MX5 - co je kde na prodej

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod m8rinek » 14 kvě 2018, 10:59

Mám v NC výhřev i v látkách a je to příjemné. Ne jen v zimě, ale při nižších teplotách, kdy se dá jet bez střechy. Takže za mě NC jedině s klimou a výhřevem. Annie u NC je výsměch. U NB to znamenalo top model, tady jde snad jen o barvu...
m8rinek
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 21 srp 2012, 22:36

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod majklgo » 14 kvě 2018, 14:38

Super, moc díky. Že je anni trošku holota jsem si všiml, nicméně "dobové" recenze psali o tom, že auto má vše potřebné, tak mě to trošku nahlodalo. Takže zpět k hledání 2.0 sport asi :). Kdybyste někdo věděl o nějaké pěkné, rád uvítám doporučení
majklgo
 
Příspěvky: 11
Registrován: 08 kvě 2018, 21:18

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod hospodský » 14 kvě 2018, 18:46

Tak má to kola, motor i sedačky, takže v podstatě měli pravdu, že vše potřebné to má. Teď vážně.. Je to o tom, jak to auto budeš využívat. Jestli to má být víkendovka na příležitostné letní výlety kolem komína, pak je to fuk a i takové holátko může plně vyhovovat. Pokuď ji má člověk na daily ježdění nebo na dlooouuuhé výlety, pak se věci jako tempomat, vyhřívané sesle a xenony určitě hodí.
Die Kurvenstar
Uživatelský avatar
hospodský
 
Příspěvky: 459
Registrován: 28 črc 2014, 22:54
Bydliště: Valašské serpentiny

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Džirda » 15 kvě 2018, 21:12

Užívám si života v Miatě ND 160 PS
Uživatelský avatar
Džirda
 
Příspěvky: 161
Obrázky: 4
Registrován: 16 bře 2018, 19:44
Bydliště: U Hořovic

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod h.k.error » 16 kvě 2018, 09:50

Tak to určitě za to stojí, v tom aute je urcite vic penez nez za kolik je na prodej. Pokud by sis chtel "udelat svoji do stejneho stavu" urcite to vyjde draz(vlastni zkusenost)
Red Devil NB 98 103kw
Uživatelský avatar
h.k.error
 
Příspěvky: 59
Obrázky: 1
Registrován: 08 srp 2016, 11:20
Bydliště: Kladno

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Dacan » 18 kvě 2018, 11:05

eště že nahradil ten style bar co pomalu vraždil i děti :lol:
Dacan
 
Příspěvky: 149
Registrován: 24 led 2015, 16:18

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod m8rinek » 20 kvě 2018, 15:02

...kdyby jste se někdo chtěl jet podívat na tohle http://davoplus.cz/autobazar/mazda-mx-5-407.html tak ani nejezděte...
m8rinek
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 21 srp 2012, 22:36

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod voitech » 21 kvě 2018, 11:12



Ahoj, tady pan majitel. Podle mě stojí za víc. I tak je ale cena NBFL bohužel na český poměry dost vysoká. Na Evropský už ale ne zas tak na to, v jakým je to auto stavu a jakou má historii. Takže proto jsem si řekl, že rozhodující bude to, komu to auto prodám. Nechci ho poslat pod cenou někomu, kdo ho nedocení.
Uživatelský avatar
voitech
 
Příspěvky: 149
Registrován: 15 črc 2015, 12:58

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod ok2ucx » 21 kvě 2018, 11:23

Za mě naprostá paráda - byť je na autě proveden lehký tuning, mi osobně to nikterak nevadí - naopak, je to decentní (a pokud i snadno odstranitelné tak tím lépe). Ta údržba a péče vypadá libově.

Čím více se na to dívám, klidně bych provedl i nějakou akci kulový blesk :shock: (za http://www.mazdasport.cz/viewtopic.php?f=19&t=5387).

/PL
.::. (již bývalá) MX-5 NBFL Phoenix 1.8 2002 .::. Volvo XC70 T6 2014 .::. Volvo S80 V8 2007 .::. Volvo C70 T5 2000 .::.
ok2ucx
 
Příspěvky: 35
Registrován: 29 črc 2013, 13:25
Bydliště: Zubří (Valašské království)

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod ok2ucx » 30 kvě 2018, 02:51

Opravdu vážně jsem o tomto voze uvažoval, smluvil jsem si prohlídku, dostal jsem i projižďku. Měl jsem týden na rozmyšlenou. Zde mé postřehy:

- kdo uvažuje o NBFL (a není úplně ve finanční tísni), měl by toto auto zcela vážně vzít v úvahu! O auto bylo/je zjevně velmi dobře postaráno - takový stav se opravdu často nevidí. Shora, zdola (na zvedáku jsme nebyli), zleva, zprava. Nikde není nic ošoupané, nic olámané, nikde nic neklepe (a to ani při ostré jízdě po skvělých pražských ulicích).
(Nejen) v motorovém prostoru žádné známky koroze - ani šroubeček, to je skvělý indikátor.
Zvuk výfuku - velmi decentní (až mi urezne origo, tohle je fajn varianta).

Z kosmetiky: ten lehký modrý styling rozhodně neurazí, komu by to vadilo, sloupne a je zpět v originále.
Skořepiny sedačky mě naprosto uchvátily - vůbec bych se toho nebál, překvapivě pohodlné (jo, seděl jsem v tom 15 minut) - kromě zcela jiného posezu auto dává velmi pěkný šmrnc - opět kdo nechce, původní sedačky jsou k mání.

Když připočtu hardtop, BOSE muziku a (opakuji) celkový stav - tak je cenovka za NBčko v tomto stavu více než příjemná.
Taková auta se fakt nevidí.

A jestli se ptáte - proč jsem nekoupil - není v tom nic jiného, než se prakticky stejné auto už mám (rok i motorizace, dokonce i nájezd je +-500km) - nikam bych se zásadně neposunul. Ale opravdu velmi vážně jsem uvažoval, leč pak jsem se v sobotu projel svým, tento swap bych neobhájil před sebou a rodina by si klepala na čelo (no - klepe si už teď).
Ale věřím, že se najde nadšenec, který si tímto vozem udělá radost - být to před rokem (když jsem MX ještě neměl), nebylo by vůbec co řešit.

Pavel
.::. (již bývalá) MX-5 NBFL Phoenix 1.8 2002 .::. Volvo XC70 T6 2014 .::. Volvo S80 V8 2007 .::. Volvo C70 T5 2000 .::.
ok2ucx
 
Příspěvky: 35
Registrován: 29 črc 2013, 13:25
Bydliště: Zubří (Valašské království)

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 130 návštevníků

cron