šestistupňový automat a mx5

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Winie » 30 bře 2010, 23:30

tak to sem koukam svetlou vyjimkou. ja ji kupoval na jare(zacatkem kvetna) a vydrzil sem bez jezdeni a kochani 3/4 roku :lol: dokonce ani toho benzinu sem tam moc nenalil :lol:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod dopr » 30 bře 2010, 23:46

to je tvuj problem :P taky se ti za to ted holka msti :shock:
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Winie » 31 bře 2010, 00:21

dopr píše:to je tvuj problem :P taky se ti za to ted holka msti :shock:

nema za co. vytahnul sem ji z automobilovyho hrbitova. miatka me musi milovat za to jak sem se o ni postaral
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod George » 31 bře 2010, 09:51

pavel má doma automobilovej hřbitov, jo?
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Pavel260 » 31 bře 2010, 19:26

:roll: prej automobilovej hrbitov :-D to auto bylo plně pojízdné až na ty tlumičě a trochu rzi :D abych se tu trochu očistil, chtěl jsem si koupit druhé auto na kompletní renovaci, ale na zacátku prací na miate mi přišlo zbytečné opravovat a pak mít dvě MX-5 (NB a NA) tak jsem jí prodal a koupil na renovaci podstatně jednodušího adepta a tím je starý mini cooper ;)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Winie » 31 bře 2010, 20:41

Pavel260 píše::roll: prej automobilovej hrbitov :-D to auto bylo plně pojízdné až na ty tlumičě a trochu rzi :D abych se tu trochu očistil, chtěl jsem si koupit druhé auto na kompletní renovaci, ale na zacátku prací na miate mi přišlo zbytečné opravovat a pak mít dvě MX-5 (NB a NA) tak jsem jí prodal a koupil na renovaci podstatně jednodušího adepta a tím je starý mini cooper ;)

ja bych te jen lehce doplnil :lol: melo to HODNE koroze, kazdej dil auta jinou barvu, olej si moc nezadal s vazelinou, strzenej klinek na klice, protekajici vodni pumpa, termostat uplne, ale uplne hotovej, nesvitila pulka auta a chybeli veskery tapeci z kufru. jo a jako tresnicka na dortu byla chybejici strecha, ze ktery zbyl pouze ram :lol: no proste nekupte to kdyz je to tak levny :lol: ale musim ke cti pavlovi dodat, ze za tu chvilku co ji mel, tak dal novy predni blatniky, sice z MX-5, ale novy jsou, vycistil perfektne interier, i kdyz rozrezal koberec a neco malo obrousil. je to taky kluk sikovnej ;)
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod George » 31 bře 2010, 20:42

já na dvou mx5 nevidim nic špatného :lol: 8-) jinak bych mohl dodat fotky jak to vypadalo, možná bych je ještě někde našel :D
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Joseph » 01 dub 2010, 19:38

kaju se a moc omlouvám, s fotkama to nevyšlo, protože včera jsem dorazil s totálně špinavou mx5 domů a dnes jsem to nestihnul ráno umejt a dojel jsem znova domů až teď. A špinavý auto fotit nechci. Zítra odjíždím do NL a budu až po velikonocích, pak auto umeju a nafotím. Mám najeto od pátku cca 1430 km, všechno až na cca 150 km bez střechy. Trochu jsem byl překvapenej, když jsem jezdil se střechou, že dovnitř proniká poměrně dost hluku od zadní části podvozku. Bez střechy to člověk moc nevnímá...... Jak jste na tom s hlukem s nataženou střechou vy? Hodně hluku dělají pneu na různém povrchu vozovky, ale slyším tam ještě něco....původně jsem myslel, že to je diferák, ale asi ne...... Auto jinak jezdí báječně, dnes jsem se akorát dost vyděsil, když jsem v zatáčce na výjezdu přidal a utrhlo se mi to na nějakém posypu.....zachránila to stabilizace. Projížděl jsem spoustu okrsek , kde jsem měl dřív s R8 velké problémy např. s vyjetejma kolejema, nerovnostma atp a projížděl jsem je s MX5 podstatně rychleji a s větším pocitem bezpečnosti než s R8..... Musím říct, že MX5 je božííííííí... Opravdu je radost jí řídit.... :D :D :D
TADY A TEĎ ..........
Joseph
 
Příspěvky: 42
Registrován: 15 bře 2010, 15:36

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod PavelS » 01 dub 2010, 22:44

:D Projednou fotky odpustíme ;)

Že nezavoláš? Sme se mohli kousek svízt s tebou dnes 8-)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 120 návštevníků

cron