MX-5 : auto pro holky (?)

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod Alessio » 25 dub 2010, 11:36

Tak by mě zajímalo, kolik je mezi náma kadeřníků, holek a gayů...když má podle některých lidí mx-5 být zženštilé auto. :lol:
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod Winie » 25 dub 2010, 12:35

v jednom poradu sem kdysi slysel. majitele MX-5 budou lajckou verejnosti povazovani za gaye, ale znalci vas prijmou mezi sebe s uznanim.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod George » 25 dub 2010, 13:06

Obrázek
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod Jooki » 25 dub 2010, 13:19

Podle me tohle tvrdí jen neznalí pitomci a především závistiví chlapi. Od ženské podle mě nikdy neuslyšíte, že je to auto pro ženské nebo pro gaje.

Jinak včera mi ségra mojí přítelkyně (doma maj BMW Z3) říkala, že prý v Německu je Mazda jako značka považována za auto pro gaje zatímco v ČR je to Alfa Romeo... :-D
1,6 Silver Blues Obrázek
Uživatelský avatar
Jooki
 
Příspěvky: 67
Registrován: 11 dub 2010, 22:32

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod Alessio » 25 dub 2010, 14:34

Já to slyšel i od ženský, i když to bylo o NB (a ta je...pravda...trošičku víc "sweet" než NC a NA, což nepovažuju za chybu nýbrž za osobitý rys). Tak to tu opravdu není žádný kadeřník/stylista/vizážista/aranžér ? :P
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod Koby » 25 dub 2010, 18:00

Tak upřímně, MX5 mi nepřijde uplně auto pro chlapy podle vzhledu, Na mi přijde roztomilá, NB takovej delfín a NC jako člun, žádnou agresivitu jako třeba ze Z4 nebo novýho SLK z toho auta ani jedný generace necejtim a opravdu mi to přijde ze vzhledu trochu pro ženský... Ale kvuli tomu jsem si to auto fakt nekupoval, takže mi to je uplně fuk.. ;) Mě se ty auta vzhledově strašně líběj, ale že bych to viděl a řekl si: ty vole, to je kára pro chlapy jako prase! Tak to ani náhodou... :D opravdu spíš naopak, přidáváj tomu ty roztomilý tvary. Alemě se to líbí, nekřičí to do světa atd..
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod petr007 » 25 dub 2010, 19:17

Koho to napadlo přiřazovat auto jestli je pro chlapa nebo pro holku ? Já osobně mám mx 5 pro radost a mohu říci, že mi to plní na 120%. Když tady Pavel psal, že na silnici Mělník - Dubá dělá motorkáře, bral jsem to s určitou rezervou a také má NC s dvoulitrem. Včera jsem jel do Dubí na vyjíždku s Radkem a já toho motorkáře udělal taky, prostě v zatáčkách na mx neměl !!!!! Tak, teď mi dělá radost, že drsnému motorkáři to spočítala ženská mx 5 a i s miminem na palubě. :)
NB 1,8 vyrobená : 14/12/1998, LSD, SPORT SUSP, stříbrná
NC 1,8. šedá
NC 2,0. bílá ???? snad ????
Uživatelský avatar
petr007
 
Příspěvky: 968
Obrázky: 1
Registrován: 28 bře 2010, 09:18
Bydliště: Mělnicko

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod rimmer132 » 25 dub 2010, 20:16

Me se prave tahle absence agresivity libi a to je NB uz doopravdy ze vsech generaci mazel nejvetsi. Z okolniho prostredi se na me vali zurivosti tolik, ze uz toho mam po krk a tesim se, az okem zase spocinu na Miate.
Obzvlast je to patrne mezi auty, at uz si lidi sublimuji nejake komplexy, nebo je to jen soucasny kult dravosti a testosteronu, neni s vyjimkou nekolika berusek ani nakupni taska, ktera by nemela postoj nasraneho pozirace deti.
2003 NBFL 1.9 Memories Obrázek ...f mohéru!
rimmer132
 
Příspěvky: 97
Registrován: 08 úno 2010, 22:17

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod riderhenry » 25 dub 2010, 20:21

Netajim, ze na me ma NB moc zakulacenou predni cast a ze bych radeji NBfl, ale nikdy na me zadna MX-5 nepusobila "teple". A z reakci okoli jsem taky nikdy nic podobneho necitil. NCfl uz mi pripadne jako ciste "chlapske" auto, ale ani NA nebo NB mi nepripomina VW new beatle. :)
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: MX-5 : auto pro holky (?)

Příspěvekod PavelS » 25 dub 2010, 21:09

Ono je to přesně tak, že kdo MX-5 nezná, tak si myslí že je to předokolka od japonců typu MX-3 nebo CRX... Pak tě začne prohánět oktávkář nebo motorkář a zjistěj, že je to dospělej sporťák - Petře, věř mi, že s MX-5 už musí bejt motorkář strašně dobrej abys ho neudělal - ty rovinky většinou nejsou dost dlouhý a spousta z nich se nedokáže ukrotit jet chladně když tě dává takový auto... Já se ale po chvíli vždycky krotim a seru na to, nemám chuť mít nějakýho na svědomí ;) Už se to na jednom minisrazu stalo, že si před klukama bajkař lehnul...

Já si myslim, že MX-5 vypadá tak jak má správnej roadster vypadat - je to auto pro radost a ne na streetfight (ne že by to nedala :twisted: ).
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků