MX5 - co je kde na prodej

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Mároš » 22 kvě 2019, 11:27

@Hudson: Díky, už jsem psal ReVoltovi, tak pokud se domluvíme, zkusím tu jeho. Pokud ne, ozval bych se tobě.

Pokud se vejdu, tak naložím manželku a jedeme se podívat do Chrudimi. Zkusil bych se pak domluvit s nějakým servisem v okolí, ať tam na to mrknou...

Ta červená je skutečně nádherná, imho hned vedle "racing green" nejhezčí barva pro MX-5.

Díky všem za rady; vypadá to, že kolem MX-5 je zdravá komunita lidí :)
NC 1.8 NISEKO, předfl
Mároš
 
Příspěvky: 10
Registrován: 19 kvě 2019, 13:56
Bydliště: Plzeeň

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod TeeJay » 22 kvě 2019, 12:13

Skoro bych řekl, že už to není co bývalo s tím, jak se komunita nekontrolovaně zvětšuje, ale těch pár exotů jsou to spíš výjimky potvrzující pravidlo :)
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod tslany » 23 kvě 2019, 10:32

Tu červenou mám a naživo je to paráda, jen je potřeba ji udržovat čistou, špinavá je "normální" :D
NC 2006 1.8
Hyundai Grandeur 2009 3.3V6
tslany
 
Příspěvky: 215
Registrován: 21 črc 2016, 16:15

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod PetrB » 24 kvě 2019, 13:20

Ahoj vsem a zapadocechum zvlast ;)

https://www.sportovnivozy.cz/116496-mazda-mx-5-plzen

Jsem z druhe pulky sveta, tak se bohuzel nemuzu podivat osobne. :( Najdu nekoho, kdo by byl ochoten se na auto alespon letmo podivat, najit slaba mista a vymluvit mi ho?
Co myslite?
PB.
PetrB
 
Příspěvky: 14
Registrován: 19 dub 2019, 13:14

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod Renee » 24 kvě 2019, 13:55

Nabízel ji v neděli na fanklubu za 130k, kde v tom teda měl kožený sedačky :D
Psal původ Holandsko a jinak samý supr stavy. Od Jůdla to je s kvalitou jak na houpačce, je to fakt překupník a s autem toho moc nenajezdí, ale tyhle "dražší" kousky prý bývají bez problémů. Nicméně obvykle mu zmizí prakticky hned, tak kdoví co je s touhle :roll:
1993 NA 1.6 85kW. 6q, 4.1 torsen, MeisterR. How did that happen?
Renee
 
Příspěvky: 961
Registrován: 18 čer 2016, 09:29
Bydliště: Praha

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod PetrB » 24 kvě 2019, 15:26

Ruším poplach, auto ještě není v republice a až bude tak bych se na něj přece jen zajel podívat osobně :)
PetrB
 
Příspěvky: 14
Registrován: 19 dub 2019, 13:14

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod TeeJay » 25 kvě 2019, 20:54

Jo to je klasika, on si vyhlídne auto, pro který se mu vyplatí zajet, ještě ho ani neviděl osobně a už píše, že je ve 100% stavu bez koroze A+++. Tolik k tomuhle prodejci, aby sis udělal obrázek, bohužel díky tučné propagaci na FB MX-5kami postupně zaplavuje republiku a každého, kdo v komentářích k jeho autům vytahuje recenze některých jeho zákazníků na kvalitu jím dovážených aut, blokuje, aby se náhodou pod jeho auty neobjevovaly jiné než oslavné komentáře.
Uživatelský avatar
TeeJay
 
Příspěvky: 1679
Obrázky: 0
Registrován: 17 dub 2015, 23:44
Bydliště: Hradec Králové

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod JohnyS » 27 kvě 2019, 10:01

Tak trochu z jiného soudku. Zdeněk je překupník aut z DE to ano, dál bych to trochu rozvedl a podal referenci. Auto od něj nemám, jen ho delší dobu sleduji a moji 3 kamarádi od něho auto mají. K tomu blokování, ano pár lidí tam zablokoval po tom co si něco vymýšleli atd, ale nakonec to vyřešil se všemi i teď zpětně. Možná až na jednoho pána z Moravy. Jediný kdo proti němu pořád kafrá je TeeJay a ten od něj co vím auto nikdy žádný nebral ...

Takže Zdeněk umí dobře německy a zvládá vyhádat slevu když auto kupuje tam, přebere ho, doveze ho. Nic neřeší prostě dá cenu na ujetý počet km a po stavu auta nekouká, rovnou ho poskytne k inzerci s tím že si na všechny dává svojí fixní částku. Jednání s ním je mnohdy zmatečné, ale je to pak o Vás co od něho vezmete. Kolikrát jsou to hodně zajímavý auta za zajímavý prachy. Kamarád třeba bral za 60 tácu už na českých notách NBfl 107 kW (nosníky to ještě má, lemy už pár bublin, střecha pěkná ale celkově to auto jezdí, troubí a plní účel)
Horší u Zdeňka bylo když nechával auto opravit. Klempíř ke kterému auta dával byl jedna velká hrůza. Teď se s tím snaží něco dělat a tak na fanklubu na FB dával fotky z vyvařování s tím aby se k tomu lidi vyjádřili, že on tomu prd rozumí. To už o jisté férovosti svědčí když tam schytal slušný hejt a i tak to tam nechal.

Když to sečtu: je fuk od kterého překupníka z DE auto vezmete, vždycky jednejte rozumně a vezměte si sebou někoho kdo tomu autu rozumí, ideálně nebrat čerstvě vyvařené kusy od Zdeňka, pokud se tomu vyvarujete tak u něj máte šanci koupit auto s hodně dobrým poměrem cena/stav a o to dnes u těhle aut jde při koupi asi nejvíc. Mužete si koupit v dobrém stavu za 130k a nebo taky mnohdy i za 80k ...
Mazda MX-5 NB 1.8
Uživatelský avatar
JohnyS
 
Příspěvky: 404
Registrován: 12 bře 2017, 13:47
Bydliště: Česká Třebová, Praha

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod PetrB » 27 kvě 2019, 13:50

To, že někdo sem ty auta vozí ve větším počtu, aniž by znal každou jeho bolístku, proti tomu ani popel. Však mi hned sám do telefonu říkal, hele, já jsem jen překupník, mám toho víc, moc toho o tom konkrétním voze nevím, mám ho sice k dispizici, ale nemám ho buhvíjak naježděný jako lidi z fóra. Což mu v mých očích vlastně jen připisuje kredit, bo nesnáším, když se mně někdo snaží od počátku lakovat. Auto vypadá, že už nějakou oprávku za sebou má (a asi ještě i před sebou..), ale celkově mi přijde, že by to mohla být příležitost - ale to se ale ukáže až na místě. Otázka je, jestli bych tady našel nějakého plzeňáka, který ještě neztratil soudnost a shlédl by auto se mnou svým zkušeným okem, páč auto na blind jsem ještě nekupoval a jisté obavy tu jsou. ;)
PetrB
 
Příspěvky: 14
Registrován: 19 dub 2019, 13:14

Re: MX5 - co je kde na prodej

Příspěvekod JohnyS » 27 kvě 2019, 14:00

To je nejrozumnější cesta, kterou se můžeš vydat. Vždycky je dobrý když je s tebou ještě někdo a případně ti to rozkeca když se do toho auta hned zakoukaš :D
Mazda MX-5 NB 1.8
Uživatelský avatar
JohnyS
 
Příspěvky: 404
Registrován: 12 bře 2017, 13:47
Bydliště: Česká Třebová, Praha

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 122 návštevníků