Parkování na ulici

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Parkování na ulici

Příspěvekod Koby » 22 led 2010, 23:17

Mám takovou otázečku, jakou máte zkušenost s parkování na ulici se softtopem...? Pořád jsme banánov a je zcela určité, že časem dojde k proříznutí nebo k jinému poškození střechy?

Samozřejmě mám garáž, resp. garážové stání, ale tam se nebojím, za a tam stojí auta daleko zajímavější, A4 cabrio, aston cabrio, spousta bmw cabrio atd...Je to pod kameraman, nikdo cizí se tam nedostane atd.. - parkoval jsem tam předchozí auta a nikdy nic - zkrátka tam nemám strach...

Ale jak je to s ulicí...? Přecejenom ne vždy se povede zaparkovat doma:-) Ale v přuměru si myslim, že třeba 20 nocí v roce mx5 bude stát venku... Mám se hodně bát?? Takže, máte nějaký zkušenosti? Lokalita Praha 9 :-)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Raduna MX5 » 23 led 2010, 01:28

No já ti pátral v paměti, kdy sem nechal auto venku před barákem v noci....za dva roky si teda nepamatuji. Ale mám fakt porád nervi u obchodních center. Když někam jedem a náhle má žena pocit, že musíme někde něco koupit, tak někdy raději zůstávám v autě....
Před barákem mám druhý auto, kterým se dycky do garáže dopravim. A obráceně - z výletu do garáže a pak domu.
Nejsem z Prahy, ale historky s prořízlou střechou od Pražáků slýchám. Taky když máme nějakej sraz, většinou nejdražší je ubytování - s ostrahou, kamerama, pod zámkem parking...

Apropo..tvoje historka s parkováním u nemocnice přesně potvrzuje výše popsané.. :|
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod PavelS » 24 led 2010, 21:49

No já se přiznám, že jsem NAčko parkoval asi tři roky v Libni po Bulovkou (pro nepražáky - nic moc čtvť) a NIKDY jsem s autem nic neměl. Lidi v ulici občas něco "ztratili" - speciálně jeden soused furt chodil a řikal mi: Jak je možný, že vám s tim autem nikdo nic neudělá? Mě za rok ukradli dvakrát rádio a urvali zrcátko... Asi něco je na tom, že jsou tyhle auta lidem sympatický - a jeden nejmenovaný zakladatel zkrachovalého MX-5 klubu v Čechách říkal - je to dvoumístný a japonský, to nikdo nechce :lol: - Něco na tom je...

NCčko na P10 zaparkuju, přítelkyně je z toho hotová vždycky, ale já zas tak na autě nelpim - co mám dělat, prostě pod barákem garáž nemám, tak se z toho nezbláznim. V létě převažuje chuť jezdit než jí schovávat před světem v garáži na druhým konci města (místo zimního spánku)...Chovám se slušně, tak lidi po městě neseru - beru to jako recept.

Na druhou stranu, jednomu kamarádovi prořízli střechu na Bělohorský dvakrát, podruhý to byla cesta jak se dostat pro rádio... Zaplaťbůh za vestavěný značkový :idea:
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Koby » 25 led 2010, 10:32

to si mě trochu uklidnil... Snad bulovka a horní počernice nebo kyje nebude takovej rozdíl :-)

říkám, max. 20 nocí to bude stát na ulici, spíš tak 15.. tak se tomu snad nic nestane...

když vidím ty saaby, alfy, starý fordy atd v okolních ulicích a nic, tak to mě taky trochu uklidnuje... Ale já jsem bohužel klikař :D
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Winie » 25 led 2010, 10:45

panove ja bych chtel mit vase dilema. V litomeřicich mam garaz a parkuju v ni - vyjezd z ni je docela hardcore i pro normalni auto natoz pro hodne snizenou miatu. Ale v usti kde chodim do skoly a mam tam pritelkyni bych mazdu nenechal stat venku ani dve minuty. ani kdybych stal u ni bych nezabranil poskozeni. U pritelkyne u baraku se bojim nechavat i civica, tam je to totiz totalni ghetto. nechat tam mazdu 10 minut, tak je pryc cela, nebo z ni bude pryc vse co se da sundat vcetne ty hlinikovy kapoty.
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Koby » 25 led 2010, 10:58

:D to bych si snad ani mazdu nepořizoval bejt tebou, takových starostí :D

nevim, tak u nás teda nikdy nic - tukytuk, svý bmw co jsem dřív měl když se mi nechtělo dávat do garáže, tak jsem ho tam nedal a nikdy nic, žádný odřeniny od kliču atd... to stejný rodiče, sousedi...
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod PavelS » 25 led 2010, 11:10

Ty bys chtěl mít naše problémy?? Ty aspoň víš na čem seš - my si tady povíme jak všechno ok a pak bum, všichni přijdem o střechy :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod Koby » 25 led 2010, 11:39

pravda pravda... :-)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod George » 25 led 2010, 17:35

taky se mi s mazdou zatim nic nestalo, dokonce ani když jsem jí párkrát nechal stát se staženou střechou. Akorát je to vždycky překvápko, jestli je střecha ok nebo ne:) přítelkyně už ze mě má srandu, jak vždycky u obchodních center trnu, jestli tam auto stojí a jestli je střecha v pořádku :lol:
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Parkování na ulici

Příspěvekod PavelS » 25 led 2010, 18:48

Tu mojí to stresuje víc než mě - vážně, nenechám si ničit nervy nějakým potencionálním vandalem, na rvaní si vlasů bude pak času dost... :?
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 118 návštevníků

cron