Nové strechy (plátna) - group buy zľava

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod whisper » 21 dub 2015, 14:05

Ahojte,

tak nejaké ponuky, zatiaľ všetko bez dopravy a zoradené podľa ceny. Ak nás bude 8-10, doprava by mohla vyjsť do £15 na osobu.
Naposledy upravil whisper dne 02 bře 2020, 11:20, celkově upraveno 1
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod Pelko » 21 dub 2015, 14:20

super práca
Vieme aj konštrukciu tých najlacnejších? Robbins XT nemá odnímatelné okno, čo tipujem že nikto tuna takú variantu chcieť nebude.
Naposledy upravil Pelko dne 21 dub 2015, 18:26, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Pelko
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 říj 2014, 23:50

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod mvrlik » 21 dub 2015, 18:13

Nejakou nabidku na latku se sklem bys nemel?
mvrlik
 
Příspěvky: 42
Registrován: 14 dub 2014, 09:32

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod Spider » 21 dub 2015, 18:52

Pelko píše:super práca
Vieme aj konštrukciu tých najlacnejších? Robbins XT nemá odnímatelné okno, čo tipujem že nikto tuna takú variantu chcieť nebude.

To je velmi zaujimava konstrukcia s tvojho pohladu. Mozes prosim napisat akymi asociaciami si dospel k tomuto zaveru?
Tu Robins XT mam na aute, takze ak vas nieco okolo nej zaujima tak sa pytajte. Ja som s nou plne spokojny, do auta mi netecie...
Spider
 
Příspěvky: 286
Obrázky: 40
Registrován: 01 srp 2014, 16:46
Bydliště: Nitra

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod Pelko » 21 dub 2015, 19:16

pretože ak nemá odnímatelné okno
1) plastové okno sa pri skladaní krčí - nízka životnosť
2) skladanie ide viac ztuha kôli odporu naviac
3) vinyl praskne v bode ohybu
4) videl som aj také prípady že človek musel vyjsť z auta aby dopomohol plastovému oknu keď chcel aby sa strecha schovala úplne
Uživatelský avatar
Pelko
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 říj 2014, 23:50

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod Spider » 21 dub 2015, 23:06

Tak dam aj vyhody teda, aby to bolo vyvazene:
Okno sa ohyba len raz, nekrci sa, len sa zohne a na miesto ohybu neposobi ziadny tlak. A nema ziadny vplyv na odpor pri skladani strechy (nieje to plast v pravom slova zmysle, je to skor velmi hruba gumova folia, nieco podobne ako napriklad tie vertikalne zaluzie v priemyselnych chladiarnach). Oproti pevnemu oknu nedochadza k zalomeniu strechy nad oknom, co potom byva dost problem so zatekanim cez tesnenie. Nizka zivotnost je relativny pojem, pokial nieje zima, okno nepraska, rovnako ako aj samotna strecha. Na zimu je lepsia mohair, alebo platenna strecha s pevnym sklom. Dalsou vyhodou je, ze je to jeden monoliticky kus, bez zahybov a podobnych veci, kadial moze casom zatekat a zaroven sa da lahko opravit pripadna dierka. A ten bod 3 si vymaz, lebo nema nic spolocne s plastovym oknom ;) Vsetky hore napisane strechy su vinylove. Kazdy nech si spravi vlastny usudok a rozhodne sa podla seba.
Spider
 
Příspěvky: 286
Obrázky: 40
Registrován: 01 srp 2014, 16:46
Bydliště: Nitra

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod AndrewG » 23 dub 2015, 22:53

ja osobne mam odopinacie plastove okno a za 9mesiacov som ho neodopol ani raz a ani sa to nezmeni...keď si neni hulvat (prípadne máš rollbar) tak ti nerobí problém tú strechu poskladať tak aby sa ti to okno nezalomilo...keď ju chceš skladať štýlom odopnem a zhodím za seba tak či tak to nespravíš aj keď máš odopínacie okno...ja si teda neviem moc predstaviť odopinať to okno za každym keď strechu skladám, to by sa mi skorej ten zips vydral :lol:
AndrewG
 
Příspěvky: 2284
Registrován: 19 bře 2013, 21:58

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod Pelko » 24 dub 2015, 08:33

strecha je iba na núdzové parkovanie mimo garáže, inak má byť nonstop dole :twisted:
Uživatelský avatar
Pelko
 
Příspěvky: 269
Registrován: 14 říj 2014, 23:50

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod Mike » 24 dub 2015, 09:48

Pelko: je to tak:)
Blbý je, že ta složená střecha nejvíc trpí...nedávno jsem ji měl složenou asi tejden a natáhnout ji bylo v podstatě nemožný a přibylo na ní několik praasklin.
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod ADix » 24 dub 2015, 19:10

Já jezdím jen bez střechy a střecha mi stačí ta nejlevnější když zrovna někde chytnu déšť a aby se mi doma do toho neprášilo :D
...because still in progress...
ADix
 
Příspěvky: 1590
Registrován: 28 úno 2011, 13:13
Bydliště: Orlová, Moskva

PředchozíDalší

Zpět na Hromadné nákupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků