Ko*oti na cestách

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Ko*oti na cestách

Příspěvekod evlo » 03 lis 2020, 23:48

Safa píše:Osobně mám největší hrůzu z "lepičů". A že jich je. Docela by mě zajímalo, jestli jsou si zejména majitelé kombíků a SUV vědomi, jaká je brzdná dráha jejich aut. A že to mé (v případě překážky přede mnou) zastaví na rozdíl od toho jejich prakticky na fleku. Moc si přeju, abych se nedožil toho, že jednou někdo zaparkuje Nelle do kufru. No a "závodníci" - to samostatná kapitola. Radši bez komentáře.

Lepiči mě srali a od doby co to do mě napálil mě serou hodně, pro začátek nemám v mx5 prostřední zrcátko, s ním jezdit nedokážu, ale je to fakt pouze loklální problem, bohužel.

Zde jsem k tomu natočil edukativní video https://www.youtube.com/watch?v=7oFs6X0RRy0

K tomu, že to není CZ chování, tak jinde se mě to za 3000km stane jednou, v ČR 10x za 30km, ale jak většina lidí v ČR říká, je to mnou, že neumím řídit.











gramo píše:áčkový Mercedes
obcas se stane https://www.youtube.com/watch?v=zIGYnMS25Qk
evlo
 
Příspěvky: 852
Registrován: 24 zář 2011, 21:12

Re: Ko*oti na cestách

Příspěvekod Džirda » 05 lis 2020, 19:55

Mít auto v kufru je špatné, ale potkat auto nebo přímo náklaďák v protisměru v zatáčce je nepřekonatelný zážitek. Dnes jsem se byl projet, jako vždy pro radost ze života, ale ten ,,id....ot ,, kterého jsem potkat v zatáčce mi můj život málem dnes vzat!!!! Strhnul jsem to do příkopu, ještě že byla metrová rezerva trávy před vlastním příkopem, jinak jsem se válel do teď v lese :x :x :x :x :x

Nevím proč si takto nadjíždí, když do zatáčky nevidí!!! Jsou velcí a nic jim nehrozí, odpovím si sám :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Po dnešní zkušenosti bych si snad pořídil i kameru. Je to k něčemu takovýto záběr, když se válíš omotaný kolem stromu v lese a možná ani nepřežiješ????
Užívám si života v Miatě ND 160 PS
Uživatelský avatar
Džirda
 
Příspěvky: 161
Obrázky: 4
Registrován: 16 bře 2018, 19:44
Bydliště: U Hořovic

Re: Ko*oti na cestách

Příspěvekod HansB » 06 lis 2020, 10:01

Čau. Takto je síla. Bohužel s takovými blbci musí člověk počítat respektive musí být připravený, že takové hovado se ti tam může objevit. Já kameru letos pořídil. Až stáhnu to video kde mě jeden oktávkář málem vytlačil ze silnice a já to málem poslal do stromů tak to sem snad hodím. Ale nemám moc sílu vyndat tu SD kartu a sám se na to podívat. Pořád mě z toho mrazí. A nejhorší je, že mi to udělal při mé poslední letošní jízdě a zkazil mi tak poslední zážitky (v zimě nejezdím, včera již proběhla příprava na pikatecovaní :) )

Myslím, že kamera není špatná, ale jak píšeš pokud bude po tobě tak už ti záběry nepomůžou, ale možná i tak pachatele aspoň trošku potrestají.
Mazda MX-5 ND 2,0 118kW 2015
Uživatelský avatar
HansB
 
Příspěvky: 26
Obrázky: 7
Registrován: 06 úno 2012, 03:00
Bydliště: Kladno

Re: Ko*oti na cestách

Příspěvekod Džirda » 05 úno 2021, 17:34

Tak jsem tě poslech a koupil kamery do aut. Zase jsem potkal ,,idiota,, v protisměru, tentokrát to byl ,,tankista,, člověk v úplně zamrzlém autě jen s malinkým průzorem pro oči. Nikam neviděl a řítil se protisměrem, až můj klakson ho naštěstí vrátil zpět!, kde je ta policie, která by takovýmto řidičům rovnou zahodila řidičák???
Oni vlastně umí jen měřit rychlost na výjezdu z obce, bohužel!
Zpátky ke kameře.
Vyzkoušeno za deště i v noci a asi dobrý. Záznam asi 18 hodin ve smyčce je dostatečný.
Užívám si života v Miatě ND 160 PS
Uživatelský avatar
Džirda
 
Příspěvky: 161
Obrázky: 4
Registrován: 16 bře 2018, 19:44
Bydliště: U Hořovic

Re: Ko*oti na cestách

Příspěvekod BigBang » 05 úno 2021, 23:56

co jsi pořídil za kameru?
BigBang
 
Příspěvky: 209
Registrován: 23 pro 2019, 21:45
Bydliště: Kladno

Re: Ko*oti na cestách

Příspěvekod Džirda » 06 úno 2021, 20:28

Niceboy PILOT X + GPS modul + 16 kartu
https://www.mall.cz/kamery-auto/niceboy ... estsellers
Užívám si života v Miatě ND 160 PS
Uživatelský avatar
Džirda
 
Příspěvky: 161
Obrázky: 4
Registrován: 16 bře 2018, 19:44
Bydliště: U Hořovic

Re: Ko*oti na cestách

Příspěvekod BigBang » 06 úno 2021, 21:51

Jak ti vyhovuje tvar? Já jezdím s Viofo A119, která má klínový tvar, takže jí dokážu schovat 100% za zrcátko a oko neznalé si jí skoro nemá šanci všimnout ;)
BigBang
 
Příspěvky: 209
Registrován: 23 pro 2019, 21:45
Bydliště: Kladno

Re: Ko*oti na cestách

Příspěvekod Džirda » 07 úno 2021, 14:04

Je tak malinká, že se 100% schová za zrcátko a řidič ji vůbec nevidí, tak vůbec neruší. Je na magnetickém držáku, t.z. snadno ji můžu vzít do kapsy a zase dát zpět.
Užívám si života v Miatě ND 160 PS
Uživatelský avatar
Džirda
 
Příspěvky: 161
Obrázky: 4
Registrován: 16 bře 2018, 19:44
Bydliště: U Hořovic

Předchozí

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 124 návštevníků