kteryn napisete jaka mate kola, rozmery, rozmery pneu, auto, r.v. atd, oni vam poslou papir se kterym zajdete uz jen na urad a ti to zapisou. berou si za to ale tusim 2000,-
pokud by to nekoho zajimalo, muzu zkusit dohledat.
deywis
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 říj 2014, 16:14

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod spoofan » 05 lis 2014, 12:48

urcite zajima :)
Díly na MX-5 NA/NB

I am not into fake things - including boobs and wheels.
1.8 NA BRG + jedna lady + brap
spoofan
 
Příspěvky: 612
Registrován: 26 říj 2012, 14:55

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod Krivak » 06 lis 2014, 00:59

Přesně takhle jsem to řešil s SCC a jen jsem zašel na úřad a tam mi to hned naspali, 3 rozměry disků a jeden pneu a stálo to 1400.
Uživatelský avatar
Krivak
 
Příspěvky: 586
Registrován: 11 zář 2014, 23:03
Bydliště: Praha

Re: Nezapsané disky v TP

Příspěvekod Spider » 06 lis 2014, 10:59

MXfanda píše:Abych to shrnul: to si může každý vytisknout z webu co chce, treba nejaky TUV dokument v Nemcine, kde jsou pro MX-5 NA uvedeny disky v "atypickem rozmeru" 7,5 x 16", tento papir prilozim k formulari nejake urednici na urade a ta mne za nejaky smesny poplatek za kolek zapise tyhle disky do noveho "čistého" TP :D To máte teda na Slovensku RÁJ! :lol:


S tym rajom opatrne, u nas totizto neexistuje take, ze postavim jedno auto na papiere z ineho. ;) A to, ze som narazil na uvedomelu uradnicku, ktora chape, ze robit vedu okolo zapisu diskov je uplna konina, bola viacmenej nahoda, o com ma presvedcili aj dalsi ludia, ktorim sa tymto sposobom disky zapisat nepodarilo koli zabednenym uradnikom.
A k tomu "neoficialnemu" postupu deywisa len tolko, ze sa jedna proste o certifikat, ktory ti neposle priamo vyrobca, ale niekto iny, ale stale sa jedna o rovnaky certifikat ;)
Spider
 
Příspěvky: 286
Obrázky: 40
Registrován: 01 srp 2014, 16:46
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Kola, pneu a geometrie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků

cron