šestistupňový automat a mx5

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod PavelS » 27 bře 2010, 19:34

hele bacha jooo, bysme si to mohli vzit k srdci :lol:
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod dopr » 27 bře 2010, 19:44

To ne kucí, nic proti te antracitove. Me se moc libi. Ale jina barvicka tez nebude na skodu ;)
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod PavelS » 27 bře 2010, 20:06

Jasný... sme si taky řikali že je to už divný :lol:
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Alessio » 27 bře 2010, 20:18

Zas ena tom neni vidět prach :lol: . Jak je ta kapota dlouhá a rovná, tak já to z místa řidiče vidím - je to špinavý jak prase, vidím i místa kde sem to třeba rukou setřel - ale jak vystoupím, tak je to jako ze škatulky :lol:
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Joseph » 27 bře 2010, 21:55

Alessio:

hele, já si myslím, že ta výška je tak akorát..... 8-) 8-) život mi už naučil několik věcí,......jedna z nich je, ....... neměn a neupravuj nic, co funguje ale nešetři na věcech, když je kupuješ.......... takže.....sorry,..... opět se vracím k wranglerům,....už mám několikátýho, kupuju verzi rubicon, která má už z fabriky uzávěrky, vyztuženej podvozek atp......každý koupí o dvěstětisíc levnější verzi wranglera, postupně do toho nacpe na úpravách dalších třista a výsledek je žalostnej.... na silnici se to houpe jak kachna a jezdit se s tim nedá, tak to prodá, moudřejší už ty úpravy neopakujou, hloupější to pochopí až na potřetí..... :) :) :) :) rozhodně si nemyslím, že jsem chytřejší než fabrika, takže na úpravy, které zasahují do podvozku mne neužije....... navíc, dnes jsem najel dalších 160 km a moc si užívám, že tam kde neprojedu s R8, která má světlost 9 cm, jedu s MX5 bez problémů....

Ostatní:

bohužel, včera jsem na foru nereagoval, páč jsem zapomněl brýle na čtení večer u máti a dostal jsem se pro ně až dnes,........
dík za gratulace, těším se na setkání a foto postupně dodám až to umyju.......dnes pršelo a je to dost špinavý.... jede to nádherně a fantasticky si to užívám, rozhodně snižovat nic nebudu....sedí to jak sviňa...... hodil jsem si i několik driftů (zatím opatrně) a musím říct, že než jsem našel tohle auto (mx5), stálo mi to dost času a peněz.... když se mu zatáhne střecha, tak možná vypadá jak Kaplickýho chrchel, jak se dnes vyjádřila moje žena ( možná je to i pravda, tak budu radši jezdit pořád bez střechy 8-) ), ale cítím to v krvi, že mi to auto zůstane dost dlouho.... a to si myslím, že už jsem řídil lecos.....

akorát hledám nějaký pneu a disky na léto,......... na ty disky, co jsou na autě dnes, dám zimáky,...... zatím mám představu, že si to auto chci užívat i v zimě....rád bych vyrazil s Honzou Červenkou na jeho kurzy zimních driftů do Rakouska...... pokud máte nějaký tip, uvítám to, chci nějaký jednoduchý design, barevná kombinace titan s leštěnými částmi.....

co se týká deflektoru, já bych ho asi ani nepotřeboval, dnes bylo deset stupňů a mám bundu, kde se dá zvednout límec až na uši a jezdil jsem i 180-átkou a celkem v poho, ale se ženou nevím nevím....Alessio, rád bych se na ten deflektor někdy podíval, pošli mi prosím telefon do SZ, dík......
TADY A TEĎ ..........
Joseph
 
Příspěvky: 42
Registrován: 15 bře 2010, 15:36

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Winie » 27 bře 2010, 22:15

cece gumy bych osobne poridil na sucho toyo R1R a kola naky lehoucky. pohledal bych nekde v cizine(tady v cr sou na prodej vetsinou nekvalitni kopie) a sel bych do nakejch enkei, rays, nebo SSR. o kvalitnich kolech muzes urcite hodit rozhovor s rybou, kterej je schopnej ti dotahnout kola i z japonska. osobne bych na NC volil asi enkei RPF1
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod PavelS » 27 bře 2010, 22:16

Za sebe říkám - já pružinama nevylepšuju to co udělala fabrika - neni to špatně, ale mě to víc vyhovuje tak jak to mám teď, nic víc, nic míň ;) 8-)

Ty kola jak jsem ti o nich říkal - tohle je taková nádhera.... :twisted: Enkei EKM 3 - 17 a 18" v barvách Hyper Silver, Matt Bronze nebo Gunmetal...
Podle mě by ten Gun metal vypadal s bílou naprosto fantasticky.

Obrázek
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Alessio » 27 bře 2010, 22:19

Josephe, s tím co jsi napsal souhlesím, v případě NC to má ale jednu malou vadu...

...a tou je to, že auto bylo navrhováno tak, aby bylo v sérii (!) zhruba o tři cm sníženo oproti dnešnmu stavu. Kapota se ale už ocitla tak nízko, že se to nelíbilo úřadům a tak bylo auto zvýšeno o zhruba ty dva až tři cm. Však se podívej jak blatníky a kola nepasují a auto v sérii (pokud se na to zaměříš, jinak to tak nepřijde) vypadá trošičku jako SUV. Možná se ti to tak ale bude líbit, když jsi ten Wranglerista :lol: . Samozřejmě myšleno bez urážky a v dobrém.

PS: SZ poslana
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod Joseph » 27 bře 2010, 22:29

přemýšlel jsem o něčom, jako je toto:

Obrázek

OZ racing Superleggera III, ale nevím, jestl to nebude moc lesklý a takový komediantský......viděl to někdo ? ? ?

jinak klidně posílejte vaše tipy, budu rád....doufám, když se ozve s radou i Ryba....
TADY A TEĎ ..........
Joseph
 
Příspěvky: 42
Registrován: 15 bře 2010, 15:36

Re: šestistupňový automat a mx5

Příspěvekod dopr » 27 bře 2010, 22:36

pavelS: kurnik, mas recht, v tom Gunmetalu by mohly vypadat na bile skvele

Obrázek

A co treba Teamdynamics (ProRace 1.2) ?

Obrázek
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků