Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod TeeJay » 01 říj 2017, 19:59

Dneska BRG NA s mrkačkami, veselým pánem za volantem a střechou dole v podvečer pod nájezdem na hlavni u Sobotky směrem z Dolního Bousova na Kněžmost. Jel jsem v černém Superbu II, o máváni jsem ani nesnažil :D
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod jardaj. » 01 říj 2017, 20:32

Zdáááár ! Já už jsem včera uložil mazlíka k zimnímu spánku. Platím sezonní zákonné ručení a prý bude letos brzy zima a tak si už nechci připlácet. Já jsem měl odmlku protože připravuji vydání knížky (historie), a jezdil jsem s vnukem po republice na závody, a pak něco sesmolil do novin, takže jsem měl na moje roky dost vytížení. Což o to, sraz bychom si mohli dát, ale já bych vám s litrovým Polem nestačil. Leda že by mě vzal na slušný požádání Jindra nebo Milošek.
jardaj.
 
Příspěvky: 552
Registrován: 21 pro 2011, 18:38
Bydliště: Tišnov

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod buteo » 01 říj 2017, 22:48

jardaj. píše:Zdáááár ! Já už jsem včera uložil mazlíka k zimnímu spánku. Platím sezonní zákonné ručení a prý bude letos brzy zima a tak si už nechci připlácet. Já jsem měl odmlku protože připravuji vydání knížky (historie), a jezdil jsem s vnukem po republice na závody, a pak něco sesmolil do novin, takže jsem měl na moje roky dost vytížení. Což o to, sraz bychom si mohli dát, ale já bych vám s litrovým Polem nestačil. Leda že by mě vzal na slušný požádání Jindra nebo Milošek.

Rád tě vezmu, Jardo, pokud se něco domluví!
Tak třeba Vysočina se začíná krásně podzimně barvit, projel jsem tam ve čtvrtek za parádního počasí pár osvědčených i nově objevených kvalitních úseků ....
Nicméně mám pocit, že Jihomoraváci snad vymřeli. Topic tady na fóru je dost mrtvý, možná se ale něco děje mimo, nevím.
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod Tomin » 01 říj 2017, 23:53

Mé úlovky po čtyřdenní výpravě kolem Česka. Ve čtvrtek v Opavě parkující černé NCfl 1.8 (odhaduju podle kol). V pátek u Deštné v Orlických horách ostudně zastřešené červené ND. V sobotu před Ústí nad Labem mávačka se sympaťákem v bílé NA a pak v Krušných horách parkující červené NDrf. Dnes večer u Mikulova něco podezřelého - byla tma. Krom toho po 1650km jen tři auta bez střechy, z toho dvě Z4 jedoucí za sebou. Šohaj v Báwu mával stylem, že zvedl ukazováček na volantu :roll:
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod Smolda » 02 říj 2017, 07:39

buteo píše:Tak třeba Vysočina se začíná krásně podzimně barvit, projel jsem tam ve čtvrtek za parádního počasí pár osvědčených i nově objevených kvalitních úseků ....


Trošku OT, ale mohl by ses prosím podělit o "osvědčené i nově objevené kvalitní úseky" na Vysočině? :) Díky.
Uživatelský avatar
Smolda
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 0
Registrován: 26 led 2016, 21:13
Bydliště: Praha

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod Pochtli » 03 říj 2017, 21:23

buteo píše:...Nicméně mám pocit, že Jihomoraváci snad vymřeli. Topic tady na fóru je dost mrtvý, možná se ale něco děje mimo, nevím.

Taky mi přišlo, že se to tu tak nějak v tichosti rozpadlo - někdo prodal, někdo se odstěhoval a zbytek ticho po pěšině..
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod Fernie » 03 říj 2017, 21:39

Kafe&Káry fungujou furt, tak je aspoň něco. Na projížďky v kombinaci s prací a školou nemám moc čas, když už, tak se jedu někam politicky nekorektně projet sám, protože domlouvání je na dlouhý lokte :-)
Rudá Potvora - NA6, BP, ILmotorsports header, 6q, LSD, MeisterR ZetaCRD.
NA OEM+ DRL - viewtopic.php?f=6&t=5043
http://www.autickar.cz
Fernie
 
Příspěvky: 1027
Registrován: 11 dub 2012, 17:39
Bydliště: Br-no, Br-nein

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod Jirka » 03 říj 2017, 22:15

Pochtli píše:
buteo píše:...Nicméně mám pocit, že Jihomoraváci snad vymřeli. Topic tady na fóru je dost mrtvý, možná se ale něco děje mimo, nevím.

Taky mi přišlo, že se to tu tak nějak v tichosti rozpadlo - někdo prodal, někdo se odstěhoval a zbytek ticho po pěšině..


...někdo začal stavět... :oops:
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 563
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod buteo » 04 říj 2017, 11:55

Jirka píše:
Pochtli píše:
buteo píše:...Nicméně mám pocit, že Jihomoraváci snad vymřeli. Topic tady na fóru je dost mrtvý, možná se ale něco děje mimo, nevím.

Taky mi přišlo, že se to tu tak nějak v tichosti rozpadlo - někdo prodal, někdo se odstěhoval a zbytek ticho po pěšině..


...někdo začal stavět... :oops:


No tak míchačka se snad dá na chvilku vypnout, ne? ;)

Dobře pánové, dávám do placu návrh na vyjížďku Vysočinou na vlákno "Jihomoraváci" !!!!! Mrkněte na to.
buteo
 
Příspěvky: 928
Registrován: 23 úno 2012, 14:02

Re: Kdo, kdy a kde potkal zdejšího člena..?

Příspěvekod Pochtli » 05 říj 2017, 19:24

S drahou polovičkou jsme se bavili, jak včera viděla nějakou mxku. Kouknu do zpětného zrcátka a přímo za náma (černá toyota, co to hned za svodidlama otočila) v koloně na Olomoucké stojí Riderhenry :D
NB 1.8 -> NB 1.6 -> NBFL 1.8 -> NB 1.6 Miracle (2000)
Toyota Avensis kombi 2.0 VVTi (2005)
Suzuki Swift 1.3 (1999)
Uživatelský avatar
Pochtli
 
Příspěvky: 2005
Obrázky: 3
Registrován: 22 čer 2010, 20:08
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 návštevníků

cron