Mazda MX-5 NA - hardtop

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Mazda MX-5 NA - hardtop

Příspěvekod sEmprE » 03 zář 2010, 18:01

George píše:neni, střecha vydrží leccos, akorát sůl jí nedělá moc dobře... S NA i NB jsem odjezdil zimu bez problémů


Okey, nice 8-) Tak moc díky za odpovědi, snad je to ode mě pro tuto chvíli vše. :D Ještě snad něco.... Nějáký podle tebe nejlepší obchod s náhradními díly na MX-5, kde tak nakupuješ ? Kdyžtak prosím o odkaz (samozřejmě jsem nějáké našel, ale ty v tom přeci jen máš mnohem lepší přehled).... no a to bude vše. :oops:
sEmprE
 
Příspěvky: 6
Registrován: 03 zář 2010, 16:22

Re: Mazda MX-5 NA - hardtop

Příspěvekod riderhenry » 03 zář 2010, 21:07

U HT jsem osobne nasel tyhle vyhody - vetsi pohodli na delsi ceste, pocit "bezpeci" a ze jsi "v suchu", kdyz prsi, snezi... Do auta se asi pujde hur dostat, zadny vandal ti neprorizne strechu a jak uz rikal Georgee, minimalne ta sul v zime neni uplne nejlepsi pro platno. Ja odjezdil v aute 2 zimy bez problemu, jen uz auto zacina pomalu ale jiste korodovat (pred tydnem upadl kus blatniku :D ), coz byla taky snad moje jedina obava. Taky neni moc dobry zastavovat v prudkem zasnezenem kopci, paklize nechces couvat zpatky... ;)
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Mazda MX-5 NA - hardtop

Příspěvekod sEmprE » 03 zář 2010, 21:35

riderhenry píše:U HT jsem osobne nasel tyhle vyhody - vetsi pohodli na delsi ceste, pocit "bezpeci" a ze jsi "v suchu", kdyz prsi, snezi... Do auta se asi pujde hur dostat, zadny vandal ti neprorizne strechu a jak uz rikal Georgee, minimalne ta sul v zime neni uplne nejlepsi pro platno. Ja odjezdil v aute 2 zimy bez problemu, jen uz auto zacina pomalu ale jiste korodovat (pred tydnem upadl kus blatniku :D ), coz byla taky snad moje jedina obava. Taky neni moc dobry zastavovat v prudkem zasnezenem kopci, paklize nechces couvat zpatky... ;)


Ještě bych podotkl výhodu vzhledu.... MX-5tka je neskutečně sexy s HT :-) :twisted:
sEmprE
 
Příspěvky: 6
Registrován: 03 zář 2010, 16:22

Re: Mazda MX-5 NA - hardtop

Příspěvekod Winie » 03 zář 2010, 22:06

nejhezci mx-5 je jednoznacne bez strechy nebo s fastback hardtopem :lol:
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: Mazda MX-5 NA - hardtop

Příspěvekod riderhenry » 03 zář 2010, 23:17

souhlas, MX-5 je bez strechy uplne o necem jinem... Ale jinak se mi taky HT libi vic nez platno, i kdyz v te modre barve si nestezuju... 8-) :D
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: Mazda MX-5 NA - hardtop

Příspěvekod George » 04 zář 2010, 08:58

jedině hardtop, žádnej fastback. A náhradní díly... tak nějak nekupuju :D
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Mazda MX-5 NA - hardtop

Příspěvekod Raduna MX5 » 05 zář 2010, 11:13

sEmprE píše:... Nějáký podle tebe nejlepší obchod s náhradními díly na MX-5, kde tak nakupuješ ? Kdyžtak prosím o odkaz (samozřejmě jsem nějáké našel, ale ty v tom přeci jen máš mnohem lepší přehled).... no a to bude vše. :oops:


Ahoj. Pěknej Nick, už jsem ho chtěl smazat, jako že zase spam :lol:

Co se náhradních dílů týče - v sekci E-shopy MX5 - jsou vybrané obchody, kde si už pár lidiček od tud něco zakoupilo. Hlavně doplňky a tak. Vobčas někdo (třebas George 8-) ) přitáhne bouračku a rozprodá na díly. Jinak co se týče druhovýroby dílů, není problém cokoli sehnat, když máš peníze, např. http://www.elit.cz
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: Mazda MX-5 NA - hardtop

Příspěvekod George » 05 zář 2010, 11:22

elit a kelly jsou dobrý zdroje, pokud máš ty nebo někdo známej zákaznický číslo, abys nemusel platit ty inzerovaný ceny
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 98 návštevníků