Havarijní pojištění

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Havarijní pojištění

Příspěvekod Andre_fux » 26 říj 2011, 20:43

Podělte se se svými zkušenostni. Na netu bohužel nemůžu najít aktuální informace, kterou pojišťovnu vybrat. Našel jsem starší příspěvky ve kterých doporučovali Allianz, že je bez problémů. Bohužel je suverejně nejdražší. S ČP moc pozitivních ohlasů nebylo, nějaké ty pozitivní ohlasy byly na Genarali a na Kooperativu.

Genarali a ČP mají pojistku retro pro auta starší 10 let, kde by měl vycházet all risk při 5% spoluúčasti na 5000 až 6000 kč ročně. Plus stejné peníze povinné. Díky za vaše ohlasy a reference.
NB 1.6 (81kW) 11.09.1999 Titanium Gray II
NA 1.6 (66kW) 28.10.1996 Montego Blue Mica
„Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ - Baťa
Organizace hromadných nákupů na IL se slevou Aktuální kolo
Uživatelský avatar
Andre_fux
 
Příspěvky: 2118
Obrázky: 1
Registrován: 28 čer 2011, 19:10
Bydliště: 1% Jihomoravský kraj, 99% Středočeský kraj :(

Re: Havarijní pojištění

Příspěvekod Cromoly » 26 říj 2011, 20:59

Ahoj, delam v oboru. Obecne je Allianz nejlepsi volbou, jako jedina pojistovna bez problemu plni na ceny novych nahradnich dilu bez amortizace, protoze ta uz je zapoctena v cene pojisteni. Taky nedelaji nikdy problem s plnenim, nicmene si za to nechaji patricne zaplatit. Ja dokazu zaridit Allianz s exkluzivnima podminkama, nicmene jsem bohuzel pro tebe z Prahy a je nutne abych auto osobne nafotil, povinne neni problem udelat na dalku. Ostatni pojistovny jsou na tom o trochu hur, na druhy misto bych dal spolecne Kooperativu a Uniqa, nicmene v jejich produktech uz nejsem zas az tak zbehly, protoze chci mit klidne svedomi a proto delam lidem jen Allianz pokud se jedna o pojisteni auta. A navic za ceny daleko nizsi nez clovek dostane na pobocce Koopky i Uniqa...
Cromoly
 
Příspěvky: 480
Registrován: 01 zář 2011, 18:45

Re: Havarijní pojištění

Příspěvekod Andre_fux » 26 říj 2011, 21:05

Právě na Allianz, jsem slyšel jen dobré slova. A ono to pak ve finále vyjde i levněji. Než havarijko u konkurence.
NB 1.6 (81kW) 11.09.1999 Titanium Gray II
NA 1.6 (66kW) 28.10.1996 Montego Blue Mica
„Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ - Baťa
Organizace hromadných nákupů na IL se slevou Aktuální kolo
Uživatelský avatar
Andre_fux
 
Příspěvky: 2118
Obrázky: 1
Registrován: 28 čer 2011, 19:10
Bydliště: 1% Jihomoravský kraj, 99% Středočeský kraj :(

Re: Havarijní pojištění

Příspěvekod ADix » 26 říj 2011, 21:43

Ohledně toho co sem psal, tak to je "flotilové" pojištění od Kooperativi pro Českou Spořitelnu...nejdříve to bylo jen pro zaměstnance a potom sme to udělali i pro veřejnost. Ceny pojištění se odvíjí od ceny vozidla, takže do 200tKč je zákoná pojistka za 180 kč měsíčně ( v ceně živly), havaríjko za 280 měsíčně se spoluúčastí 10 000kč, zase ale vyplácejí celkem dost, pač po mojí bouračce MX5tky mi dali cca 44 za pokřupané nárazníky, zadní a přední světlo. Pojištění 100Pro a čelní sklo ještě zjistím. Tady vidím výhodu v měsíčním placení a nevýhodu v té spoluúčasti. Zítra někam nasdílím dokumenty z práce o pojištění.
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: Havarijní pojištění

Příspěvekod Andre_fux » 26 říj 2011, 22:00

Díky moc za info. Já bych byl pro nižší spoluúčast. Otázkou je jak to je s podmínkama. Oni jsou dosti rozdílné a někdy dosti šokující.
NB 1.6 (81kW) 11.09.1999 Titanium Gray II
NA 1.6 (66kW) 28.10.1996 Montego Blue Mica
„Nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.“ - Baťa
Organizace hromadných nákupů na IL se slevou Aktuální kolo
Uživatelský avatar
Andre_fux
 
Příspěvky: 2118
Obrázky: 1
Registrován: 28 čer 2011, 19:10
Bydliště: 1% Jihomoravský kraj, 99% Středočeský kraj :(

Re: Havarijní pojištění

Příspěvekod ADix » 26 říj 2011, 22:12

jako to já bych byl taky pro nižší spoluúčast...ale za tuhle cenu mě to ani tolik nebolí, pač nehodlám bourat 3x ročně xD
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

Re: Havarijní pojištění

Příspěvekod Koby » 28 říj 2011, 12:23

Hmm, tak já nevim, ale zase z mýho oboru vidim, jak na Allianz je největší počet stížností, soudů atd... navíc je tak strašně drahá. Beru pojíštění bytů, nemovitostí i aut bohužel... Já bych do nich nešel...

Já měl havarijko u čsob ve flotile, vyšlo mě to asi na 6000,- ročně na cenu 350 000,- Nikdy nic, nemůžu soudit. Vybíral jsem to díky perfektní zkušenosti z jejich povinnýho ručení, když mě naboural jejich klient a proběhlo to naprosto bez problému, krásně plnili, žádný oplétáčky a rychle na učtu... To samé kooperativa, ani tam bych se nebál, pokud tedy funguje havarijko jako povinný, ale to snad jo... Nejhorší zkušenost jsem měl s českou pojištovnou, peníze na učte po půl roce, odvolávání se na plnění, které bylo fakt strašný - byla to totální škoda... Neustále jsem jim posílal nějaký prohlášení a papíry, vše min. 3x, protože to poztráceli apod. Kupodivu i s Triglavem mám dobré zkušenosti, akorát pokud na ně budete dělat skla, budou se na vás všude dívat skrz prsty..
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47


Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků