P: USA Miata a NBfl

Re: P: USA Miata a NBfl

Příspěvekod PeterS » 24 led 2019, 20:35

Ahoj přátele a kamarádi, vážím si vašich názoru a vím, že to není jednoduché rozhodnutí a po moha letech to bude těžké loučení a utěšuji se tím ,že vím ,že bude v dobrých rukou. Nečekal jsem ,že to půjde tak rychle.
IMG_E8622.JPG

Srdce říká neprodávej a hlava prodej. Miata nebyla pro mne na každodenní ježdění kdežto to NBfl se dá použít a je o něco komfortejší, má ISO-fix a má vyšší podvozek. Tuhle sezónu, která začne nedlouho by možná ani nenajela tolik km kolik najela poslední. Prodávat auto v tímhle stavu a na krku s třicítkou je nerozumné ale tam mám doma auto co má 40 :D. Rozhodnul jsem se tak i s mou paní a vím ,že toho budem litovat všichni až na nového majitele :D.
Hlavně mi bude chybět to charisma toho auta a hlavně jak se lidi otáčeli a usmívali na mne a jak decka mávali a říkali: Hele to auto má oči!
Hold rozhodnutí padlo a NB-čko nám stále zustava :)
IMG_E8539.JPG


Budu muset aktualizovat a dopsat vlákno u Miaty :roll:
RX7 SA22C 1979
Miata USA 1989
MX-5 Impuls 2005
Uživatelský avatar
PeterS
 
Příspěvky: 388
Obrázky: 14
Registrován: 10 zář 2013, 19:51
Bydliště: západné Slovensko 20% + Južní Morava 80%

Re: P: USA Miata a NBfl

Příspěvekod Tuleň » 24 led 2019, 22:34

Moje reakce když jsem to přečetl. Ty vole, on fakt prodal mrkačku? :D
Každopádně já si nemyslím, že NB je špatná volba a s tím pohodlím budeš mít nejspíš pravdu. Jeden z hlavních pilířů proč jsem oželil oči byl komfort a podle mě i lepší využití místa. Ale volba to musela být těžká, taky mě hlodá v hlavě co s tou mojí 323...
Mazda 323f 1.6
Mazda MX-5 1.6
Uživatelský avatar
Tuleň
 
Příspěvky: 181
Registrován: 01 říj 2016, 18:08
Bydliště: Valašské království

Předchozí

Zpět na Inzerce/bazar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 90 návštevníků