MX5 - co je kde na prodej

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Cores » 01 zář 2020, 18:12

CNC 2.0 PRHT Stormy blue
Cores
 
Příspěvky: 233
Registrován: 22 bře 2017, 21:15

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod tomybandit » 11 zář 2020, 09:10

Punk´s Not Dead
Uživatelský avatar
tomybandit
 
Příspěvky: 373
Registrován: 01 čer 2014, 10:20

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod MartyC » 13 zář 2020, 01:34

tohle vypadá docela zajímavě, nebyl se na to někdo podívat?

https://www.sbazar.cz/j.vejskrab/detail/120888335-mazda-mx-5-18-rv-2007
MartyC
 
Příspěvky: 13
Registrován: 06 srp 2011, 08:42

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod JamesHunt » 06 bře 2021, 12:32

Nebyl se někdo podívat?
Podle fotek vidím několik odstínů červené, ale možná se mi to zdá.

https://auto.bazos.cz/inzerat/132862577 ... d-2088.php
JamesHunt
 
Příspěvky: 4
Registrován: 28 úno 2012, 10:18

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Jirka » 18 bře 2021, 20:15

Stejnou měl místní člen Karolko, ten se o ni staral ukázkově, ale samozřejmě nevím, za je to týž kus. Zkus mu písnout PM.
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod krchma » 27 dub 2021, 22:07

dnes som bol omrknut tuto krasku

https://www.sportovnivozy.cz/138918-maz ... ec-kralove

predajca v pohode, komunikacia na jednicku, az na par hrdzavych bodiek na kapote od kamienkov mu nebolo co vytknut, strecha paradny stav, interier paradny stav, sedacky skoro nebadatelne poskodenie, motor isiel krasne do otacok, kvalty tam skakali bezproblemov, riadenie tuhe a presne jak ziletka. Spojka zaberala ihned od spodu, co mi trosku robilo problem na krizovatkach :P

Bola tam mierna vlhkost v svetlach, disky vhodne na repas, gumy na jednu sezonu, brzdy na jednu max. dve sezony a potom radsej komplet vymena. Svietil som, kde sa dalo a vyslovene znicene ani hrdzave casti s nevidel.. Diagnostika s nami odmietla komunikovat, takze neviem, co tam bolo. Klima fungovala, kurenie fungovalo... Rucicka teploty motora nevybehla nad polovicu, kvapaliny krasne ciste. Predny a zadny naraznik evidentne lakovany, iny odtien viditelny volnym okom. Zadny tlmic vyfuku spinavi od sadzi, asi tam bude dierka, po cca 30min jazde bol zadny tlmic a koncovky uplne studene. Ale zapchat rukou som ich neskusal. Co bolo v kufri pod tapacirom neviem, ta vata bola nalepena na plechu a nechcel som to strhavat, ale javilo sa to zdravo.


bohuzial overenie VIN ukazalo, ze malo za sebou 5 poistnych udalosti, tie najvaznejsie za 2800€ a 8900€.

Za mna, ako zaujemcu, po jazde a kontrole, by som to zhodnotil ako velmi dobre. Bohuzial, idem od toho, overenie VIN ma odradilo. Ale urcite si kupcu najde rychlo, komu to vadit nebude.
krchma
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 srp 2018, 14:45

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod krchma » 30 dub 2021, 09:27

https://auto.bazos.cz/inzerat/133530330 ... -nc-18.php


toto som skoro zobral, ale znova, 9poistnych udalosti ( len par eurove tukance) a asi 4ty majitel. Inac jazdilo skvelo a na taky pocet najazdenych km vo velmi zachovalom stave. Podla volantu a riadiacej a interieru to nevyzeralo na 200k km.

Inac brzdy 5mm+, takmer nebadatelny lem na kotucoch a malo hrdzave ( museli byt menene). R16 gumy a nesportove tlmice takze trochu plavala. Riadenie bez velkych voli, predajca povedal, ze pri prudkom brzdeni zatiahne doprava - mne to nespravila. Lak zraly na vylestenie a strecha na impregnaciu. Okolo kufra velmi mierna hrdza, lemy a nozlsniky vyzerali zdravo. Uchyty sedaciek hrdzave.


Cena luxusna, ale potrebujem nieco v trosku spolahlivejsom stave. Garaz nemam, chcem auto na dochadzanie 20km do prace a vylety.

Odporucil by som to niekomu s dielnou. Bude sa tam treba pozret na spotrebu oleja (1-3dl/250km), vela sadzi vo vyfuku, ziadny biely dym, otacky drzia jak pribite, motor nevydava ziadne divnozvuky a ide pekne do otacok.


Po troske lasky, ktore si to auto zasluzi z nej bude znova kraska plniaca radost. Bohuzial nie mne, neviem jej dat pozadovanu opateru.
krchma
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 srp 2018, 14:45

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod krchma » 25 kvě 2021, 19:59

https://www.sportovnivozy.cz/140402-maz ... nc-praha-5

tak tretia, previezol som ju, kúpil som ju... ukázalo sa, že bez trvalého pobytu v ČR sú obmedzenia, ktoré mi bránia vlastniť auto, takže som to musel s veľkým smútkom odmietnuť.


Veľmi pohodový predajca, nič netajil, rozsiahla servisná história. Motor si krásne pradie, naskočil na prvý šup, žiadny biely dym - žiadne čiernopeklo vo výfuku. Je v tom 10W40. O generálke nevedel, ale boli robené rozvody. Je možné, že to už niekto fixol pred terajším majiteľom.

Interiér, zopár škrabancov sa nájde, inač veľmi zachovalý.

Strecha - klasika, bublina nad čelným sklom a dve bublinky nad dverami. Nič strašné, treba ju naimpregnovať.

To LED svietenie je veľmi sympatické, dotváralo to vzhľad auta.

Jazdí to...no... vynikajúco.. celkom ostre, v zákrutách nepláva, drží stopu. Výkonu to má dostatok na to, aby DSC radostne blikalo. Na nerovnostiach až podivuhodne pohodlné. Niekedy som mal pocit, že mi niekto mení podvozok pod zadkom počas jazdy.

Podvozok - ramená v originálnom stave - len povrchová hrdza. Spodok je miestami streknutý čiernou farbou. Hrdza prakticky len povrchová - zanedbateľná. Kufor jak nový, ani kvietok - ani pod tapacírom.

Disky - v skutočnosti vyzerajú veľmi dobre, kvalitne odvedená povrchovka.

Som veľmi sklamaný, že ho nemôžem vlastniť (neznalosť zákona neospravedlnuje! ), ale dávam ho do pozornosti, lebo fakt stojí za to a zaslúži si nového majiteľa, ktorý bude mať úsmev na tvári v každej zákrute ako ja, pri testovacej jazde.
krchma
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 srp 2018, 14:45

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Džirda » 27 kvě 2021, 11:30

Zajímavý úkaz jen červených aut (novější verze ND) pouze v červené barvě :lol: na sportovních vozech....
Přílohy
cervena M.PNG
Sportovní vozy.cz
Užívám si života v Miatě ND 160 PS
Uživatelský avatar
Džirda
 
Příspěvky: 161
Obrázky: 4
Registrován: 16 bře 2018, 19:44
Bydliště: U Hořovic

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod dopr » 27 kvě 2021, 11:31

z na tu vymazlenou Anniversarku :)
.:. MX-5 NC Expression, 2.0, 118kW/160 HP, L.S.D, 6 gears .:.
:.EX: MX-5 NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino, Bilstein B8 + Tein S-tech springs:.
Obrázek
Uživatelský avatar
dopr
 
Příspěvky: 3487
Obrázky: 3
Registrován: 14 led 2010, 11:36
Bydliště: Moravský kras

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 108 návštevníků

cron