Jihomoraváci

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Tomin » 09 dub 2018, 08:08

Souhlas s Jirkou, užil jsem si zatím nejmilejší roadster podnik - navzdory PVC klobásku k obědu v kavárně Hofr na Blatinách nebo náletu mladistvých delikventů na farmě Mitrov :) A omlouvám se účastníkům, že jsem nezachytil při představování jejich jména. Mě je potřeba se představit asi 4x nebo co. Přitom, úplně absurdně, si pamatuju jména psů nebo děcek. :roll:
DSC_1036.JPG
z Křižanova do Nového Města na M.

DSC_1034.JPG
víte že všechny generace MX-5 mají stejný sklon čelního skla?
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod cafe-racer » 09 dub 2018, 14:44

Pochtli píše:Nakonec se nás tam slezlo 11 MXek, před focením dvě frnkly..

mxsraz.jpg

Už to začíná docela vypadat jako sraz aut a ne jako veterán meeting :twisted: Jen houšť ty NC, jen houšť.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Jindřich V. » 10 kvě 2018, 12:14

Taky rád přivezu jedno NC...
Jindřich V.
 
Příspěvky: 53
Registrován: 17 srp 2016, 12:56

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Tomin » 11 kvě 2018, 22:40

Zdravím moravští Jižané

přidám k lepšímu report z našich jihovýchodních cest. Už jsem projel něco z balíčku naplánovaných tras, kde by podle dostupných pramenů mělo být pěkně na silnici i kolem. Hned z kraje nedoporučím Znojemsko, konkrétně okolí Vranovské přehrady. Dál to ale bude stát za to!

PODKARPATÍ Tento jihovýchodní cíp Česka už vyhlíží o poznání malebněji. Dědinky jsou tu vysloveně útulné, radost tu dodržovat rychlost. Pospojovány jsou celkem hladkým asfaltem, čím blíže k Luhačovicím, tím je pak drncavější. Vypíchnu úsek Javorník - Suchovské mlýny, tady snipersky přesné řízení Mazdy kosí jednu točku za druhou jak ušáky. https://mapy.cz/s/2zTcn

OKOLO CHŘIBŮ Tady šlo hlavně o to ozkoušet alternativu k silnici 432 na Kroměříž. A zatím ji nedoporučím. Od Střílek k Litenčicím je to parádní (dva plnotučné horizonty!), ale za Litenčicemi radost tuze kazí škaredý plesnivý asfalt, kde jsem se drncal šedesátkou. Dál od Morkovic se to už citelně zlepší. Nicméně na Kromcl zůstanu věrný a budu si užívat opravenost čtyřistatřicetdvojky přes Zdounky. Za Tlumačovem se už jen vrstvila radost z nových scenérií a kvalitního asfaltu, kde to vyvrcholilo před Zlínem v lese mezi Racková-Mladcová. Že najdu kousek za humny repliku šumavské Vimperk-Kvilda jsem nečekal. Super! https://mapy.cz/s/2DtuE

KOLEM BOSKOVIC Infinity pleasure! Tady mě to potěšilo převelice. Kde bych bez Mazděnky došel na to, jak je tu prďácky. Střecha dole a perte to do mě, paní Krajino! https://mapy.cz/s/2Dtx3

JIŽNĚ OD ZLÍNA Takové putování po Vizovické vrchovině, někde po hřebenech, jinde údolímy. Na chvíli může poutník spočinout na krátké dostavení se svými myšlenkami v poutním areálu Malenisko. https://mapy.cz/s/2Dtye
Zdrávas!
DSC_1066m.jpg
Malenisko
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod hroche » 13 kvě 2018, 13:08

Tomin píše:PODKARPATÍ Tento jihovýchodní cíp Česka už vyhlíží o poznání malebněji. Dědinky jsou tu vysloveně útulné, radost tu dodržovat rychlost. Pospojovány jsou celkem hladkým asfaltem, čím blíže k Luhačovicím, tím je pak drncavější. Vypíchnu úsek Javorník - Suchovské mlýny, tady snipersky přesné řízení Mazdy kosí jednu točku za druhou jak ušáky. https://mapy.cz/s/2zTcn
DSC_1066m.jpg


souhlasím s tebou úsek Javorník - Suchovské mlýny moc moc pěkný poježdění
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod RTjohny » 17 kvě 2018, 19:05

Ahoj, mam aktualne vyhlidnutou jednu NCFL v okoli Hodonina, viz
viewtopic.php?f=8&t=6199&start=0
Zkousim se domluvit na pripadne sobotni obhlidce. Umite poradit nekoho v okoli, kdo by se za malou uplatu mrknul se mnou a objektivne zhodnotil stav? Jak se znam, tak po usednuti do auta uz chyby nevidim... :geek:
RTjohny
 
Příspěvky: 47
Registrován: 22 lis 2017, 22:28

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Jirka » 18 kvě 2018, 09:00

RTjohny píše:Ahoj, mam aktualne vyhlidnutou jednu NCFL v okoli Hodonina, viz
viewtopic.php?f=8&t=6199&start=0
Zkousim se domluvit na pripadne sobotni obhlidce. Umite poradit nekoho v okoli, kdo by se za malou uplatu mrknul se mnou a objektivne zhodnotil stav? Jak se znam, tak po usednuti do auta uz chyby nevidim... :geek:


Čau, jsem z okolí Hodonína, ale technicky žádný expert. Jediné, co bych mohl pomoct, že se svezeš mojí (2.0 najeto 65k) a nějak si to porovnáš. Nevím ale, jestli to bude moc užitečné :(

PS: má přečalouněné sedačky, a asi se ani nedivím, určitě to bude lepší, než celokůže ;)
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Jirka » 18 kvě 2018, 09:02

Tomin píše:Zdravím moravští Jižané
PODKARPATÍ Tento jihovýchodní cíp Česka už vyhlíží o poznání malebněji. Dědinky jsou tu vysloveně útulné, radost tu dodržovat rychlost. Pospojovány jsou celkem hladkým asfaltem, čím blíže k Luhačovicím, tím je pak drncavější. Vypíchnu úsek Javorník - Suchovské mlýny, tady snipersky přesné řízení Mazdy kosí jednu točku za druhou jak ušáky. https://mapy.cz/s/2zTcn


Tady je Tome ale potřeba ještě udělat odbočku na Novou Lhotu, stoupání úvozem okolo potoka je parádní záležitost :) a otázka - úsek Bojkovice - Luha, jaký je tam stav povrchu? Cesta je to parádní, ale jeli jsme tam myslím 2r zpět a povrch byl smutný.
Uživatelský avatar
Jirka
 
Příspěvky: 562
Registrován: 05 zář 2014, 08:16

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod Tuleň » 06 čer 2018, 23:50

Zdravím všechny!
Co by jste řekli na takový mini srazík který se bude pořádat 7.6. v Brně?
Zatím se ozval Fernie, já, Peca a Qjuar.

Čas bych viděl nejspíš kolem 16:00, ale záleží na domluvě. Zítra by mělo být celý den hezky a kolem 5 odpolední by se mělo i vyjasnit :)
Místo bych ideálně volil nějaké, kde se dá i pěkně projet. Proto se obracím na znalce/obyvatele Brna.
Kde?

Tak naladit podvozky a zítra :D
Mazda 323f 1.6
Mazda MX-5 1.6
Uživatelský avatar
Tuleň
 
Příspěvky: 181
Registrován: 01 říj 2016, 18:08
Bydliště: Valašské království

Re: Jihomoraváci

Příspěvekod peca » 07 čer 2018, 07:59

Nechces to soupnout treba na sest? Ve ctyri byva docela provoz, to si nikde moc nezajezdis.
peca
 
Příspěvky: 70
Registrován: 23 úno 2016, 09:08
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 125 návštevníků