Windblocker na NAcku

Windblocker na NAcku

Příspěvekod Myso109 » 17 črc 2019, 08:28

Zdravim vospolok. Pani kolki z Vas maju na Nacke winblocker / deflektor? Mohol by som poprosit info ze ake mate, ako funguju, ako ste spokojni... Uvazujem nad tymto kuskom a chcem vediet ci sa oplati do toho vrazit 120 EUR, alebo ci to radsej minut na nieco ine... Zaujimalo by na ci je citelny rozdiel s deflektorom a bez, pri akych rychlostiach, atd... Diiiik!

https://www.mx5parts.co.uk/classic-wind ... rrency=EUR
1992 NA 1.6 85kW Brilliant Black
Uživatelský avatar
Myso109
 
Příspěvky: 131
Registrován: 07 zář 2017, 16:42
Bydliště: Trnava

Re: Windblocker na NAcku

Příspěvekod McLenin » 17 črc 2019, 10:36

Tiež som po ňom pokukoval ale zatiaľ som neobjednal, musím popozerať ako to upevniť, lebo ja tam mám výstuž karosérie.
97 NA 1.8
McLenin
 
Příspěvky: 56
Registrován: 26 lis 2017, 13:17

Re: Windblocker na NAcku

Příspěvekod Krivak » 17 črc 2019, 12:33

znát to určitě je ale spíš je znatelnější rozdíl od cca kolem 80-100km/h. Jinak dva podobné windblockery bych měl na prodej co mi zbyly po dvou miatach. Kdyby jste měli zájem a nechcete dávat tolik peněz do nového.
Uživatelský avatar
Krivak
 
Příspěvky: 586
Registrován: 11 zář 2014, 23:03
Bydliště: Praha

Re: Windblocker na NAcku

Příspěvekod JohnyS » 17 črc 2019, 13:32

mám zkušenost jen v NB, ale tak se k tomu taky vyjádřím když už to jsou takřka stejný auta.

Bez windshotu (windblockeru) si to už nedokážu představit, znám pár lidí který pak z toho jak jim foukalo za krk trpěli na bolesti zad, ale k věci.
Existuje tenhle síťovej, ten je asi nejlepší a nejvyšší, pak jsou různě tvarovaný podle stylebaru (mousetrap) a na závěr dvojce plastových nižší klasický a o něco vyšší s reproduktory. Já mám ten s repro a stačí to, u toho nižšího bych doporučoval upravit (připádně vyrobit) ty Lka co ho postranách drží ke sloupkum pasu tak aby jsi ho dostal do jiného uhlu (pak je vyšší) a nebo taky rovnou celý vejš (viděl jsem u někoho že pod něj dával ještě dřevěný hranol, aby nepodfukoval).

Cenově se ty klasický plastový pohybují mezi 500-1000, s reprem jsou hůř sehnatelný a ty síťovaný od 1000 kč na dílech
Mazda MX-5 NB 1.8
Uživatelský avatar
JohnyS
 
Příspěvky: 404
Registrován: 12 bře 2017, 13:47
Bydliště: Česká Třebová, Praha

Re: Windblocker na NAcku

Příspěvekod Koubelec » 18 črc 2019, 07:05

Jak píšou kluci, tenhle je ze všech variant "nejlepší" a vejde se i do rollbaru (Sauberer s harness barem) bez úprav. Akorát když je chladno, tak mi trošku vadí jak podfukuje spodem, je tam mezera. Proto jsou i varianty s látkou dole, která se přicvakne na ty čudlíky v autě. Já to vyřeším nějak po svém, každopádně v létě konečně přítelkyně nemá vlasy kolem celé hlavy, jako tomu bylo i s tím nižším plastovým z NB.
94 NA 1.8
Koubelec
 
Příspěvky: 54
Registrován: 01 zář 2018, 17:10
Bydliště: Pardubice


Zpět na Technika MX-5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 85 návštevníků