NB 15" kola - prasklý na okruhu...

Re: NB 15" kola - prasklý na okruhu...

Příspěvekod Pavel260 » 27 dub 2011, 22:28

dodal bych tam Slitina :lol:
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: NB 15" kola - prasklý na okruhu...

Příspěvekod ADix » 27 dub 2011, 23:14

Nepsal někdo nedávno, že origo kola vydrí víc než třeba ROTY a pod?
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: NB 15" kola - prasklý na okruhu...

Příspěvekod George » 27 dub 2011, 23:20

řekl bych, že tahle debata je trochu bezpředmětná... bůhví, čim všim ta kola prošla než se tohle stalo, bůhví co přesně se stalo, že takhle rupla....

a k tomu, že jsou origo pevnější než Roty, takhle ti může prasknout jakýkoliv disk, viděl jsem SSR Type-C, který ruply člověku na okruhu a ani nijak neboural pokud si dobře pamatuju... jde spíš o to, jak by vypadal disk Rota, kdyby prošel všim tim, čím prošel tenhle disk
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: NB 15" kola - prasklý na okruhu...

Příspěvekod ADix » 28 dub 2011, 09:10

George píše:řekl bych, že tahle debata je trochu bezpředmětná... bůhví, čim všim ta kola prošla než se tohle stalo, bůhví co přesně se stalo, že takhle rupla....

a k tomu, že jsou origo pevnější než Roty, takhle ti může prasknout jakýkoliv disk, viděl jsem SSR Type-C, který ruply člověku na okruhu a ani nijak neboural pokud si dobře pamatuju... jde spíš o to, jak by vypadal disk Rota, kdyby prošel všim tim, čím prošel tenhle disk
Přesně tak...mě jen vždy fascinuje, když někdo napíše že si chce koupit na daily nějaké disky ROTA a podobně tak se vždy najde nějaký znalec, který vyšťourá fotku z netu kde sou ty kola na 87 kousků a přitom přesně jak píšeš neví ším ty kola prošly...
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Předchozí

Zpět na Kola, pneu a geometrie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků