Prostor pro zazimování

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Prostor pro zazimování

Příspěvekod woody » 30 srp 2010, 17:06

Snad nikoho neurazí, že to začínám řešit už tak brzo :).

Mám pronajaté garážové stání, ale v objektu se čas od času provádí čištění, takže je potřeba s autem odjet. Zaprvé se mi ale nechce s autem v zimě vyjíždět a zadruhé bych ho rád postavil na špalky (kvůli renovaci kol) a odstrojil volant a řadičku (kvůli přešití), takže hledám nějakou alternativu. Mám možnost auto odvézt na chatu a postavit si tam na něj přes zimu provizorní přístřešek, ale chtěl jsem se zeptat, jestli by náhodou někdo z vás nevěděl o možnosti, kde si auto přes zimu "uskladnit" a vyzvednout si ho zase někdy v březnu/dubnu tak, aby bylo v suchu a relativně v teple - nějaká hala nebo sklad, kam by se strčilo do rohu pod plachtu nebo tak něco :).

Díky za jakýkoliv tip!
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod Pavel260 » 30 srp 2010, 17:13

chtěl jsem to někomu nabídnout, mohu uskladnit jednu mazdu v garázi podle okolností jak se to do zimy vyvrbí a to buď v praze nebo v jaromeři ;)
jediná manipulace s vozem by byla v pripade kdyby se neco muselo vyklidit z garaze to znamena soupnout auto o 5 metru z garaze a pak hned zase zpet ;)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod woody » 30 srp 2010, 17:18

Pavle tak se domluvíme, kdy se můžeme scuknout :D?
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod Alessio » 30 srp 2010, 17:20

A ještě možná doplňující otázka...když auto nechám v garáži, kde je ale bordel a čas od času tam někdo něco kutí, není lepší přes to hodit plachetku? Nebo to pod plachtou trpí? Případně z jakého má být materiálu?
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod Pavel260 » 30 srp 2010, 17:24

woody píše:Pavle tak se domluvíme, kdy se můžeme scuknout :D?

teď jsem si to přečet znova a našel jsem tam ty špalky :roll: no to bych musel nějak pořešit kola aby to bylo aspon na kolech volant nepotřebuji jezdilo by to jen rovně a minimalizovalo se tak riziko ukradení a tím padem problemy :D jinak prostor je ;) ale scuk je možný nejdřív příští týden v pátek ;)
ja měl auto pres zimu pod padákem a nijak jí to neublížilo podle mě ;) každopadně když bude v praze jakože asi jo tak tam nikdo nic nekutí :)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod woody » 30 srp 2010, 17:29

Ty špalky by případně byly jenom na cca 14 dní, než by se mi vrátily kola z renovace. Nebo bych ještě od někoho mohl zkusit půjčit na těch 14 dní sadu kol, aby to prostě na něcěm stálo a dalo se s tím hýbat :). Tak si kdyžtak zatím rozmysli, kolik bys za to chtěl, a až budeš v Praze, tak bychom se scukli a domluvili podrobnosti, ale určitě mám zájem :).
woody
 
Příspěvky: 432
Registrován: 27 dub 2010, 11:55

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod Pavel260 » 30 srp 2010, 17:32

woody píše:Ty špalky by případně byly jenom na cca 14 dní, než by se mi vrátily kola z renovace. Nebo bych ještě od někoho mohl zkusit půjčit na těch 14 dní sadu kol, aby to prostě na něcěm stálo a dalo se s tím hýbat :). Tak si kdyžtak zatím rozmysli, kolik bys za to chtěl, a až budeš v Praze, tak bychom se scukli a domluvili podrobnosti, ale určitě mám zájem :).

se nedoplatíš :lol: asi jako Pavel a Jirka za podložky :D oznámím to doma jestli nebudou mít problém, ale páč dělaj v garáži jen bordel a je vhodná velikostně na mazdu a ne na jejich octavie combi tak nečekám žádné problémy ;)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod Marfil » 30 srp 2010, 18:33

Pavle260, sorry, trochu mimo mísu - taky budu dávat ráfky na renovaci - do tvé Jaroměře. Renovujou tam prý Kopeckému, Baghirám a já nevím, komu všemu. Máš o nich nějaké bližší informace, reference? :?:
Aktuálně B.E.Z mx5
Uživatelský avatar
Marfil
 
Příspěvky: 497
Registrován: 27 led 2010, 11:09
Bydliště: Kolínsko

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod Pavel260 » 30 srp 2010, 18:42

neznám, nevíš jak se jmenujou ? poptám se ale potřebuji vědět jméno ;)
147koní + jedna lama http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/
Pavel260
 
Příspěvky: 3601
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 17:17
Bydliště: Jaroměř

Re: Prostor pro zazimování

Příspěvekod Marfil » 30 srp 2010, 20:11

ELKOV Jaroměř :shock:
Aktuálně B.E.Z mx5
Uživatelský avatar
Marfil
 
Příspěvky: 497
Registrován: 27 led 2010, 11:09
Bydliště: Kolínsko

Další

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 124 návštevníků