ČR - tipy na hezký silnice

Plánované srazy, výlety a sportovních akce ...
Pravidla fóra
Máte chuť se o víkendu sejít? Jeli byste na otočku do Alp? Napište to sem, třeba se někdo přidá :-)

ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod Koby » 27 led 2010, 11:51

Máte někdo nějaký vyzkoušený silnice, kde se dá s mazdou pořádně užít.? tzn. pořádný točitý vlásenky, nerozbitý a s malým provozem? :-)

Zkusím začít, co mě tak v rychlosti napadne..

Beroun - Karlštejn. Místy docela hrby, ale neni to nci extra strašnýho. Je to krásně točitý, klopený a nejezdí tam moc aut. Je to rozhodně lepší než druhá strana - Radotín - Karlštejn.

Pak Karlovy Vary - Plzen. Tam se zejména prvních pár km od Varů do Bečova nad Teplou dá hezky svést.

A pak jedna soukromá cestička, jizerský hory kousek od mý babičky... Hejnice, resp. Bílý potok - kořenov kolem vodní nádrže souš. To je fakt hodně dobrý, je tam dva roky novej koberec, jezdí se tam nějaký závody na kolečkových lyžích. Je to sice trochu uzký, ale provoz nulovej. Jenom bacha, silnice je přes zimní období uzavřena.

Nic jinýho mě ted moc nenapadá, kromě klasiky Mělník - Dubá, ale tam už je to spíš na zabití, motorkáři kolem vás 200kmh, to nemám zapotřebí...
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod PavelS » 27 led 2010, 12:41

Mělník - Dubá? Tam když jsem jel na podzim s NCčkem na Sosnovou tak jsem začal uvažovat, že si začnu malovat "sestřely" motorkářů na dveře :twisted: Neskutečně jsem jim dával - i silnicím, většina jich pak nadšeně mávala na pozdrav hehéé :lol:

Karlštejnsko mi přijde poslední dobou hodně průserový - tam jezdí strašně cyklistů, už je to tam o zabití (někoho)...

Já čéče nějak nemám nějakej úsek, s MX-5tkou si to tak nějak užívám i v koloně :oops: :lol: Ale abych nekecal - Koořínsko je super - i když cyklistů a výletníků tam taky není málo...
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod George » 27 led 2010, 14:43

tak zrovna teď nám tu moc cyklistů nejezdí (jsem přímo z Karlštejna) :D těmahle cestama Beroun-Karlštejn, Karlštejn-Sv. Jan pod skalou-Lodenice, Karlštejn-Bubovice-Lodenice jezdim každý týden a nádhera, jak s NA, tak s NB
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod PavelS » 27 led 2010, 16:12

George píše:tak zrovna teď nám tu moc cyklistů nejezdí (jsem přímo z Karlštejna) :D


Ani MX-5kařů mám pocit :lol: :lol:
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod George » 27 led 2010, 19:54

no já a... já :lol: je pravda, že už jsem dlouho nikoho nepotkal
Proud to be a "hater" that defends Authenticity
Uživatelský avatar
George
rádce
 
Příspěvky: 3793
Obrázky: 4
Registrován: 14 led 2010, 11:35
Bydliště: Karlštejn

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod Winie » 27 led 2010, 20:22

doporucuju kopec Vrchlabí-Strážné. novej asfalt, prehledny, ale je to kratoucky, asi 5km
ITB Miata
LOW Prelude
SLOW Datsun
ToyToyka v procesu

https://www.instagram.com/petroldaddie/
Winie
 
Příspěvky: 3552
Obrázky: 1
Registrován: 19 led 2010, 22:39
Bydliště: Litoměřice

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod Raduna MX5 » 27 led 2010, 23:11

Kokořínsko potvrzuju.
A něco teda z našeho severního soudku:
Z Děčína na Jalůvčí, Maxičky, Sněžník, Tisá, Petrovice, Krásný Les, Adolfov, Fojtovice a pak Krupka nebo Cínovec. Všude pěknej asfalt a poměrně klid.
A nebo druhá strana Labe - Děčín - Hřensko - Mezní Louka - Jetřichovice - až na Šluknov a pak Německem zpátky...
Českokamenicko - Česká Kamenice - Mlýny - Kytlice...
Všude kolem Kořenova....zmiňovaná Souš atd.
Tyjo...vono je s MX5kou hezky asi všude :)
Řídit MX-5 je nejzábavnější činnost z těch, kdy člověk může zůstat oblečenej ;-)
Uživatelský avatar
Raduna MX5
Administrátor
 
Příspěvky: 588
Obrázky: 15
Registrován: 01 led 2010, 18:23
Bydliště: Děčín

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod Alessio » 27 led 2010, 23:42

Protože na západ mají silnice o poznání lepší mám rád trasu z Gleisingu do Glashutte (doufam ze se to tak pise), je to taky pres cinovec. Hlavne na jare/podzim krása, listnáče, zatáčky, docela malý provoz, dobrý rozhled a v glashutte se muzete podivat na krásné hodinky ;)
Alessio
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 led 2010, 22:04

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod Koby » 28 led 2010, 08:19

alessio: to je v čr? :D
Free willy2.0
Koby
 
Příspěvky: 842
Registrován: 22 led 2010, 16:47

Re: ČR - tipy na hezký silnice

Příspěvekod PavelS » 28 led 2010, 09:20

těsně vedle :D
Uživatelský avatar
PavelS
 
Příspěvky: 3914
Registrován: 18 led 2010, 19:28
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Akce, srazy, víkendy, výlety ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 112 návštevníků