WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod Mike » 10 pro 2012, 18:21

Týká se jen těch kdož jezdí miata cup nebo jsou registrováni na mx5.cz
Má někdo poněkud víc jasno v tom co se děje kolem miata cupu? Viz během posledních pár hodin jeden mail od Pavla Vraného a jeden od Radka Plháka. Vzhledem k tomu jaká vždy byla skvěl atmosfera na miata cupech tak jsem z těhle bullshitů poněkud rozladěný (rozuměj nasrán)
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod Pavel260 » 10 pro 2012, 18:32

ja jen soupu nohama, nikdy jsem na zadnem nejel (jednou jsem byl s PavlemS na miatacupu a jednou na jejich projizdce)
ale podle toho co pises je to jen vyusteni co bylo zacatkem listopadu na mx5.cz v diskusi. Uz tam bylo par fléjmů.

a pak taky zalozeni noveho miatacupovskeho fora tomu jiste neprispelo (pokud vim tak jak radek tak ota byly vzdy proti "psanim" na internetu)

ale soupu nohama :D
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod bmxdave » 10 pro 2012, 18:50

Doufám že se něco pojede, furt se tam prý jen pár idiotů dohadují a ho.... zrovna příští rok bych chtěl něco jet a vypadá to že možná budu mít smůlu :lol:
bmxdave
 
Příspěvky: 889
Obrázky: 1
Registrován: 28 led 2012, 17:34
Bydliště: Hodonín

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod Mike » 10 pro 2012, 19:01

To si myslim, že nebudeš...ale úplně vidim, jak teď budou nějaký dva miata cupy, na jeden bude jezdit půlk lidí, na druhej druhá půlka. A loni poslední závod zrovna byl uplně super. Snad nejvíc aut, fakt zajímavejch. Takže tam mělo smysl se jenom zajet podívat a člověk si to užil...a jestli se to teď nějak roztříští, tak to bude kua smutnej biograf.
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod bmxdave » 10 pro 2012, 19:32

Ted sem se dozvěděl na FC že jsou nové stránky o MC :shock: a je to vlastně forum jak tohle tak si říkám to nemůže být s mx5.cz a bylo mi potvrzeno že to není od mx5.cz proto se beztak volí nějaká nová rada do Miata Capu protože se chtějí jen nějací lidi dostat k tomu organizování..... je mi z toho blbě :?
bmxdave
 
Příspěvky: 889
Obrázky: 1
Registrován: 28 led 2012, 17:34
Bydliště: Hodonín

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod MAXsport » 10 pro 2012, 19:50

Zkrátka stručně..o co tam jde?
MAXsportpneu.cz závodní pneumatiky s homologací na silnice
Polyspeed silentbloky pro MX-5 - Group buy polyurethanové silentbloky s různou tvrdostí pro MX-5
michal@maxsportpneu.cz
MAXsport
 
Příspěvky: 1401
Registrován: 15 led 2012, 15:40

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod Pan Černý » 10 pro 2012, 20:01

Pánové jen rychle shrnu co vím:
V klubu došlo k pár rozepřím. Začalo to sporem o vlastnictví stránek mx-5.cz a skončilo to sporem o miatacup. Velmi zjednodušeně řečeno chtěl Pavel Vraný spolu s dalšími účastníky MC úpravu pravidel neboť současné již dostatečně nemotivují nové jezdce. Pavel oslovil všechny účastníky minulých ročníků, aby rozhodli sami. Proti tomu vystoupil Ota s Radkem. Ty tvrdí, že to měl Pavel nejdříve probrat s nima. Doména mx-5.cz je v držení Radka Plháka a je zde smazaná diskuze o MC. Proto nejspíše vznikly nové stránky MC, které by měli být volně přístupné a měla by zde v následujícím období probíhat volba závodní rady. Doufám, že jsem to popsal dostatečně nezaujatým způsobem. Ti co chtějí jezdit se nemusí bát. Minimálně jeden MiataCup se podle mě určitě pojede.
Pan Černý
 
Příspěvky: 256
Registrován: 30 led 2011, 19:39

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod Pan Černý » 10 pro 2012, 20:13

Jen ještě pro upřesnění pro BMXbave: Pavel Vraný vždycky byl ve vedení MC a při samotném organizování závodů zastával velkou část úkolů, takže tvrzení, že se chce někam dostat je hovadina a jako jeho kamaráda mě přímo uráží. Mírni prosím své výroky.
Pan Černý
 
Příspěvky: 256
Registrován: 30 led 2011, 19:39

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod Pavel260 » 10 pro 2012, 20:17

ten vyblitinec ze se chce nekdo dostat do vedeni je hoodne trapny
To ze PavelV je ve vedeni vim, to ze chce jine "pravidla" chapu 100%
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: WTF?! Miata cup, Pavel Vraný versus výbor miata cupu

Příspěvekod bmxdave » 10 pro 2012, 20:20

:D hele já vím kdo je tam ve vedení, na MC jsem s nim mluvil, v poho chlap já nemyslel přímo jeho pro upřesnění ;)
bmxdave
 
Příspěvky: 889
Obrázky: 1
Registrován: 28 led 2012, 17:34
Bydliště: Hodonín

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků