Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Tomin » 06 lis 2018, 22:03

Ne. Ale to napsané stačí dát přečíst matce toho malého kluka. To pak u NDéčků doma bude asi (určitě) bujaro. Mateřský pud je prevít..
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Vavris » 07 lis 2018, 10:52

Tomin píše:
Koubelec píše:Dobrej kaskadér před tebou. :lol: Škoda, že mi to časově nevyšlo.

To je furt tak nějak v rámci folklóru. Ovšem co tam předváděl ten pasr v tom červeným ND pro mě bylo vším, co přímo nenávidím. Jako smál sem se, ale v duši sem se smál jemu. A ty krávo Járo, vedle něj sedělo malé dítě! Tož tatínku, palec dolů rovnou do pr...

EDIT: pardon, jsem dneska nějakej nasranej, tak to píšu poněkud expresivněji, ale ven to holt musí...


Co dělal?

Robo96 píše:Ste tam toho ale moc nepojazdili. Sme mysleli, ze sa tam bude brusit trochu viac na tych zakrutach, aspon 2 hodky. Teda aspon skupina z OVY, kopa casu zabiteho presunom tam, ked sme dorazili na sedlo tak to vsetci odprakovali, tak sme si spravili 4 jazdy up/down, potom nechali brzdy trochu schladit kupili limcu a zrazu sa vsetci zdvihli a odisli prec :D


Ona už cesta byla cíl :-) Nebýt mlhy, tak to byla jedna velká touge. Brousit to tam dlouho nahoru dolů vždy zavání asistencí PČR, kor v tomhle počtu - sedlo už je dost profláklé. A třeba já konkrétně jsem měl už takový hlad, že jsem byl rád, že jsem zalezl do hospody na řízek.
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Vavris » 07 lis 2018, 10:53

hospodský píše: Jinak fajně bylo. Takový echt dušičkový výlet. Někteří soudruzi potrénovali ve vracečkách i piruety :mrgreen: , nikdo se doufám nevyboural, takže vše oukej.


byli ten den v Podhradí shodou okolností ještě dva galani z Rožnova a dělali piruety v úplně té samé zatáčce :D Prostě to tam bylo jak sklo...
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Tomin » 07 lis 2018, 15:18

Vavris píše:Co dělal?

Pardon, ale už se k tomu nechci vracet a dále to tady tím špinit.

Jinak jsem tam plánoval s tebou i nějak pokomunikovat, taky hospodský je podle projevu tady na fóru docela sympaťák, ale nejsem povaha, co za někým jen tak dojde a začne se bavit :oops:
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 07 lis 2018, 23:39

To by mě taky zajímalo, co dělal ten hrozný řidič červeného ND. Nějak jsem měl pocit, že jedu opatrně. Nedal jsem žádný smyk, nejezdil v protisměru, ani jsem nedrtil maximálku.
Akorát jsem vždy blbě vyjel, takže mi ti první 4 rychlíci ujeli pryč... To mi bylo líto.

A teď tu někdo naznačuje, že jsem tam vraždil malé děti.

Tak poprosím o konkrétní připomínky.

PS. syn při té jízdě v klidu usnul.
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod mx-5nd2.0 » 08 lis 2018, 12:47

Takže tomin umí jen pomluvit, nic neuvést, nejlépe způsobit rozvod a udělat ze mě vraha malých dětí, hospodský virtuálně roztrhá řidičák, pěkně hmm ...

Kdybyste mi to řekli na místě anebo alespoň poslali do soukromé zprávy, tak bych to mohl vzít, jako od rovných chlapů. Ale takto to působí tak nějak uboze.

Takže poprosím, abyste se tu už o mě veřejně nerozepisovali. Pokud mi něco chcete, tak jsou tu soukromé zprávy. děkuji
Uživatelský avatar
mx-5nd2.0
 
Příspěvky: 401
Obrázky: 0
Registrován: 17 črc 2016, 21:45
Bydliště: Ostrava

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod cafe-racer » 08 lis 2018, 14:55

Tedy pánové (a dámy)
pokud nemám koule na to, abych kolegovi na minisrazu řekl do očí co si myslím o jeho jízdním stylu, tak to pak taky nebudu rozmazávat na fóru ! To jsou ty všudypřítomné "internetové koule", které má každý jako melouny.
NC 2.0 '06 kabriolet
cafe-racer
 
Příspěvky: 841
Obrázky: 1
Registrován: 26 srp 2013, 12:29

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod hospodský » 08 lis 2018, 15:41

Ehm.. Asi jsem za tu hlášku o řidičáku měl dát více smajlíků a nebo rovnou obrázek
sarcasm.jpg
sarcasm.jpg (23.75 KiB) Zobrazeno 26329 krát

To bylo na odlehčení Tominova příspěvku.. Mě je opravdu u prdele, jak kdo jezdí, samozřejmě pokud mě tím neohrozí. Jel jsem za kolegou s ND poměrně dlouhý kus cesty a neměl jsem s jeho jízdou absolutně žádný problém. S mým prcek jezdím úplně stejně.. Nevím, co Tomina popudilo, samotného by mě to zajímalo.
Die Kurvenstar
Uživatelský avatar
hospodský
 
Příspěvky: 459
Registrován: 28 črc 2014, 22:54
Bydliště: Valašské serpentiny

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Vavris » 08 lis 2018, 15:50

Ty vole, tady ještě zahoří vášně :D Mi přišel celý výlet v pohodě a žádné incidenty jsem (krom svých hodin) nezaznamenal 8-) taky moc nerozumím, co měl Martin vyvést tak hrozného.

Tomin: to musíš příště přijít a otevřít hubu, jinak moc nepokecáme. :mrgreen:
back in the business 8-)
Uživatelský avatar
Vavris
 
Příspěvky: 1439
Registrován: 13 led 2011, 23:40

Re: Ostrava - Červenohorské sedlo (4.11.2018)

Příspěvekod Tomin » 08 lis 2018, 18:34

Šmarjá! Zase se musím vracet k tomu trudnému okamžiku v jinak moc krásném dni? K té směsi arogance a bezohlednosti, kterou tam pán svou jízdou předváděl? Obávám se, že formou textu nepodám přesvědčivé argumenty, takže jen odkážu, že stojím za tím co sem výše napsal. Ani jsem nevěděl, že to byl někdo z místních členů. Což je nakonec dobře, alespoň má nějakou zpětnou vazbu, že né každý obdivuje a fandí způsobu, jak se na silnici chová.
NC 2.0 Expression
To není auto, to je ROADSTER, lásko!
Uživatelský avatar
Tomin
 
Příspěvky: 596
Registrován: 24 říj 2014, 22:25
Bydliště: moravsko-slovácké pomezí

PředchozíDalší

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 118 návštevníků