Dovoz z Anglie

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod Krenstik » 06 pro 2016, 18:41

Jestli si to dobre pamatuju tak primo v UK technicaku je i kolonka na prodej, stary majitel si nechava prouzek, ty mas jeden a zbytek posilas na DLNA. novemu majiteli prijde TP postou domu. Ja kdysi potreboval potvrzeni hned, tak mi ho na DLNA dali i s razitkem....

Jeste bych oboje doma nasel na ukazku....
Mazda 3 a k tomu nějaký fašista.....
Uživatelský avatar
Krenstik
 
Příspěvky: 743
Obrázky: 36
Registrován: 18 úno 2010, 20:46
Bydliště: Brno

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod evlo » 06 pro 2016, 18:45

Je to tak a jeste je tam jeden, kterej muzes poslat, kdyz by ti z nejakeho duvodu novej TP s tvojim jmenem neprisel, treba kdyz by prodavajici omel jeho prouzek odeslat.
Ale tak to bych predpokladal ho zajimat nemusi, snad prodavajici bude mit propisku. Na technicaku je jasne a strucne popsany co vyplnit a kam poslat nebo neposlat.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod Krenstik » 06 pro 2016, 19:37

Spíš si myslím, nechce se mi ho hledat :-), že tam bylo že ti zůstává jako proof o prodeji, ty máš ten druhý který je proof žes koupil a ten třetí byl záložní......

Tak jsem ho našel, tak vypadá ta třetí strana.....
Přílohy
TP.pdf
(826.63 KiB) 823 krát
Mazda 3 a k tomu nějaký fašista.....
Uživatelský avatar
Krenstik
 
Příspěvky: 743
Obrázky: 36
Registrován: 18 úno 2010, 20:46
Bydliště: Brno

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod Veet » 09 led 2017, 21:33

Tak v pátek letíme. Jak tak ale pohlcuji různé informace, začínám se bát :D

Zrovna teď tam kamarád koupil auto a zjistil, že je v prd*li. Žádná z českých pojišťoven mu to nepojistí. A kdyby si chtěl udělat krátkodobé pojištění v UK, zaplatí 3000 denně, s tím, že se to auto muže jezdit jen po UK. Kdyby chtěl i do Evropy, je to za další příplatek a v podmínkách je napsáno, že se to auto do UK i musí vrátit.

Tak jak můžu legálně dovézt auto z UK po vlastní ose?

Další nepříjemná věc je, že ať koupíme cokoliv, bude to mít pravděpodobně letní pneu :D
Veet
 
Příspěvky: 371
Registrován: 12 zář 2014, 09:48

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod Cromoly » 09 led 2017, 22:11

Nekdo o tom psal clanek v autickarovi jak ve trech jeli pro tti auta. Nejak snadno to musi jit..
Cromoly
 
Příspěvky: 480
Registrován: 01 zář 2011, 18:45

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod Krenstik » 10 led 2017, 01:06

Udelej si pojisteni na VIN, RZ doplnis pozdeji, sam jsem ji tak delal na vozik z UK v 2008.....

Tusim u ceske, mel jsem i zelenou kartu...
Mazda 3 a k tomu nějaký fašista.....
Uživatelský avatar
Krenstik
 
Příspěvky: 743
Obrázky: 36
Registrován: 18 úno 2010, 20:46
Bydliště: Brno

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod evlo » 10 led 2017, 11:23

A to kupujes auto co nesmi na silnici, nebo proc to nejde pojistit? I tak me to nedava moc smysl, proc by to pojistit neslo.

I kdyz uz asi vim - on to bude Eunos co ma jeste 7 mistny vin, co? To asi pres nejakeho zprostredkovatele jedine, ktery to snad nejak do systemu pojistovny zadat umet bude, ale predpokladam, ze si to zkousel a narazil a proto pises.

To asi fakt bude docela narocnejsi operace, ale kdysi jsem mel auto co melo 5 mistny nahradni vin a nakonec to pojistit slo, ale nevim jestli to i dneska jde.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod Veet » 10 led 2017, 15:29

Nevím co to bude :D ale ať to bude cokoliv, tak to v česku prostě nepojistím. Nebo pojistím, ale ta pojistka nebude platná. V každé smlouvě je, že pojistka bude platit až po dodání české SPZ. Zjišťoval jsem si to u více zdrojů. Tzn. jediná možnost je, sehnat nějakou pojistku přímo v UK.
Veet
 
Příspěvky: 371
Registrován: 12 zář 2014, 09:48

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod spooon » 10 led 2017, 17:13

že se vám do toho montuju, ale dřív, když se při prodeji aut po česku měnila SPZ, tak sem si běžně dělal pojištění na VIN předem a i v pojišťovně s tím neměli problém, a říkali, že stačí dodat později aktuální SPZ.
spooon
 
Příspěvky: 528
Obrázky: 0
Registrován: 03 kvě 2012, 22:58

Re: Dovoz z Anglie

Příspěvekod evlo » 10 led 2017, 17:32

Ja pojistne podminky taky cetl a nenasel jsem jsem tam nic o tom, ze by to melo byt neplatne, i jsem to veet napsal zpravou, ale zatim nereagoval, tak asi stale cte.

Jinak nevim co furt mate s tim pojistovanim na vin, jde to noramlne pojistit i s SPZ, ale veet resi aby pojisteni bylo skutecne platne.
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 127 návštevníků

cron