Alloy wheels - co je kde na prodej

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod TeeJay » 12 říj 2016, 14:21

Haha, díky za přihrávku na smeč, přesně tuhle reakci jsem čekal :D

Bavit se je psychická lidská potřeba a Miata je cesta k uspokojení téhle potřeby. A bavit se i během dopravy je v konečném důsledku rozumnější, než být dopravou otrávený (a přesto v ní trávit čas, protože to jinak nejde) a pak ještě navíc hledat další zábavu pro naplnění potřeby, kterou se nepodařilo naplnit během dopravy, a když sečteš všechen čas, který věnuje člověk s Miatou a bez ní, zábavě, tak ježdění Miatou ti tenhle čas zkrátí :)

A myslím, že těhlech pohledů by se našlo víc. Mohl bych jezdit jedničkovou benzinovou Octávií, ušetřil bych na pořizovačce, ale spotřeba by byla stejná, a užitná hodnota pro mě taky stejná, protože se do mi do Miaty vejde všechno, co tam dát potřebuju, a Octávku bych vozil naplněnou maximálně z 1/5, 95% času bych v ní navíc seděl sám (jezdil jsem jedničkovou i dvojkovou před pořízením Miaty, benzínovou i naftovou).

Podstatný je, že člověk se bavit musí a je na každém, jak. Miata je spojení zábavy s nutností dopravy a to už tak nerozumně nezní :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Renee » 12 říj 2016, 14:24

Třeba já mám od té doby co jsem koupil MX-5 o pár tisíc vyšší výplaty - na cestu do práce se těším a každé ráno si půl až hodinku přivstanu a přesčasy pomalu naskakují. :) Řekl bych že pokud přežije, za dva roky na sebe holka vydělá. :)
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Tommy014 » 12 říj 2016, 14:59

TeeJay píše:Haha, díky za přihrávku na smeč, přesně tuhle reakci jsem čekal :D

Bavit se je psychická lidská potřeba a Miata je cesta k uspokojení téhle potřeby. A bavit se i během dopravy je v konečném důsledku rozumnější, než být dopravou otrávený (a přesto v ní trávit čas, protože to jinak nejde) a pak ještě navíc hledat další zábavu pro naplnění potřeby, kterou se nepodařilo naplnit během dopravy, a když sečteš všechen čas, který věnuje člověk s Miatou a bez ní, zábavě, tak ježdění Miatou ti tenhle čas zkrátí :)

A myslím, že těhlech pohledů by se našlo víc. Mohl bych jezdit jedničkovou benzinovou Octávií, ušetřil bych na pořizovačce, ale spotřeba by byla stejná, a užitná hodnota pro mě taky stejná, protože se do mi do Miaty vejde všechno, co tam dát potřebuju, a Octávku bych vozil naplněnou maximálně z 1/5, 95% času bych v ní navíc seděl sám (jezdil jsem jedničkovou i dvojkovou před pořízením Miaty, benzínovou i naftovou).

Podstatný je, že člověk se bavit musí a je na každém, jak. Miata je spojení zábavy s nutností dopravy a to už tak nerozumně nezní :)


Tak tímpádem ty jiná kola k té zábavě ještě přispějí...protože z toho budeš mít ještě lepší pocit a budeš se na to víc těšit :D :D :D
Tommy014
 
Příspěvky: 651
Obrázky: 2
Registrován: 16 lis 2014, 11:37
Bydliště: Praha

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod TeeJay » 12 říj 2016, 15:08

To už je individuální a na zvážení :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Tommy014 » 12 říj 2016, 15:15

Já si teď jiný kola užívám :-D..jak jsem na ně na suchu docela nadával že to auto moc drží tak ty 8" jezdí na mokru mnohonásobně líp...a to auto je pak ve smyku krotký jak beránek :D :D
Tommy014
 
Příspěvky: 651
Obrázky: 2
Registrován: 16 lis 2014, 11:37
Bydliště: Praha

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Cromoly » 12 říj 2016, 15:25

Tys je kupoval odkud?
Cromoly
 
Příspěvky: 480
Registrován: 01 zář 2011, 18:45

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Winie » 12 říj 2016, 17:15

Cromoly píše:Tys je kupoval odkud?

má Japan racing = číny z eshopu
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Tommy014 » 12 říj 2016, 18:29

To co píše Winie:) případně ti můžu poslat adresu toho eshopu do SZ
Tommy014
 
Příspěvky: 651
Obrázky: 2
Registrován: 16 lis 2014, 11:37
Bydliště: Praha

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod Cromoly » 12 říj 2016, 19:24

Posli prosim :-) Tys i rikal ze vahove jsou v pohode, ne?
Cromoly
 
Příspěvky: 480
Registrován: 01 zář 2011, 18:45

Re: Alloy wheels - co je kde na prodej

Příspěvekod TeeJay » 12 říj 2016, 19:39

Čínský 8" široký, 16" disk bude váhově v pohodě buď hodně relativně (čili nebude lehkej), nebo bude křehkej :D
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] a 117 návštevníků

cron