Vyzkouseni NB(FL) v Praze

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod rimmer132 » 12 úno 2010, 12:46

Tak svezeni bylo super, jeste jednou diky Jirko, mam ted o cem premyslet :)
2003 NBFL 1.9 Memories Obrázek ...f mohéru!
rimmer132
 
Příspěvky: 97
Registrován: 08 úno 2010, 22:17

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod PavelS » 12 úno 2010, 14:28

Já se poprvé svezl v NA před deseti lety - brácha ho měl na kšeft od svýho zákazníka... totálně mimo moje možnosti, po mých milovaných Audinách (a stále toužícípo ZR-1) trochu rice vzhled, ale po tom co jsem se dozvěděl že je to zadní náhon a po prvním svezení jsem se beznadějně zamiloval. splácel jsem jí krvavě tři roky (brigády, skoro žádný hospody apod) ale už si bez ní nedokážu život představit - a i když mám jiný koníčky, po ženský je to druhá nejdůležitější věc na světě (s tím, že ženskou dokáže na nějakou dobu zastoupit :lol: :lol: :lol: ) :P
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod George » 12 úno 2010, 15:02

rimmer: neni vůbec zač ;)
pavel: taky je pro mě mazda po přítelkyni druhá nejdůležitější věc :D
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod rimmer132 » 15 úno 2010, 17:42

Akorat to misto na nohy, porad o tom premyslim:(

Jeste mne napada, jaky je prumer originalniho volantu? Je v rozmeru nejaky rozdil mezi kozenym a drevenym?

Zkousel jste nekdo dat pod origo volant distancni vlozku se zachovanim fce airbagu?

Btw. rezat a aspon o par cisel zkratit pedaly jste asi nikdo nezkousel? ;)
2003 NBFL 1.9 Memories Obrázek ...f mohéru!
rimmer132
 
Příspěvky: 97
Registrován: 08 úno 2010, 22:17

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod PavelS » 15 úno 2010, 17:47

Zkratit pedaly?? Jak by to pomohlo? :shock:

A jak by pomohla podlozka pod volant? Do NC vic zapadnes, i kdyz ne o moc...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod Ryba » 15 úno 2010, 17:57

podlozka pod volant pomuze hodne, mas pak vic mista na nohy a navic pokud mas sedacku co nejvic dozadu, tak je volant uz moc daleko a neni to idealni.... Ale na seriovej volant podlozka podleme nepujde, neprotahnes tam vubec konektor na airbag...
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod rimmer132 » 15 úno 2010, 18:11

PavelS píše:Zkratit pedaly?? Jak by to pomohlo? :shock:

A jak by pomohla podlozka pod volant? Do NC vic zapadnes, i kdyz ne o moc...


Pretvarovani pedalu by mohlo takove 2 cm na delku pridat, takze bych s dalsima upravama nemusel mit pravy kotnik ohnuty o vic nez 90°, coz neni uplne nejprijemnejsi...
A podlozku pod volant proto, abych protahl mezi stehny a volantem ruku a nemusel ruckovat po horni pulce, mimoto je se sedadlem odsunutym do nejzassi polohy uz trochu daleko ;)

Btw. je v NC vic mista na delku? Nekdo nekde psal, ze do NB se nevesel, ale do NC jo?
2003 NBFL 1.9 Memories Obrázek ...f mohéru!
rimmer132
 
Příspěvky: 97
Registrován: 08 úno 2010, 22:17

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod PavelS » 15 úno 2010, 18:27

Já ti nevim, neřekl bych že o moc, ale trochu víc místa tam je...

Nebylo by spíš jednodušší řešení dát jiný sedačky? nějaký nižší... Jinak s těma pedálama to ani při mý vejšce asi 175cm není jednoduchý v NA - při dlouhých cestách mě nárt pravý nohy taky bolel když jsem nechtěl jet 160 pořád (u NA - NC ještě nemám tolik vyzkoušený) :)
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod rimmer132 » 16 úno 2010, 02:06

Sedacky jsou v kazdem pripade zaloha, ony i originalni jdou vykuchat tak, aby sedely nize a nekde jsem cetl, ze staci tusim odsroubovat zadni zarazku a sedadlo popoleze jeste kousek dozadu. Anebo vlastne uplne vymenit za nejake polozavodni bucket, ale to je vzhledem k tomu, ze tihnu k retro svetlym interierum ponekud brutalni reseni :)
Kazdopadne diky za potvrzeni, ze NC porad na delce setri, tim padem pro mne nema cenu za ni v tomto okamziku priplacet.
2003 NBFL 1.9 Memories Obrázek ...f mohéru!
rimmer132
 
Příspěvky: 97
Registrován: 08 úno 2010, 22:17

Re: Vyzkouseni NB(FL) v Praze

Příspěvekod riderhenry » 16 úno 2010, 02:44

Ja teda musim rict, ze do NC jsem se soukal jeste hur, nez do svoji NB, ale moc jsem tam nesibovla se sedackou, spis uz jsem se chtel projet. :D Mam taky 186 cm, ale spis mam delsi nohy - na meziplyny muzu v NB zapomenout a kdyz se uplne narovnam (neprirozene), tak se dotykame hlavou, ale jinak je NB nejpohodlnejsi auto (no dobre, NC by ji mozna trumfla :) ), jake znam. Mam z toho posezu proste dobry pocit. Sedadlo mam co nejvic vzadu to jen jde, akorat mam operadlo trochu sklopene, aby se nedotykalo oblouku. Volant je tak akorat, to stejne pedaly. Spis mi na originalnich sedackach vadi jejich tvar - o bocnim vedeni nebo podpore stehen by se jim mohlo jen zdat. To vykuchani molitanu zni docela zajimave prave i kvuli tomu, ze bych do sedadla vic zapadnul. Co si zkusit trochu vic zklopit operadlo a sedak nechat vzadu, to bys pak na volant mohl dosahnout lip...?
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot], Seznam a 122 návštevníků