Kola a jejich vlastnosti

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod Dee #4 » 02 led 2011, 21:31

hele urco to z usa brat nebudu, ted sem treba nasel celkem zajimavy shop v GB, kde maj 20% slevy, napr.: SSR type-c 16x7 tam vyjdou na 1.800 liber, maj tam i dost enkeiu ale ne ES6. Zatim jsem po tom tak nepatral, prece jen je koupim az na jare, mozna i az leto. A jeste navic premyslim, ze se treba na to vyprdnu uplne ted a pokud business dobre pofrci tak nekdy let/podzim pujdu do tech SSR.

A k ty jednadevitce :lol: nekdy pisu ze mam 1.8 nekdy 1.9 - co sem tak i koukal, tak nektery 1.8 jsou 1.8 a nektery 1.8 jsou 1.9 oznacovany :lol: :lol: je to proste bordel. Kazdopadne tedka me zrovna napadlo ze budu uz jenom pouzivat 1.8, pac jedna devitky jsou samy TDpIcka :mrgreen:
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod Pavel260 » 02 led 2011, 21:36

posli mi kdyztak ten zajimavej shop z uk ale z jednoho uk mi george posilal rpfka za nejakych 1100liber coz je jeste draz nez z usa s dopravou clem a dph dohromady :D
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod Pochtli » 02 led 2011, 23:04

Klidně zatím posílejte z USA, dph prej posunuli do konce března (http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?o=6&ct=129&ct1=2 odstaveček C.8)..
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod Dee #4 » 03 led 2011, 00:00

Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod PavelS » 03 led 2011, 12:49

Dee #4 píše:Tak to s tou fyzikou samozrejme chapu, neco si jeste z gymplu pamatuju :lol:
Ale vzdycky me spis zajimaji reference a doporuceni lidi, kteri mluvi z vlastni zkusenosti a ne z toho, ze tamhle neco cetli a tamten rikal tohleto a prej je to takovy a onaky.
Jako taky mi to je trochu proti srsti - precejenom, jak uz sem tady na foru nekolikrat napsal, ty 15" seriovky jsou opravdu super (lehky, pevny), i vypadaj pekne, ale proste nemuzu si pomoct - chci vetsi. A FL se mi zas tak nelibej. Kdyz uz proste tak vzhled, kterej vyhovuje mymu vkusu. A co se vlastnosti tyce, tak si rikam, ze kdyby to byl vylozene pruser, tak se hold sezene neco jinyho. Zas tak extremni investice to neni, ze by z toho clovek zbankrotoval :mrgreen:


Dome, ted si v jedny odpovedi sice potvrdil ze mas znalosti fyziky, ale zaroven ze nedas na to co rikaj jini ale zaroven chces slyset jine nazory...tak ted se v tom neorientuju uz :D Ver tomu, ze Brian Goodwin a lidi kolem nej vedej setsakra dobre co je dobry pro to a to - lip ti Henry nemohl poradit. Ona je ale otazka co chces - jestli chces neco na tu udelat z mxka pseudosportak s nabusenym vzhledem a obr kolama, nebo zavodak na sosnu, nebo neco mezi nebo chces to i to... To sem zatim moc nepochopil - kazdopadne bys mel vedet, ze internetovy diskuze jsou vetsinou bez jednoznacnyho resume - proste udelej nejaky kompromis co budes chtit ty s prihlednutim k nazoru jinych... ;)

Dee #4 píše:A k ty jednadevitce :lol: nekdy pisu ze mam 1.8 nekdy 1.9 - co sem tak i koukal, tak nektery 1.8 jsou 1.8 a nektery 1.8 jsou 1.9 oznacovany :lol: :lol: je to proste bordel. Kazdopadne tedka me zrovna napadlo ze budu uz jenom pouzivat 1.8, pac jedna devitky jsou samy TDpIcka :mrgreen:


1.9 - neni to pres 1850cm3 tak to neni 1.9 ne? 8-)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod woody » 03 led 2011, 13:00

Někteří lidi se asi chtějí přiblížit ikonickému motoru 1.9 TDI :D.
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod Borgi » 03 led 2011, 13:03

woody píše:Někteří lidi se asi chtějí přiblížit ikonickému motoru 1.9 TDI :D.


Ikonickému :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Borgi
 
Příspěvky: 761
Registrován: 11 úno 2010, 09:03

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod Dee #4 » 04 led 2011, 01:23

Ale vzdycky me spis zajimaji reference a doporuceni lidi, kteri mluvi z vlastni zkusenosti a ne z toho, ze tamhle neco cetli a tamten rikal tohleto a prej je to takovy a onaky.

nauc se cist a poradne chapat text pajo, myslim, ze sem se vyjadril dost jasne ;)

a jelikoz mam zakladni znalosti fyziky :lol: tak i matematiky a zaokrouhlovat umim - ale to vysvetli tem lidem co vydavaj ofiko informace, at uz na webu nebo v katalozich. Proste sem se uz nekolikrat setkal s tim, ze to oznacili jako 1.9 Taky vsem AMG mercum rikas 62 AMG :?: :)
Obrázek
www.autobeky.cz - Prodej náhradních dílů, servis a úpravy, mytí a detailing
Dee #4
 
Příspěvky: 435
Registrován: 26 bře 2010, 00:31

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod PavelS » 04 led 2011, 11:09

Já tvůj text pochopil Dominiku :) Jen jsem vyjádřil svůj názor, tyhle debaty o kolech jsou jak na miata.net tak kdekoliv jinde pořád o tom samým - vzhled/váha/cena - prostě vyber něco s pro tebe nejlepším poměrem... Je mi jasný že ti nemusim tohle připomínat, ale já se prostě vyjádřil v tom smyslu - že v určité fázi je debata na tohle téma bezvýsledná - rozhodnutí je na tobě 8-)


Ad 1.9 - v nějakým katalogu Mazdy bylo NB označený 1.9? Poznámku s AMG mercedesama jsem nepochopil, asi nemám dost sjetý katalogy AMG :D
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Kola a jejich vlastnosti

Příspěvekod Pavel260 » 04 led 2011, 11:11

o merglech bylo v topgearu.. Ze ma motor 6,1 a oznaceni 6,2 nebo co...
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

PředchozíDalší

Zpět na Kola, pneu a geometrie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků