BLACK LIST - komu se raději vyhnout

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod kousmen » 24 led 2014, 18:45

Po diskusi v chatu zakládám vlákno, kde můžeme zmínit obchody, místa nebo třeba konkrétní osoby se kterýma jsme měli špatnou zkušenost, aby nepodlehli i další. Můžeme sem stáhnout z různých diskusních fór seznamy, kde už lidi pár špatných zkušeností vypsali.

Nechce se mi teď znova čeřit vody, ale musím zmínit autoservis Koníček http://www.autoserviskonicek.cz/kontakt/
Mnozí vědí oč jde a nejsem jediným poškozeným od tohoto člověka. Když vynechám problémy kvůli baterii, který jsem si z velké části způsobil sám, tak mě připravil snad jenom o deset tisíc, několik měsíců času a o nervy absolutně. Odvedená práce, kterou jsem zaplatil a nepočítám ji k újmě se ale projevuje dodnes a pokaždý když jsem se podíval na něco, co dělal on, tak došlo ke zjištění, že je to udělaný tak prasácky, jak to jen jde. Některé z jeho úprav mě mohly v extrémním případě stát třeba život. Teď už mi zbývá po něm jenom udělat nový držáky výfuku, který mi přijdou jako úplnej výsměch co se týče zpracování a použitýho materiálu i samotnýho tvaru/umístění, po nějaké době opětovný vyvaření a snad už je to v cajku. Jinej zdejší člen s ním měl ještě daleko větší problémy a ztráty daleko v desetitisících.

A za tu dobu, co nakupuju na ebay, jsem měl problém zatím jen s obchodníkem tuners-garage http://www.ebay.co.uk/usr/tuners-garage
Tam jsem jenom objednal NRG úzkou nábu s cestou za dva tisíce. Po delší odmlce, kdy jsem nic neobdržel, jal jsem se sepsat mail. Při třetím mailu odepisoval, že zásilku přeposílá. Nějakou dobu jsem vyčkal a zase mu napsal, že problém neustává. To ale už bylo po všech lhůtách k ochraně kupujícího jak na ebay, tak na paypal a ani nejde na ebay uživatele po této lhůtě hodnotit. Z toho plyne, že ani já a další poškození mu nemůžou dát mínusový body a zůstávají tak jenom reakce spokojených zákazníků. Od té doby proběhl další mail ode mě, kdy mi obratem přišlo, že mail je zrušen. Dál jsem mu psal ve zprávách na ebay, kde už taky nekomunikuje.

Jinou špatnou zkušenost, která by zde stála za zmínku nemám. Můžete pokračovat...
Naposledy upravil kousmen dne 25 led 2014, 09:00, celkově upraveno 1
Invisible Ride
Uživatelský avatar
kousmen
 
Příspěvky: 2931
Obrázky: 1
Registrován: 30 říj 2010, 17:47

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod Winie » 24 led 2014, 19:16

Muzu jenom poprosit o prehlednost, aby se jmena shopů oznacovali bud tucne, nebo pripadne daval rovnou hyperlink at to je zvyrazneny ;)
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod MXfanda » 25 dub 2014, 16:59

Z vlastní zkušenosti nedoporučuji tento autobazar http://www.autocentrumkral.cz

M 27 SERVICE s.r.o.
Vídeňská 33
639 00 Brno

Provozovna:
Dobelice 52
672 01 Moravský Krumlov
Uživatelský avatar
MXfanda
 
Příspěvky: 790
Obrázky: 64
Registrován: 03 srp 2012, 12:18
Bydliště: Telč, Dačice

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod LordJames » 11 zář 2014, 16:01

Kdo by nahodou nekdy chtel objednavat neco z www.automedik.cz, tak at si to hodne rychle rozmysli. 2 ruzni zamestnanci podavaji uplne rozdilne informace o zasilce, jeden je tak arogantni, ze vam do telefonu s ledovym klidem rekne, ze mu je vase objednavka uplne jedno, druhy vam tvrdi, ze zasilku odeslali vcera - pritom dopravce doted nema zadnou zminku o zasilce. A jako bonus - na udaj "skladem" se neda spolehnout.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod spoofan » 12 zář 2014, 09:13

LordJames: vzdy jsem vyzvedaval osobne a zatim ok. Prisla SMS, ze zbozi maji na prodejne a muzu si pro nej prijet. Ochota personalu je zas neco jineho :lol:
Díly na MX-5 NA/NB

I am not into fake things - including boobs and wheels.
1.8 NA BRG + jedna lady + brap
spoofan
 
Příspěvky: 612
Registrován: 26 říj 2012, 14:55

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod Otatoy » 29 bře 2015, 10:24

Já mám s automedikem už několik let nejlepší zkušenosti. Větší výběr a lepší cena než v autokelly, dodání vždy podle slíbeného termínu, díly vždy správný a nemusel jsem ho měnit. Z jejich bazaru jsem už taky nakupoval a trvalo to sice trochu déle, ale všechno bylo jak má. Asi měli jen nějakej zkrat, já jsem s nimy dlouhodobě spokojený.. ;)
NB 1,8i 1999 10th Anniversary (2587/7500) -Mystique-
NA 1,6i 1991 US verze, automat -Mia-
NA 1,6i 1995

http://www.icabrio.cz
Uživatelský avatar
Otatoy
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 5
Registrován: 30 lis 2013, 23:05
Bydliště: Praha 9

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod Banji » 29 bře 2015, 20:30

Mám velice negativní zkušenosti s autobazarem RM u Uherského Brodu, pan Mikyska lže do očí. Auta jsou zfušovaný jak prase. Prostě typickej bazarník, vyhnout se hodně velkým obloukem. http://www.autobazar-rm.cz/
enášestcéé
Uživatelský avatar
Banji
 
Příspěvky: 246
Registrován: 21 zář 2014, 20:52
Bydliště: Hen tam nekde na Hané

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod dopr » 29 bře 2015, 20:33

MXfanda píše:Z vlastní zkušenosti nedoporučuji tento autobazar http://www.autocentrumkral.cz

M 27 SERVICE s.r.o.
Vídeňská 33
639 00 Brno

Provozovna:
Dobelice 52
672 01 Moravský Krumlov


Po shlednuti 2 MX-5tek a seznameni se s pristupem k zakaznikovi taky nemuzu, nez durazne nedoporucit. Auta bourana, poskladana a to jeste ocividne neodborne a pristup pohunka, ktery tam ma na starosti ojeta auta, to je spise k smichu :)
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3488
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod LordJames » 05 čer 2015, 11:10

Ted jsem si vzpomnel na dalsi reference na automedik.cz - nekolikrat slibovali svetlo na NBcko, nekolikrat to asi o 14 dni posunuli a nakonec se kamaradovi asi po mesici a pul snazili vecpat svetlo z pravaka.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
LordJames
 
Příspěvky: 2774
Registrován: 12 čer 2012, 18:55
Bydliště: Tábor

Re: BLACK LIST - komu se raději vyhnout

Příspěvekod Jindřich V. » 21 říj 2016, 21:04

Autocentrum Král....
Podařilo se mi, že mě vytekl z butely motorový olej do kufru na koberec a ani za nic to nešlo vytepovat. Napadlo mě obrátit se na p. Krále, jelikož v minulosti jsem mu prodával Bilstein podvozek za kamarádských 1500,- a vím, že nějaké díly vždy má dle jeho slov...Inu týden jsem se mu snažil dovolat a dnes mi vzal telefon a sdělil, že se mohu zastavit. Prý během hodiny bude na firmě, že tam koberec má, ať dovezu ten svůj a nějak se domluvíme. Sedl jsem v Brně do auta a namířil si to do Dobelic. Když jsem přijel, Král na firmě nebyl, nebral telefon, tak se mě ujal jeho zaměstnanec, který dle jeho dechu už vrcholil přípravy na víkend. Na moji poznámku, že jsem s Králem domluvený na osobní schůzce na mě vyhrkl ať se uklidním a posadím. Jemu už Král telefon vzal a situaci mu zřejmě vysvětlil, takže se mě ujal další človíček, donesl ušmudlaný koberec a vyměnil ho za ten můj ( já byl rád že nesmrděl, vyčistit se dá všechno ).
Překvapení nastalo, když jsem se zeptal co jsem dlužen, p.Král prý vzkazuje že 1500,- zněla odpověď. Na můj úškleb a dotaz jestli to myslí vážně za starý koberec navíc když jsem mu nechal Bilstein za 1500,-, který mi Král milostivě zaplatil asi měsíc a půl po tom co ho už měl u sebe, zaměstnanec znovu zavolal Krále, ale odpověď byla asi peprná, dle výrazu telefonujícího. Tak jsem si nechal znovu koberec vyměnit, pán co to měnil mi jen pod fousy řekl, že se za chování majitele stydí a jel jsem zpět do Brna s nepořízenou.
Ještě jsem chtěl čiré třetí brzdové světlo a klidně z nějaké bouračky, kterých za plotem měl dost, ale jeho cena by byla úměrná léku na rakovinu, tak jsem se na to vybodl.
Jindřich V.
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 srp 2016, 12:56

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 144 návštevníků

cron