Rouška

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Rouška

Příspěvekod Džirda » 14 dub 2020, 18:35

Dal jsem v neděli cca. 200 km bez střechy a roušky, snad jsem nic neporušil, i když jezdit mimo cestu do práce atd asi povoleno není! Potkal jsem okolo Berounky asi 1 000 motorkářů a cyklistů a všichni bez roušek, tak asi je to ok? :lol:
Užívám si života v Miatě ND 160 PS
Uživatelský avatar
Džirda
 
Příspěvky: 161
Obrázky: 4
Registrován: 16 bře 2018, 19:44
Bydliště: U Hořovic

Re: Rouška

Příspěvekod Tomin » 15 dub 2020, 12:55

V roušce jezdím a dokud bude povinná pro běžný pohyb venku ji nasazenou mít budu dál. Do auta bez střechy je vidět "jak vedne" a nechci nikoho zbytečně provokovat. Mega lidí je teď k smrti vyděšeno a k tomu mají mnozí i existenční potíže. A my si přitom vozíme zadek v "kábriju", který je v našich končinách stále vnímán jako cosi zbytněle buržoázního. Jak tu psal MacTeine že si ji ze solidarity ve městě nasazuje, tak u mě je i mimoměsto. Mám ještě z motorky takovej neoprénovej nákrčník, který má pod nosem otvor, takže mi vlhký nosoluft ani nemlží brýle. Teď v tom chladnějším počasí nahrazuje šálu a když zasvítí slunko, nespálím si frňák. Dnes je důležitá ohleduplnost a to nejmenší čím můžu přispět, je mít roušku i v mazdě.
EVWjFLGXgAAjsvM.jpg
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Rouška

Příspěvekod BigBang » 15 dub 2020, 19:32

Do obličeje je ti vidět i v běžném autě, byť trochu míň. Já jezdil v pátek, projel jsem 150 km s rouškou jen ve městech, jinak bez a jediný, co jsem sklidil byly palce nahoru od všech policajtů, co jsem potkal. A to jsem jezdil v pohraničí, takže jich tam bylo požehnaně... Všechny děcka nepočítám, ty si mohly hlavu ukroutit :lol:
BigBang
 
Příspěvky: 209
Registrován: 23 pro 2019, 21:45
Bydliště: Kladno

Re: Rouška

Příspěvekod Tomin » 15 dub 2020, 19:52

Mě když takhle vidí děcka, tak by si hlavu nejraději ukroutily :twisted:
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Rouška

Příspěvekod Safa » 15 dub 2020, 20:22

BigBang píše:Do obličeje je ti vidět i v běžném autě, byť trochu míň. Já jezdil v pátek, projel jsem 150 km s rouškou jen ve městech, jinak bez a jediný, co jsem sklidil byly palce nahoru od všech policajtů, co jsem potkal. A to jsem jezdil v pohraničí, takže jich tam bylo požehnaně... Všechny děcka nepočítám, ty si mohly hlavu ukroutit :lol:

To je vtipný, mně mávali (s úsměvem) policajti v sobotu - mimo město - střecha dole a rouška kolem krku nenasazena, okénka vytaženy... V zástavbě a na semaforech roušku solidárně nasazuji.
Suma sumárum, zdravý rozum zatím vítězí. A znovu připomínám - viry vážně nemají rády průvan. ;)
Kochám se, tedy jsem...
Videa z výletů - zde: http://www.youtube.com/user/Safabox/videos
Safa bloguje - zde: http://www.autickar.cz/blog/safablog
Uživatelský avatar
Safa
 
Příspěvky: 1312
Registrován: 08 čer 2015, 00:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Rouška

Příspěvekod Tomin » 24 dub 2020, 13:57

Roušku při čtení doporučuju mít nasazenou, jinak si poprskáte monitor/display :)
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jind ... ize-102173

EWWvSR0WAAU_jO9.jpg
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Rouška

Příspěvekod dopr » 24 dub 2020, 14:30

pobavilo :D
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 126 návštevníků

cron