MX5 - co je kde na prodej

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod George » 02 dub 2011, 16:16

proč? u nás mi klempíř řekl 3k za oba prahy
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Miata » 02 dub 2011, 16:21

Tak to jsem netušil. Bral jsem cenu co dělali kámošovi na Sunnym a platil za klempířinu a vyvaření za 2 prahy 2000,- k tomu lakovna, tmely. Celkem ho to vyšlo tuším na min 4000,- Toť moje jediná sice né osobní zkušenost s vařením prahů.
MX-5 NA silver 96 1.6 komplet Postert + podvozek BC Racing BR-RS 4/5kg alles in ordnung http://www.lennypromotion.cz
+ daily E61 535D :-)
Uživatelský avatar
Miata
 
Příspěvky: 842
Obrázky: 1
Registrován: 23 dub 2010, 10:58
Bydliště: Ostrava

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Ryba » 02 dub 2011, 16:24

jenže nejsou prahy jako prahy žejo, u miaty stačí vyvařit zadní část... a 4k už se od 3k zas tak neliší :D
Uživatelský avatar
Ryba
špion
 
Příspěvky: 1031
Registrován: 26 led 2010, 01:02

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Vavris » 02 dub 2011, 16:26

Koby píše:Já ty auta vozím milej Willy a tudíž vidim, jak se ty Němci mění každým měsícem, takže asi tak :-) Tohle za 7 tisíc euro co jsem včera viděl byly vraky... Nic pro mě, ty byses s tím asi smířil, asi nejseš tak náročnej jako já očividně, když tak mluvíš ;) A ano, včera mě obložili jak 2 autohausy, tak jeden privat tak jeden typickej škvárovej bazar... 20 tisíc investice myslím tak, aby to neotravovalo uplně život... ;) To jejich zminovaného top stavu pořád hodně moc daleko. :lol: Neřikám zrátka top stav všemu, jako je zde v čr zvykem...

1,6 je uberlenoch, 1,9 a 2,0 jen lenoch :) Taky jsem měl podstatně rychlejší auta, neboj Willy :) Ale nemusím to tady všem cpát jako ty. nikoho to totiž nezajímá...


kundafix, to jsem nemohl vědět před čtvrt rokem, že majitel MX-5 vozí vraky z Německa? Asi bych milerád tvých služeb využil a možná bych koupil menší vrak, než jsem nakonec koupil...



ad REZ, tu mi ani nezmiňujte, už jsem si s ní užil na bývalém autě - byl to vyloženě vášnivý vztah.

Jo a kde sou safra ty kanálky? Koukal jsem dozadu na prahy a nic jsem tam neviděl :?
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod PavelS » 02 dub 2011, 16:28

Vavris: Je tu na to téma...hledej - pokud ne,tak ho klíďo založ ;) Sem to nepatří...

Ryba: s lakem za 2-3tis. ne...záleží jak moc to je...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod riderhenry » 02 dub 2011, 17:18

No uplne celou tu diskuzi jsem necetl, jen k te cene - ja za 7500 kupoval pred 4 lety 10AE, ktera byla v dobrem stavu. Co se koroze tyce, mela "jen" puchyrky na klasickem miste na prazich. Pred rokem a pul jsem jel s kamaradem pro 10AE s najezdem myslim 40 000 km, interier ve stavu noveho auta, dve sady kol, HT, originalni bodykit. Majitel jasne rekl, ze s autem jezdil obcas i v zime (ostatne, prodaval to i se zimakama), ale auto bylo absolutne bez koroze, podvozek nastrikany... Cena 6 000 Euro. Tak ted nevim, jestli jsem mel takove stesti, nebo jestli nesly s cenou moc dolu a nebo, do tretice, jeslti Koby nemel spis smulu :D
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod PavelS » 02 dub 2011, 17:27

To je právě ono - před rokem a půl byly auta nejníž za posledních x let - teď toleze zase nahoru dost...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod riderhenry » 02 dub 2011, 17:47

pochopil bych, kdyby zustaly ceny treba stejne, ale ze by se zvysovaly? To se mi moc nechce verit, ale nejsem bazarnik nebo nekdo z oboru. Navic, ja ji kupoval pred 4 lety, to si v USA jeste vsichni v pohode brali hypoteky... :D
1999 10th AE
Good boys go to heaven, bad boys go everywhere.
Uživatelský avatar
riderhenry
 
Příspěvky: 2034
Registrován: 16 úno 2010, 01:34
Bydliště: Brno

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod PavelS » 02 dub 2011, 19:40

Stačí to sledovat trochu...sleduju NCčka docela a jsou výš než před dvěma lety...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Koby » 02 dub 2011, 21:49

Jj, ceny lezou fakt nahoru, ale pouze u něčeho... Ale třeba NC expression pořád stojej raketu, o 1000 euro klidně víc a maj hlavně o 20 tkm najeto víc, než jsem kupoval já.. NB mi přijdou taky vejš než třeba vloni. Naopak 130i M paket konečně začly padat :-) Ale to je tím, že jsou v blbém stáří ty dobré předface kousky, pak je nemine podle mě nárust, stejně jako tomu bylo v případě hezkých 330ci/i e46... Nebo M3 e46, nebo Z3M - oboje min. 650 tisíc za top stav... I když mnozí si myslí, že když začínaj ceny na 350 tisících, že za 400 to bude to pravý, pro Willyho asi třeba jo :lol:

Willýku, jestli si nepochopil, tak všichni ztrácej nervy s tebou něco řešit, to ty musíš věčně mít poslední slovo a věčně pravdu, byť seš kolikrát mimo, jako například ted v tvojim posledním příspěvku ;) Už to lemru línou prodej a pořid to Clio - je to fajn auto, chtěl jsem hodně dávno Williamse, ale změnili se mi chutě. Chtěl jsem M3, je to kus krásný techniky a objektivně velice rychlý auto, byl jsem před podpisem smlouvy, ale cuknul sem, powerslide mi totiž nenaplnujou asi jako tebe a jezdit 180kmh po okresce mě nikdy moc nebavilo se přiznám. Ale její kvality nepopopírám, stejně tak Clia a jiných. :) Každý auto má svoje, měl jsem dost aut, v mraky sem jel, ale já se v MX našel. A to u mě obvykle auto vydrželo pul roku, protože mě přestalo bavit jako tebe mx-5. MX-5 je první auto, u kterýho nevim, čim bych ho nahradil a proto si jí nechávám už přes rok a baví mě víc a víc :)
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 122 návštevníků